• YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Antonio
    το συμπαθητικό κιβώτιο οπτικών ινών, καλή ποιότητα, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία, περιμένει τις νέες διαταγές μου. ευχαριστίες
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Chataika
    οι ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, με την ίδια ποιότητα, με υποστηρίζουν πάντα σε αξία, ευχαριστίες της ειδικής υποστήριξης για μας κάθε φορά. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ, σας δείτε σύντομα στην Κίνα
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Carla Luis
    η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και άμεση απάντηση, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Benjamin Fernando
    το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον, και η αγορά μας αυξάνεται, λειτουργήστε futher
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Alejandro S
    Γεια ο φίλος μου, ευτυχής να αρχίσει με σας για 8years μακροπρόθεσμο. και κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου ανοίξαμε διάφορους κλάδους, ευχαριστίες γιατί το ur υποστηρίζει πάντα, αν και η αγορά είναι χαμηλή, αλλά ο όγκος πωλήσεών μας σας αυξάνει, αγαπά όλοι,
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sophie
Τηλεφωνικό νούμερο : +86 18688982406
WhatsApp : +8618688982406
Κίνα Δευτερεύοντες προσαρμοστές συνδετήρων ινών παραθυρόφυλλων Sc χωρίς πράσινο λέιζερ σφιγκτηρών μετάλλων φλαντζών

Δευτερεύοντες προσαρμοστές συνδετήρων ινών παραθυρόφυλλων Sc χωρίς πράσινο λέιζερ σφιγκτηρών μετάλλων φλαντζών

Υλικό σπιτιών: ABS
Χρώμα: Πράσινος
Αρίθμηση ινών: 1 πυρήνας/ενιαία ίνα
Κίνα Μονοκατευθυντικός Sc οπτικών ινών ενιαίος τρόπος φλαντζών προσαρμοστών σύντομος κανένας πλαστικός συζευκτήρας φλαντζών

Μονοκατευθυντικός Sc οπτικών ινών ενιαίος τρόπος φλαντζών προσαρμοστών σύντομος κανένας πλαστικός συζευκτήρας φλαντζών

Αρίθμηση ινών: 1core simplex
Υλικό συνδετήρων: Πλαστικό
χρώμα προσαρμοστών: πράσινο μπλε πορφυρό γκρίζο aqua
Κίνα Ο πράσινος Aqua προσαρμοστών οπτικών ινών MPO MTP πορφυρός Μαύρος συζευκτήρων 12Fiber 24Fiber OM3

Ο πράσινος Aqua προσαρμοστών οπτικών ινών MPO MTP πορφυρός Μαύρος συζευκτήρων 12Fiber 24Fiber OM3

χρώμα: Μαύρος, πράσινος, aqua, πορφύρα, κ.λπ.
Υλικό: πλαστικά ABS PC
Συνδετήρας: Προσαρμοστής MPO MTP
Κίνα Single-mode μονοκατευθυντικός προσαρμοστής LC/APC, πράσινος συζευκτήρας οπτικών ινών οπτικών ινών LC

Single-mode μονοκατευθυντικός προσαρμοστής LC/APC, πράσινος συζευκτήρας οπτικών ινών οπτικών ινών LC

Αρίθμηση ινών: Αμφίδρομη λειτουργία
Τύπος Fiber: ενιαίος τρόπος
υλικό συνδετήρων: Πλαστικό
Κίνα Υψηλής ακρίβειας προσαρμογός οπτικών ινών SC Simplex με μεταλλικό περίβλημα και χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Υψηλής ακρίβειας προσαρμογός οπτικών ινών SC Simplex με μεταλλικό περίβλημα και χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Υλικό: Χάλυβα
Χρώμα ΚΑΠ σκόνης: Μαύρο
Τύπος: Μεταλλικός προσαρμογός
Κίνα Εναλλακτικός διακόπτης οπτικών ινών SC Simplex με πλαστικό οπτικό σύνδεσμο μονοτρόπου

Εναλλακτικός διακόπτης οπτικών ινών SC Simplex με πλαστικό οπτικό σύνδεσμο μονοτρόπου

Αριθμός ινών: 1core simplex
Υλικό σύνδεσης: Πλαστικό
χρώμα προσαρμοστών: Μαύρο
Κίνα Συζευκτήρας 12 ίνα OM4 προσαρμοστών οπτικών ινών MPO MTP για το κέντρο δεδομένων που επιδιορθώνει το σύστημα

Συζευκτήρας 12 ίνα OM4 προσαρμοστών οπτικών ινών MPO MTP για το κέντρο δεδομένων που επιδιορθώνει το σύστημα

Χρώμα: Μαύρος, πράσινος, aqua, πορφύρα, κ.λπ.
Υλικό: πλαστικά ABS PC
Συνδετήρας: Προσαρμοστής MPO MTP
Κίνα Συμβατός συζευκτήρας προσαρμοστών προσαρμοστών οπτικών ινών FTTA IP67

Συμβατός συζευκτήρας προσαρμοστών προσαρμοστών οπτικών ινών FTTA IP67

Υλικό σπιτιών: ABS
Χρώμα: Μαύρο, πράσινο, κόκκινο
Αρίθμηση ινών: 1 πυρήνας/ενιαία ίνα
Κίνα LC/UPC θηλυκό στον αρσενικό υβριδικό προσαρμοστή οπτικής ίνας προσαρμοστών 9/125um SM οπτικών ινών SC/UPC

LC/UPC θηλυκό στον αρσενικό υβριδικό προσαρμοστή οπτικής ίνας προσαρμοστών 9/125um SM οπτικών ινών SC/UPC

Υλικό: Πλαστικό
Χρώμα ΚΑΠ σκόνης: Μπλε
Τύπος: υβριδικός προσαρμοστής
Κίνα Singlemode SC/APC προσαρμοστών συνδετήρων ινών FTTH αρσενικό Hybird σε LC/APC θηλυκό 9/125um

Singlemode SC/APC προσαρμοστών συνδετήρων ινών FTTH αρσενικό Hybird σε LC/APC θηλυκό 9/125um

Υλικό: Πλαστικό
Χρώμα ΚΑΠ σκόνης: Πράσινος
Τύπος: υβριδικός προσαρμοστής
1 2 3 4 5 6 7