YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Σπίτι
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Κίνα καλύτερος Οπτικών Ινών Box Τερματισμός στις πωλήσεις

Οπτικών Ινών Box Τερματισμός & κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

Πελάτης Πάντα Εν λόγω
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:) —— Antonio

YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

YINGDA TECHNOLOGY LIMITED YINGDA TECHNOLOGY LIMITED YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
1 2 3

Η τεχνολογία YINGDA που περιορίστηκε, βρήκε το 2005, κλάδος: ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ. είναι επαγγελματικός κατασκευαστής οπτικών ινών. Εμείς δεσμευμένοι να παρέχουμε στους πελάτες ...

Μάθετε περισσότερων

Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα Ειδήσεις

Ποιοτικός έλεγχος

Εξασφάλιση ποιότητας Η επιχείρησή μας ιδρύθηκε το ...

Μάθετε περισσότερων

Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

4 κιβώτιο FTB λήξης οπτικών ινών πυρήνων

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

Πλαίσιο 16 υπαίθριο Sc Connectorized διανομής οπτικών ινών θραυστών NAP του ISO FTTH πυρήνων

Κιβώτιο διανομής γραφείου λήξης οπτικών ινών μετασχηματιστών για το θραύστη PLC

24 πυρήνες 3 κοινό προσάρτημα IP65 gp62dw-3 κιβωτίων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων με το δίσκο συναρμογών

Μίνι κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών 1/32 PLC για το δίκτυο FTTX ODN PON gpdb-S32D

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Το Chasis ολοκληρώνει τις ενότητες LGX με το ράφι προσαρμοστών Splitters1x8 SC/Apc τοποθετεί το μέταλλο

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός προμηθευτής. © 2015 - 2020 fibreopticbox.com. All Rights Reserved.