ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail
καλής ποιότητας κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Pigtail

(46)
Κίνα Πλεξίδα του ST UPC SM SX, οπτικό Singlemode μονοκατευθυντικό άσπρο καλώδιο του ST πλεξίδων ινών εργοστάσιο

Πλεξίδα του ST UPC SM SX, οπτικό Singlemode μονοκατευθυντικό άσπρο καλώδιο του ST πλεξίδων ινών

Πλεξίδα του ST UPC SM SX, οπτικό Singlemode μονοκατευθυντικό άσπρο καλώδιο του ST πλεξίδων ινών Η πλεξίδα ινών του ST είναι ακόμα η δημοφιλέστερη πλεξίδα, έχει μια ξιφολόγχη να τοποθετήσουν και μακροχρόνια κυλι... Read More
2018-07-25 10:26:12
Κίνα Άλτης ST Mulitmode SX 0.9mm πλεξίδων οπτικών ινών οπτικό καλώδιο Aqua OM3 10 Gigabit εργοστάσιο

Άλτης ST Mulitmode SX 0.9mm πλεξίδων οπτικών ινών οπτικό καλώδιο Aqua OM3 10 Gigabit

Άλτης ST Mulitmode SX 0.9mm πλεξίδων οπτικών ινών οπτικό καλώδιο Aqua OM3 10 Gigabit Η πλεξίδα ινών του ST είναι ακόμα η δημοφιλέστερη πλεξίδα, έχει μια ξιφολόγχη να τοποθετήσουν και μακροχρόνια κυλινδρικά 2.5 ... Read More
2018-07-25 10:26:12
Κίνα Simplex 1.5 μέτρο 3mm, οπτικών ινών πλεξίδες ST muliti-τρόπου του ST πλεξίδων LWL ΚΚ SX 3mm εργοστάσιο

Simplex 1.5 μέτρο 3mm, οπτικών ινών πλεξίδες ST muliti-τρόπου του ST πλεξίδων LWL ΚΚ SX 3mm

Simplex 1.5 μέτρο 3mm, οπτικών ινών πλεξίδες ST muliti-τρόπου του ST πλεξίδων LWL ΚΚ SX 3mm Η πλεξίδα ινών του ST είναι ακόμα η δημοφιλέστερη πλεξίδα, έχει μια ξιφολόγχη να τοποθετήσουν και μακροχρόνια κυλινδρι... Read More
2018-07-25 10:26:12
Κίνα Το ST ΚΚ 50/125 πλεξίδες 2 um μετρά 900um πορτοκαλί OM2, σκοινί ST μπαλωμάτων οπτικών ινών ΚΚ SX εργοστάσιο

Το ST ΚΚ 50/125 πλεξίδες 2 um μετρά 900um πορτοκαλί OM2, σκοινί ST μπαλωμάτων οπτικών ινών ΚΚ SX

Το ST ΚΚ 50/125 πλεξίδες 2 um μετρά 900um πορτοκαλί OM2, σκοινί ST μπαλωμάτων οπτικών ινών ΚΚ SX Η πλεξίδα ινών του ST είναι ακόμα η δημοφιλέστερη πλεξίδα, έχει μια ξιφολόγχη να τοποθετήσουν και μακροχρόνια κυ... Read More
2018-07-25 10:26:12
Κίνα Πλεξίδες LC/UPC SM SX 1.5M, πλεξίδες LC 1.5 Mtrs 900um οπτικών ινών άσπρος σφιχτός απομονωτής εργοστάσιο

Πλεξίδες LC/UPC SM SX 1.5M, πλεξίδες LC 1.5 Mtrs 900um οπτικών ινών άσπρος σφιχτός απομονωτής

Πλεξίδες LC/UPC SM SX 1.5M, πλεξίδα LC 1.5 Mtrs οπτικών ινών 900um άσπρος που αποθηκεύεται σφιχτά LC η πλεξίδα οπτικών ινών είναι μια μικρή πλεξίδα οπτικών ινών τύπου. Lucent Technologies που αναπτύσσεται πρώτα ... Read More
2018-07-25 10:26:12
Κίνα Ενιαία μονοκατευθυντική 2.4 χιλ. πλεξίδων LC οπτικής ίνας τρόπου διάμετρος PC 3 μέτρο εργοστάσιο

Ενιαία μονοκατευθυντική 2.4 χιλ. πλεξίδων LC οπτικής ίνας τρόπου διάμετρος PC 3 μέτρο

Ενιαία μονοκατευθυντική 2.4 χιλ. πλεξίδων LC οπτικής ίνας τρόπου διάμετρος PC 3 μέτρο LC η πλεξίδα οπτικών ινών είναι μια μικρή πλεξίδα οπτικών ινών τύπου. Lucent Technologies που αναπτύσσεται πρώτα η πλεξίδα ... Read More
2018-07-25 10:26:12
Κίνα Πλεξίδα καλωδίων οπτικών ινών εργοστάσιο

Πλεξίδα καλωδίων οπτικών ινών

Οπτικών ινών καλώδιο LSZH ινών σωλήνων πλεξίδων FC/APC 1.5M 0.9mm κίτρινο χαλαρό Η πλεξίδα οπτικών ινών έχει το συνδετήρα από τη μία πλευρά, το άλλο τέλος είναι καλώδιο οπτικών ινών που κόβεται. Κατόπιν συνδέει ... Read More
2018-07-25 10:26:12
Κίνα Υπαίθριο Sc πλεξίδων οπτικών ινών εργοστάσιο

Υπαίθριο Sc πλεξίδων οπτικών ινών

Υπαίθριο αδιάβροχο οπτικών ινών Sc FC/APC 4 πλεξίδων σκοινί μπαλωμάτων πυρήνων Το αδιάβροχο καλώδιο πλεξίδων πρόκειται να συνδέσει το οπτικό καλώδιο σπονδυλικών στηλών και τον οπτικό δέκτη. Γίνεται από το υψηλό ... Read More
2018-07-25 10:26:12
Κίνα 12 ΚΚ πλεξίδων οπτικών ινών Sc/PC πυρήνων εργοστάσιο

12 ΚΚ πλεξίδων οπτικών ινών Sc/PC πυρήνων

12 Fanout δεσμών πλεξίδων οπτικών ινών Sc/PC πυρήνων φουσκωτοί ΚΚ πλεξίδων Περιγραφή Η φουσκωτή πλεξίδα οπτικών ινών έχει το συνδετήρα από τη μία πλευρά, το άλλο τέλος είναι καλώδιο οπτικών ινών που κόβεται. Κα... Read More
2018-07-25 10:26:12
Κίνα Πλεξίδα LC OM3 10Gig οπτικών ινών. Aqua 0.9mm μονοκατευθυντική πλεξίδα Mulitmode um LSZH 1.5 Μ 50/125 εργοστάσιο

Πλεξίδα LC OM3 10Gig οπτικών ινών. Aqua 0.9mm μονοκατευθυντική πλεξίδα Mulitmode um LSZH 1.5 Μ 50/125

Πλεξίδα LC OM3 10Gig οπτικών ινών. Aqua 0.9mm μονοκατευθυντική πλεξίδα Mulitmode um LSZH 1.5 Μ 50/125 LC η πλεξίδα οπτικών ινών είναι μια μικρή πλεξίδα οπτικών ινών τύπου. Lucent Technologies που αναπτύσσεται π... Read More
2018-07-25 10:26:11
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|