YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Σπίτι
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Cord

Πιστοποίηση
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Patch Cord

(79)
Κίνα E2000 APC στο Singlemode μονοκατευθυντικό 1.8mm LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο μετωπών σκοινιού εργοστάσιο

E2000 APC στο Singlemode μονοκατευθυντικό 1.8mm LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο μετωπών σκοινιού

E2000 APC στο Singlemode μονοκατευθυντικό 1.8mm LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο μετωπών σκοινιού Εφαρμογή Σύστημα επικοινωνιών ινών Δίκτυο πρόσβασης ινών Μετάδοση στοιχείων CATV Τοπικό LAN Εξοπλισμό... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-02 16:57:06
Κίνα πυρήνας 8/12 προ - ολοκληρωμένη συνέλευση καλωδίων φορτηγών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών με το τράβηγμα του ματιού εργοστάσιο

πυρήνας 8/12 προ - ολοκληρωμένη συνέλευση καλωδίων φορτηγών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών με το τράβηγμα του ματιού

8, 12 προ-ολοκληρωμένη πυρήνες συνέλευση καλωδίων φορτηγών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών με το τράβηγμα του ματιού Η επιχείρησή μας μπορεί να παραγάγει τον πολλαπλάσιο άλτη οπτικών ινών ανεμιστήρων πυρήνων έ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-02 16:56:12
Κίνα Αυτοφερόμενο Sc σκοινιού μπαλωμάτων FTTH - καλώδιο πτώσης ινών Sc μαύρο FRP LSZH 20M εργοστάσιο

Αυτοφερόμενο Sc σκοινιού μπαλωμάτων FTTH - καλώδιο πτώσης ινών Sc μαύρο FRP LSZH 20M

Αυτοφερόμενο Sc σκοινιού μπαλωμάτων FTTH - καλώδιο πτώσης ινών Sc μαύρο FRP LSZH 20M Οδηγούμε τον κατασκευαστή που ειδικεύτηκε στη συγκέντρωση καλωδίων και τους συνδετήρες, τα κύρια προϊόντα μας συμπεριλαμβανο... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-02 16:56:09
Κίνα LSZH FTTH μπαλωμάτων αδιάβροχοι ενισχυμένοι συνδετήρες Sc σκοινιού μίνι με τη τοπ κάλυψη κτυπήματος εργοστάσιο

LSZH FTTH μπαλωμάτων αδιάβροχοι ενισχυμένοι συνδετήρες Sc σκοινιού μίνι με τη τοπ κάλυψη κτυπήματος

FTTH μπαλωμάτων αδιάβροχοι ενισχυμένοι συνδετήρες Sc σκοινιού μίνι με τον ενιαίο τρόπο τοπ κάλυψης κτυπήματος Μίνι-Sc ο αδιάβροχος ενισχυμένος συνδετήρας, είναι ένας μικρός υψηλός αδιάβροχος αδιάβροχος συνδετήρ... Διαβάστε περισσότερα
2020-07-03 10:54:50
Κίνα Καλώδιο LSZH G657A2 σκοινιού GYFJH μπαλωμάτων οπτικών ινών LSZH με τον οπτικό συνδετήρα Sc βρυσών εργοστάσιο

Καλώδιο LSZH G657A2 σκοινιού GYFJH μπαλωμάτων οπτικών ινών LSZH με τον οπτικό συνδετήρα Sc βρυσών

Εσωτερικό υπαίθριο καλώδιο LSZH G657A2 σκοινιού GYFJH μπαλωμάτων οπτικών ινών με το συνδετήρα Sc οπτικός-βρυσών Μίνι-Sc ο αδιάβροχος ενισχυμένος συνδετήρας, είναι ένας μικρός υψηλός αδιάβροχος αδιάβροχος συνδετ... Διαβάστε περισσότερα
2020-07-03 10:43:09
Κίνα SC/APC άλτης GYFJH LSZH G657A2 καλωδίων πρόσβασης σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών τοπ κάλυψης κτυπήματος εργοστάσιο

SC/APC άλτης GYFJH LSZH G657A2 καλωδίων πρόσβασης σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών τοπ κάλυψης κτυπήματος

Τοπ κάλυψη IP67 FTTH κτυπήματος αλτών GYFJH LSZH G657A2 SC/APC καλωδίων πρόσβασης οπτικών ινών IP67 ο υπαίθριος αδιάβροχος ενισχυμένος συνδετήρας μίνι-Sc χρήσης είναι ένας μικρός υψηλός αδιάβροχος αδιάβροχος συ... Διαβάστε περισσότερα
2020-07-03 10:42:27
Κίνα Αδιάβροχο δίκτυο 5mm Ftth επέκτασης σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας συνδετήρων SC/APC καλώδιο εργοστάσιο

Αδιάβροχο δίκτυο 5mm Ftth επέκτασης σκοινιού μπαλωμάτων οπτικής ίνας συνδετήρων SC/APC καλώδιο

Αδιάβροχο δίκτυο 5mm Ftth επέκτασης σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών συνδετήρων sc/apc μίνι καλώδιο IP67 ο υπαίθριος αδιάβροχος ενισχυμένος συνδετήρας μίνι-Sc χρήσης είναι ένας μικρός υψηλός αδιάβροχος αδιάβροχ... Διαβάστε περισσότερα
2020-07-03 10:41:48
Κίνα Sc - πολλαπλού τρόπου σκοινί 50 (125) um ντούμπλεξ 2.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc με τον μπεζ συνδετήρα εργοστάσιο

Sc - πολλαπλού τρόπου σκοινί 50 (125) um ντούμπλεξ 2.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc με τον μπεζ συνδετήρα

Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών - πολλαπλού τρόπου 50(125) ντούμπλεξ 2.0mm um Sc με τον μπεζ συνδετήρα Πωλήστε το σημείο: Απώλεια εισαγωγής Επιστροφής απώλεια ≥ 35dB Διάρκεια: 500 matings Λειτουργούσα θερμο... Διαβάστε περισσότερα
2018-07-23 16:38:42
Κίνα Σκοινί E2000 μπαλωμάτων οπτικών ινών εργοστάσιο

Σκοινί E2000 μπαλωμάτων οπτικών ινών

FTTH 100% σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών δοκιμής E2000/APC - άλτης E2000/APC E2000 το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένας συνδετήρας ασφαλίστρου που προσφέρει την ανώτερη απόδοση. Τα νέα παραθυρόφυλλα προ... Διαβάστε περισσότερα
2018-05-10 18:39:26
Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM3 10G εργοστάσιο

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM3 10G

Ρυθμίζοντας Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου - ντούμπλεξ Sc 50/125um OM3 10G Ο τρόπος YINGDA που ρυθμίζει το διπλό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών (50/125um ή 62.5/125um) είναι χρήση μέσα Εφαρμογές ... Διαβάστε περισσότερα
2018-05-10 18:39:16
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|
Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

4 κιβώτιο FTB λήξης οπτικών ινών πυρήνων

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

Πλαίσιο 16 υπαίθριο Sc Connectorized διανομής οπτικών ινών θραυστών NAP του ISO FTTH πυρήνων

Κιβώτιο διανομής γραφείου λήξης οπτικών ινών μετασχηματιστών για το θραύστη PLC

24 πυρήνες 3 κοινό προσάρτημα IP65 gp62dw-3 κιβωτίων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων με το δίσκο συναρμογών

Μίνι κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών 1/32 PLC για το δίκτυο FTTX ODN PON gpdb-S32D

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Το Chasis ολοκληρώνει τις ενότητες LGX με το ράφι προσαρμοστών Splitters1x8 SC/Apc τοποθετεί το μέταλλο

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός προμηθευτής. © 2015 - 2021 fibreopticbox.com. All Rights Reserved.