YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Σπίτι
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

Πιστοποίηση
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

(35)
Κίνα Αρσενικό εξοπλισμού δοκιμής στο θηλυκό εξασθενητή οπτικών ινών FC/PC 15dB 1310nm 1550nm εργοστάσιο

Αρσενικό εξοπλισμού δοκιμής στο θηλυκό εξασθενητή οπτικών ινών FC/PC 15dB 1310nm 1550nm

1 αρσενικό PC/τσαντών FC στο θηλυκό εξασθενητή (MF FC), εξασθενητής οπτικών ινών FC/PC 15dB Ο εξασθενητής οπτικής ίνας αποτελείται από την τυποποιημένη σκόνη υψηλής ακρίβειας. Καθαρισμένος. Χρησιμοποιεί για το ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-02 16:56:16
Κίνα Εξασθενητής οπτικών ινών 1dB 2dB 3dB εργοστάσιο

Εξασθενητής οπτικών ινών 1dB 2dB 3dB

Χτίστε έξω APC Sc εξασθενητών οπτικών ινών 1dB, 2dB, 3dB, οπτική ίνα εξασθενητών Sc Το θηλυκό οπτικών ινών στο αρσενικό καθόρισε τον εξασθενητή (εξασθενητής φ-μ) είναι ένα είδος attenaution διευθετήσιμο ο εξασθ... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-02 16:56:14
Κίνα Η πλαστική MU χτίζει έξω 7dB σταθερό τον ίνα οπτικό βυσματωτό τύπο εξασθενητών MU 10dB εργοστάσιο

Η πλαστική MU χτίζει έξω 7dB σταθερό τον ίνα οπτικό βυσματωτό τύπο εξασθενητών MU 10dB

FC/APC θηλυκό στον αρσενικό εξασθενητή (APC φ-μ FC), βυσματωτός τύπος οπτικό Attenautor Το θηλυκό οπτικών ινών στο αρσενικό καθόρισε τον εξασθενητή (εξασθενητής φ-μ) είναι ένα είδος attenaution διευθετήσιμο ο ε... Διαβάστε περισσότερα
2020-12-02 16:56:06
Κίνα 15dB εξασθενητής FC οπτικών ινών εργοστάσιο

15dB εξασθενητής FC οπτικών ινών

Εξασθενητής FC οπτικών ινών τύπων προσαρμοστών οπτικών ινών/τετραγωνικό μέταλλο PC15dB SM Ο σταθερός εξασθενητής τύπων προσαρμοστών μπορεί να χρησιμοποιήσει ποικίλους συνδετήρες: FC, SC, ST ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ. Εύκολη ... Διαβάστε περισσότερα
2018-05-10 18:39:36
Κίνα Μεταβλητή οπτικών ινών παραμόρφωσης χρονισμού εργοστάσιο

Μεταβλητή οπτικών ινών παραμόρφωσης χρονισμού

LC διπλός μίνι εξασθενητής εξασθενητών MVOA οπτικών ινών ενότητας μηχανικός μεταβλητός Ο εξασθενητής είναι στο διευκρινισμένο φάσμα συχνότητας, ένα είδος κυκλώματος για την εισαγωγή προκαθορισμένου μείωση. Η μο... Διαβάστε περισσότερα
2018-05-10 18:39:29
Κίνα LC διπλός μίνι μηχανικός VOA ενότητας μεταβλητός οπτικός τύπος κατευθυντήρων εξασθενητών εργοστάσιο

LC διπλός μίνι μηχανικός VOA ενότητας μεταβλητός οπτικός τύπος κατευθυντήρων εξασθενητών

LC διπλός μίνι μηχανικός VOA ενότητας μεταβλητός οπτικός τύπος κατευθυντήρων εξασθενητών Singlemode Ο εξασθενητής είναι στο διευκρινισμένο φάσμα συχνότητας, ένα είδος κυκλώματος για την εισαγωγή προκαθορισμένου ... Διαβάστε περισσότερα
2016-12-14 16:54:33
Κίνα Το διευθετήσιμο Sc FC LC MU καθόρισε την ευθύγραμμη σειρά εξασθενητών SM 1Meter οπτικών ινών 1 ~ 40dB εργοστάσιο

Το διευθετήσιμο Sc FC LC MU καθόρισε την ευθύγραμμη σειρά εξασθενητών SM 1Meter οπτικών ινών 1 ~ 40dB

Ευθύγραμμος εξασθενητής Sc FC LC MU, σταθερή ευθύγραμμη σειρά εξασθενητών SM 1Meter οπτικών ινών: 1~40dB Περιγραφή Ο εξασθενητής είναι στο διευκρινισμένο φάσμα συχνότητας, ένα είδος κυκλώματος για την εισαγωγή ... Διαβάστε περισσότερα
2016-12-14 16:54:33
Κίνα Το Sc FC LC MU καθόρισε τον ευθύγραμμο πολυ τρόπο εξασθενητών µm 50/125 SM σειρά 1 μέτρου 1 ~ 40dB εργοστάσιο

Το Sc FC LC MU καθόρισε τον ευθύγραμμο πολυ τρόπο εξασθενητών µm 50/125 SM σειρά 1 μέτρου 1 ~ 40dB

Ευθύγραμμος εξασθενητής Sc FC LC MU, σταθερή ευθύγραμμη σειρά εξασθενητών SM 1Meter: 1~40dB Οι ευθύγραμμοι εξασθενητές patchcord εφαρμόζονται όταν δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν οι τυποποιημένοι εξασθενητές βου... Διαβάστε περισσότερα
2016-12-14 16:54:33
Κίνα Μεταβλητό APC συνδετήρων SM UPC Sc ST εξασθενητών VOA οπτικών ινών PC 850nm εργοστάσιο

Μεταβλητό APC συνδετήρων SM UPC Sc ST εξασθενητών VOA οπτικών ινών PC 850nm

LC μηχανικός μεταβλητός εξασθενητής, εξασθενητής εξασθενητών 0-30dB LC/PC VOA MVOA LC ο μηχανικός μεταβλητός οπτικός εξασθενητής χρησιμοποιείται γενικά στην οπτική μέτρηση. Όταν η οπτική ευαισθησία δεκτών μέτρο... Διαβάστε περισσότερα
2016-12-14 16:54:33
Κίνα LC μηχανικός ενιαίος τρόπος εξασθενητών οπτικών ινών VOA LC MVOA για τον ενισχυτή δύναμης EDFA εργοστάσιο

LC μηχανικός ενιαίος τρόπος εξασθενητών οπτικών ινών VOA LC MVOA για τον ενισχυτή δύναμης EDFA

LC μηχανικός εξασθενητής VOA, εξασθενητής LC MVOA, εξασθενητής οπτικών ινών LC ο μηχανικός μεταβλητός οπτικός εξασθενητής χρησιμοποιείται γενικά στην οπτική μέτρηση. Όταν η οπτική ευαισθησία δεκτών μέτρου, τοπο... Διαβάστε περισσότερα
2016-12-14 16:54:33
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|
Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

4 κιβώτιο FTB λήξης οπτικών ινών πυρήνων

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

Πλαίσιο 16 υπαίθριο Sc Connectorized διανομής οπτικών ινών θραυστών NAP του ISO FTTH πυρήνων

Κιβώτιο διανομής γραφείου λήξης οπτικών ινών μετασχηματιστών για το θραύστη PLC

24 πυρήνες 3 κοινό προσάρτημα IP65 gp62dw-3 κιβωτίων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων με το δίσκο συναρμογών

Μίνι κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών 1/32 PLC για το δίκτυο FTTX ODN PON gpdb-S32D

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Το Chasis ολοκληρώνει τις ενότητες LGX με το ράφι προσαρμοστών Splitters1x8 SC/Apc τοποθετεί το μέταλλο

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός προμηθευτής. © 2015 - 2021 fibreopticbox.com. All Rights Reserved.