ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter
καλής ποιότητας κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Adapter

(44)
Κίνα Πράσινος προσαρμοστής οπτικών ινών LC/APC διπλός SM με το παραθυρόφυλλο, καμία φλάντζα εργοστάσιο

Πράσινος προσαρμοστής οπτικών ινών LC/APC διπλός SM με το παραθυρόφυλλο, καμία φλάντζα

LC/APC διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών SM με το παραθυρόφυλλο, καμία φλάντζα Αυτός ο συζευκτήρας παρέχει μια λύση για την επέκταση ενός τρέχοντος τρεξίματος της τηλεγράφησης οπτικών ινών. Αυτός ο συζευκτήρας κ... Read More
2018-07-25 10:26:42
Κίνα Υψηλή επιστροφής απώλειας Couler LC LC διπλή οπτικής ίνας κατοικία μετάλλων προσαρμοστών ασημένια εργοστάσιο

Υψηλή επιστροφής απώλειας Couler LC LC διπλή οπτικής ίνας κατοικία μετάλλων προσαρμοστών ασημένια

Υψηλή επιστροφής απώλειας Couler LC LC διπλή οπτικής ίνας κατοικία μετάλλων προσαρμοστών ασημένια Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια Καλή συμβατότητα Υψηλή ακρίβεια τω... Read More
2018-07-25 10:26:42
Κίνα FC προσαρμοστής 250um, γυμνός προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών PC UPC ινών Sc LC ST SMA εργοστάσιο

FC προσαρμοστής 250um, γυμνός προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών PC UPC ινών Sc LC ST SMA

FC προσαρμοστής 250um, γυμνός προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών PC UPC ινών Sc LC ST SMA Οι γυμνοί προσαρμοστές ινών παρέχουν έναν απλό και έναν αποτελεσματικό τρόπο να χρησιμοποιηθούν οι Η.Ε-ολοκληρωμένες ίνε... Read More
2018-07-25 10:26:42
Κίνα Ενιαίο Mdoe μέταλλο προσαρμοστών ινών δικτύων γυμνό γύρω από την μπότα ST στον προσαρμοστή ινών LC εργοστάσιο

Ενιαίο Mdoe μέταλλο προσαρμοστών ινών δικτύων γυμνό γύρω από την μπότα ST στον προσαρμοστή ινών LC

Ενιαίο Mdoe μέταλλο προσαρμοστών ινών δικτύων γυμνό γύρω από την μπότα ST στον προσαρμοστή ινών LC Περιγραφή Γυμνά adaptoris ινών μια μηχανική συσκευή με σκοπό να ευθυγραμμίσει τους συνδετήρες οπτικών ινών. Περ... Read More
2018-07-25 10:26:42
Κίνα Υβριδικό μέταλλο SM συζευκτήρων προσαρμοστών προσαρμοστών οπτικών ινών/συνδετήρας ΚΚ FC οπτική ίνα εργοστάσιο

Υβριδικό μέταλλο SM συζευκτήρων προσαρμοστών προσαρμοστών οπτικών ινών/συνδετήρας ΚΚ FC οπτική ίνα

Υβριδικό μέταλλο SM συζευκτήρων προσαρμοστών προσαρμοστών οπτικών ινών/συνδετήρας ΚΚ FC οπτική ίνα Ο προσαρμοστής οπτικών ινών (γνωστός ως φλάντζες, συζευκτήρας) είναι ο ενεργός οπτικός συνδετήρας. Έχουμε πλήρη ... Read More
2018-07-25 10:26:42
Κίνα Προσαρμοστής οπτικών ινών MPO/MTP OM3 10G, μαύρος πλαστικός προσαρμοστής Sc 24 ινών συζευκτήρων εργοστάσιο

Προσαρμοστής οπτικών ινών MPO/MTP OM3 10G, μαύρος πλαστικός προσαρμοστής Sc 24 ινών συζευκτήρων

Προσαρμοστής οπτικών ινών MPO/MTP OM3 10G, μαύρος πλαστικός προσαρμοστής Sc 24 ινών συζευκτήρων Συζευκτήρας οπτικών ινών MPO/MTP Aqua OM3 10G MPO MTP falange/κανένας προσαρμοστής ινών φλαντζών Περιγραφή Το ... Read More
2018-07-25 10:26:42
Κίνα Ίχνος 12 πυρήνας Mpo Sc/πολυ συνδετήρας φλαντζών συζευκτήρων προσαρμοστών ινών τρόπου Mtp εργοστάσιο

Ίχνος 12 πυρήνας Mpo Sc/πολυ συνδετήρας φλαντζών συζευκτήρων προσαρμοστών ινών τρόπου Mtp

Ίχνος 12 πυρήνας Mpo Sc/πολυ συνδετήρας φλαντζών συζευκτήρων προσαρμοστών ινών τρόπου Mtp Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Συμπαγές μέγεθος, ακριβές σχέδιο, οπτική ίνα υψηλής πυκνότητας εγγύησης που ελλιμενίζει, χαμηλ... Read More
2018-07-25 10:26:41
Κίνα Πολλαπλού τρόπου υβριδικό Sc προσαρμοστών οπτικών ινών - συνδετήρας του ST με το κεραμικό μανίκι εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου υβριδικό Sc προσαρμοστών οπτικών ινών - συνδετήρας του ST με το κεραμικό μανίκι

Πολλαπλού τρόπου υβριδικό Sc προσαρμοστών οπτικών ινών - συνδετήρας του ST με το κεραμικό μανίκι Περιγραφή: ST/SC ο υβριδικός προσαρμοστής μπορεί να συνδέσει το Sc και το ST και οι δύο συνδετήρες και στις δύο ά... Read More
2018-07-25 10:26:41
Κίνα Υβριδικός τύπος Bellcore TA-nwt-001209 προσαρμοστών Sc/FC οπτικών ινών CATV SGS του ISO εργοστάσιο

Υβριδικός τύπος Bellcore TA-nwt-001209 προσαρμοστών Sc/FC οπτικών ινών CATV SGS του ISO

Υβριδικός προσαρμοστής Sc/FC προσαρμοστών οπτικών ινών, FC/προσαρμοστής ινών SCHybrid Περιγραφή: FC/SC ο υβριδικός προσαρμοστής μπορεί να συνδέσει το Sc και FC και οι δύο συνδετήρες και στις δύο άκρες, και παρέ... Read More
2018-07-25 10:26:41
Κίνα Μονοκατευθυντικό Sc προσαρμοστών οπτικών ινών CATV/LC, κράμα UPC ψευδάργυρου και APC πολλαπλάσιος προσαρμοστής εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικό Sc προσαρμοστών οπτικών ινών CATV/LC, κράμα UPC ψευδάργυρου και APC πολλαπλάσιος προσαρμοστής

Μονοκατευθυντικό Sc προσαρμοστών οπτικών ινών CATV/LC, κράμα UPC ψευδάργυρου και APC πολλαπλάσιος προσαρμοστής Περιγραφή: Ο υβριδικός προσαρμοστής μπορεί να συνδέσει τους διαφορετικούς τύπους συνδετήρων και στι... Read More
2018-07-25 10:26:41
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|