YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Σπίτι
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

Πιστοποίηση
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

(109)
Κίνα 12core κιβώτιο λήξης οπτικών ινών θραυστών FDB0208E Sc 1X8 εργοστάσιο

12core κιβώτιο λήξης οπτικών ινών θραυστών FDB0208E Sc 1X8

12core κιβώτιο λήξης οπτικών ινών θραυστών FDB0208E Sc 1X8 FDB0208E μαύρα ABS θραυστών Sc 1:8 κιβωτίων διανομής λήξης οπτικών ινών Αυτό το προϊόν ενσωματώνει τη οπτική ίνα που συνδέει, που χωρίζει και που συνδέ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-18 11:47:00
Κίνα Υπαίθριο 12 πυρήνων IP65 1x8 κιβώτιο λήξης θραυστών οπτικό εργοστάσιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων IP65 1x8 κιβώτιο λήξης θραυστών οπτικό

Υπαίθριο 12 πυρήνων IP65 1x8 κιβώτιο λήξης θραυστών οπτικό Υπαίθριο 8Port πτώσης κιβώτιο λήξης καλωδίων οπτικό για το Sc IP65 1 έως 8 θραύστη Αυτό το προϊόν ενσωματώνει τη οπτική ίνα που συνδέει, που χωρίζει κα... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-18 13:49:42
Κίνα Κιβώτιο λήξης οπτικών ινών ενότητας FTB86J Ftth RJ11 εργοστάσιο

Κιβώτιο λήξης οπτικών ινών ενότητας FTB86J Ftth RJ11

Κιβώτιο λήξης οπτικών ινών ενότητας FTB86J Ftth RJ11 RJ11 γείσο κασετών NAP προσαρμοστών Sc κιβωτίων λήξης οπτικών ινών ενότητας ftth Αυτή η έξοδος τοίχων είναι ένα εσωτερικό τερματικό που εφαρμόζεται στο δίκτυ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-18 11:49:23
Κίνα UL κιβώτιο διανομής οπτικών ινών Retartant FTTH FTTX FTTB φλογών εργοστάσιο

UL κιβώτιο διανομής οπτικών ινών Retartant FTTH FTTX FTTB φλογών

UL κιβώτιο διανομής οπτικών ινών Retartant FTTH FTTX FTTB φλογών FTTH μίνι TOMA ROSETA 1 άσπρη UL προσαρμοστών SC/APC CON λιμένων φλόγα πλεξίδων retartant Τα προϊόντα είναι χρησιμοποιημένο ι ν η λήξη τελών του ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-18 13:53:27
Κίνα 2 κιβώτιο λήξης οπτικών ινών NAP FTB IP30 πυρήνων FTTH εργοστάσιο

2 κιβώτιο λήξης οπτικών ινών NAP FTB IP30 πυρήνων FTTH

2 κιβώτιο λήξης οπτικών ινών NAP FTB IP30 πυρήνων FTTH άσπρη IP30 εξόδου τοίχων NAP FTB Optica Roseta 2Core FTTH τελική πλεξίδα προσαρμοστών Sc κιβωτίων γείσων Η οπτική ροζέτα ενεργεί δεδομένου ότι ένα σημείο λ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-18 14:05:09
Κίνα 2 ο πλαστικός FTTH τοίχος λιμένων τοποθετεί το οπτικό κιβώτιο λήξης IP30 εργοστάσιο

2 ο πλαστικός FTTH τοίχος λιμένων τοποθετεί το οπτικό κιβώτιο λήξης IP30

2 ο πλαστικός FTTH τοίχος λιμένων τοποθετεί το οπτικό κιβώτιο λήξης IP30 Ο εσωτερικός τοίχος Roseta FTTH 2 λιμένων πλαστικός οπτικός τοποθετεί τον άσπρο IP30 εξόδου τελικό συζευκτήρα Sc κιβωτίων γείσων Η οπτική ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-18 13:56:30
Κίνα Εσωτερική πλαστική έξοδος 2.0mm τοίχων κιβώτιο λήξης οπτικών ινών εργοστάσιο

Εσωτερική πλαστική έξοδος 2.0mm τοίχων κιβώτιο λήξης οπτικών ινών

Εσωτερική πλαστική έξοδος 2.0mm τοίχων κιβώτιο λήξης οπτικών ινών 2Core εσωτερικό πλαστικό δίκτυο διανομής λήξης καλωδίων οπτικών ινών επιτροπής υποδοχών εξόδου τοίχων Sc η ροζέτα οπτικών ινών είναι ένας τοίχος ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-18 14:04:22
Κίνα Τοποθετημένο κιβώτιο λήξης IP20 G657A1 τοίχος για το καλώδιο οπτικών ινών εργοστάσιο

Τοποθετημένο κιβώτιο λήξης IP20 G657A1 τοίχος για το καλώδιο οπτικών ινών

Τοποθετημένο κιβώτιο λήξης IP20 G657A1 τοίχος για το καλώδιο οπτικών ινών Ο εσωτερικός τοίχος IP20 τοποθέτησε το οπτικό τελικό πλαίσιο 2 φορτίο πυρήνων με τους προσαρμοστές και 0.5meter G657A1 LSZH SC/APC πλεξί... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-18 13:59:21
Κίνα 2 κιβώτιο λήξης οπτικών ινών ABS G657B3 LSZH Sc λιμένων εργοστάσιο

2 κιβώτιο λήξης οπτικών ινών ABS G657B3 LSZH Sc λιμένων

2 κιβώτιο λήξης οπτικών ινών ABS G657B3 LSZH Sc λιμένων 2 εσωτερικό λευκό γείσων εξόδου G657B3 LSZH κιβωτίων λήξης οπτικών ινών τοίχων ABS Sc λιμένων Η οπτική ροζέτα ενεργεί ως σημείο λήξης του οπτικού δικτύου, ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-18 14:03:50
Κίνα Ο ΠΑΧΎΣ IP30 2 τοίχος κιβωτίων λήξης ινών λιμένων CATV FTTH τοποθετεί εργοστάσιο

Ο ΠΑΧΎΣ IP30 2 τοίχος κιβωτίων λήξης ινών λιμένων CATV FTTH τοποθετεί

Ο ΠΑΧΎΣ IP30 2 τοίχος κιβωτίων λήξης ινών λιμένων CATV FTTH τοποθετεί FTTH ΠΑΧΙΆ 2 λιμένων φλόγα Sc εξόδου τοίχων κιβωτίων λήξης ινών τελική - άσπρα ABS καθυστερούντω Αυτό το τερματικό πρόσβασης ινών είναι ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-18 14:02:45
Page 1 of 11|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|
Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

4 κιβώτιο FTB λήξης οπτικών ινών πυρήνων

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

Πλαίσιο 16 υπαίθριο Sc Connectorized διανομής οπτικών ινών θραυστών NAP του ISO FTTH πυρήνων

Κιβώτιο διανομής γραφείου λήξης οπτικών ινών μετασχηματιστών για το θραύστη PLC

24 πυρήνες 3 κοινό προσάρτημα IP65 gp62dw-3 κιβωτίων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων με το δίσκο συναρμογών

Μίνι κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών 1/32 PLC για το δίκτυο FTTX ODN PON gpdb-S32D

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Το Chasis ολοκληρώνει τις ενότητες LGX με το ράφι προσαρμοστών Splitters1x8 SC/Apc τοποθετεί το μέταλλο

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός προμηθευτής. © 2015 - 2021 fibreopticbox.com. All Rights Reserved.