YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Σπίτι
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Εξαρτήσεις εργαλείων ινών

Πιστοποίηση
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Εξαρτήσεις εργαλείων ινών

(19)
Κίνα η θερμότητα ινών 60mm 45mm 40mm 1.0mm EVA συρρικνώνεται τα μανίκια εργοστάσιο

η θερμότητα ινών 60mm 45mm 40mm 1.0mm EVA συρρικνώνεται τα μανίκια

η θερμότητα ινών 60mm 45mm 40mm 1.0mm EVA συρρικνώνεται τα μανίκια Οπτική να συνδέσει ινών θερμότητα - shrinkable μανίκι EVA 60mm ανοξείδωτο 304 σωλήνων προστασίας 45mm 40mm 1.0mm Η θερμότητα οπτικής ίνας - ο ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-18 11:41:10
Κίνα Slitter σακακιών καλωδίων οπτικών ινών 1.5mm εξαρτήσεις εργαλείων ινών εργοστάσιο

Slitter σακακιών καλωδίων οπτικών ινών 1.5mm εξαρτήσεις εργαλείων ινών

Slitter σακακιών καλωδίων οπτικών ινών 1.5mm εξαρτήσεις εργαλείων ινών Slitter σωλήνων απομονωτών καλωδίων έκτασης οπτικών ινών μέσος χαλαρός διαμήκης Stripper σακακιών κόπτης Slitter σακακιών καλωδίων οπτικών ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-18 11:37:38
Κίνα 1KM Sc/APC - κιβώτιο καλωδίων έναρξης εξαρτήσεων OTDR εργαλείων οπτικών ινών FC/UPC G652D  εργοστάσιο

1KM Sc/APC - κιβώτιο καλωδίων έναρξης εξαρτήσεων OTDR εργαλείων οπτικών ινών FC/UPC G652D 

Κιβώτιο καλωδίων έναρξης οπτικών ινών OTDR 1 χλμ Sc/APC - ίνα FC/PC G.652D Περιγραφή YINGDA σχεδίασε το κιβώτιο καλωδίων έναρξης OTDR πρόκειται να βοηθήσει στη δοκιμή του καλωδίου οπτικών ινών κατά χρησιμοποίησ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-02 16:55:37
Κίνα Sc 2.5mm του ST FC LC ινών καθαρότερη μάνδρα μανδρών τέλος-προσώπου καθαρίζοντας 800 φορές εργοστάσιο

Sc 2.5mm του ST FC LC ινών καθαρότερη μάνδρα μανδρών τέλος-προσώπου καθαρίζοντας 800 φορές

Καθαρίζοντας μάνδρα τέλος-προσώπου ινών Sc 2.5mm του ST FC LC, καθαρότερη μάνδρα ένας-κρότου 800 φορές Πρότυπο: CLEP2.5 Περιγραφή Η καθαρότερη μάνδρα οπτικών ινών σχεδιάζεται για να λειτουργήσει ειδικά καλά με ... Διαβάστε περισσότερα
2018-07-25 10:27:08
Κίνα Προσδιοριστικό 1550nm 60Km/80Km, εξαρτήσεις οπτικών καλωδίων οργάνων ερευνών καλωδίων εργαλείων ινών εργοστάσιο

Προσδιοριστικό 1550nm 60Km/80Km, εξαρτήσεις οπτικών καλωδίων οργάνων ερευνών καλωδίων εργαλείων ινών

Προσδιοριστικό 1550nm 60Km/80Km, εξαρτήσεις οπτικών καλωδίων οργάνων ερευνών καλωδίων εργαλείων ινών Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Γρήγορος και ακριβής προσδιορισμός Στο πρόγραμμα οπτικών καλωδίων, πρέπει να ψάξου... Διαβάστε περισσότερα
2018-07-25 10:27:06
Κίνα Οπτικός οπτικός εντοπιστής bml-206 ελαττωμάτων ινών 10mw 1mw 15mw 20mw 25mw 30mw συνδετήρας Sc Fc εργοστάσιο

Οπτικός οπτικός εντοπιστής bml-206 ελαττωμάτων ινών 10mw 1mw 15mw 20mw 25mw 30mw συνδετήρας Sc Fc

Οπτικός οπτικός εντοπιστής bml-206 ελαττωμάτων ινών 10mw 1mw 15mw 20mw 25mw 30mw συνδετήρας Sc Fc ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ: Φωτεινό κόκκινο λέιζερ κατά 650nm Παλόμενη και λειτουργία CW 50 ώρες της λειτουργίας ... Διαβάστε περισσότερα
2018-07-25 10:27:06
Κίνα Οπτικός εκπομπός οπτικής ίνας FP-LD εντοπιστών VFL ανιχνευτών ελαττωμάτων μάνδρα-τύπων εξαρτήσεων εργαλείων ινών 10Mw εργοστάσιο

Οπτικός εκπομπός οπτικής ίνας FP-LD εντοπιστών VFL ανιχνευτών ελαττωμάτων μάνδρα-τύπων εξαρτήσεων εργαλείων ινών 10Mw

Οπτικός εκπομπός οπτικής ίνας FP-LD εντοπιστών VFL ανιχνευτών ελαττωμάτων μάνδρα-τύπων εξαρτήσεων εργαλείων ινών 10Mw Το JW105 Pentype VFL σχεδιάζεται ειδικά για το προσωπικό τομέων που χρειάζεται έναν αποδοτι... Διαβάστε περισσότερα
2018-07-25 10:27:05
Κίνα 200G των πλαστικών οδηγήσεων προσαρμοστών Sc FC εξαρτήσεων 800-1700 NM εργαλείων προσδιοριστικών/ινών οπτικής ίνας εργοστάσιο

200G των πλαστικών οδηγήσεων προσαρμοστών Sc FC εξαρτήσεων 800-1700 NM εργαλείων προσδιοριστικών/ινών οπτικής ίνας

200G των πλαστικών οδηγήσεων προσαρμοστών Sc FC προσδιοριστικών JW3306B 800-1700 NM οπτικής ίνας JW3306B το προσδιοριστικό οπτικής ίνας μπορεί γρήγορα να προσδιορίσει την κατεύθυνση της διαβιβασθείσας ίνας και ... Διαβάστε περισσότερα
2018-07-25 10:27:05
Κίνα Stripper καλωδίων εξαρτήσεων εργαλείων οπτικών ινών εργοστάσιο

Stripper καλωδίων εξαρτήσεων εργαλείων οπτικών ινών

Εξαρτήσεις Fujikura CT-30 εργαλείων ινών CT-30A Stripper καλωδίων μπαλτάδων ινών υψηλής ακρίβειας Ο μπαλτάς CT-30 καθορίζει τα πρότυπα για φορητό, αξιόπιστος και την ευκολία - - χρήση. Διαθέσιμος για είτε την ε... Διαβάστε περισσότερα
2018-07-25 10:27:05
Κίνα Κιβώτιο καλωδίων έναρξης εξαρτήσεων εργαλείων ινών εργοστάσιο

Κιβώτιο καλωδίων έναρξης εξαρτήσεων εργαλείων ινών

Κιβώτιο καλωδίων έναρξης οπτικών ινών OTDR εξαρτήσεων FC LC εργαλείων ινών, δαχτυλίδια ινών εξολοθρευτών νεκρής ζώνης Το κιβώτιο ινών έναρξης OTDR χρησιμοποιείται με οπτικά Reflectometers χρονικών περιοχών ... Διαβάστε περισσότερα
2018-07-25 10:27:05
Page 1 of 2|< 1 2 >|
Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

4 κιβώτιο FTB λήξης οπτικών ινών πυρήνων

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

Πλαίσιο 16 υπαίθριο Sc Connectorized διανομής οπτικών ινών θραυστών NAP του ISO FTTH πυρήνων

Κιβώτιο διανομής γραφείου λήξης οπτικών ινών μετασχηματιστών για το θραύστη PLC

24 πυρήνες 3 κοινό προσάρτημα IP65 gp62dw-3 κιβωτίων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων με το δίσκο συναρμογών

Μίνι κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών 1/32 PLC για το δίκτυο FTTX ODN PON gpdb-S32D

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Το Chasis ολοκληρώνει τις ενότητες LGX με το ράφι προσαρμοστών Splitters1x8 SC/Apc τοποθετεί το μέταλλο

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός προμηθευτής. © 2015 - 2021 fibreopticbox.com. All Rights Reserved.