ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC SplitterΟπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless
καλής ποιότητας κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Κίνα Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless προμηθευτής
Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless προμηθευτής Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless προμηθευτής Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless προμηθευτής Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless προμηθευτής Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: YINGDA
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: 1*16 μίνι θραύστης

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2pc/κιβώτιο, κιβώτιο 20pcs/carton
Χρόνος παράδοσης: 5-8days μετά από την πληρωμή
Δυνατότητα προσφοράς: 10.000 PCS ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
διασπασμένη αναλογία: 1x16 θραύστης μικροϋπολογιστών Connector: SC/APC simiplex
Τύπος Fiber: ενιαίος τρόπος G657A1 Απώλεια εισαγωγής: 13.6dB
Ομοιομορφία (μέγιστο): 1.4dB μήκος κύματος: 1260 - 1650 NM
PDL (μέγιστο): 0.3dB Πρότυπο: Telcordia GR-1221 και GR-1209
Διάσταση σωλήνων: 60*12*4mm Καλώδιο διαμέτρου: 0.9 mm
Χρώμα καλωδίων: λευκό εισαγωγής, παραγωγή: ζωηρόχρωμος

Οπτικός θραύστης 1:16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ø χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλό PDL και υψηλή αξιοπιστία

Ø υψηλή επιστροφής απώλεια και καλή επανάληψη

Ø ευρεία σειρά μήκους κύματος

Ø άριστη ομοιομορφία κανάλι--καναλιών

 

Εφαρμογές

Ø ΩΧΡΏΝ και μετρό δίκτυα του τοπικού LAN,

Επεκτάσεις προγράμματος Ø FTTH & FTTX

Σύστημα Ø CATV

Ø GPON, EPON

Ø εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών

Ø η βάση δεδομένων διαβιβάζει το ευρυζωνικό δίκτυο

 

Σωλήνας χάλυβα θραυστών PLC

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

 

Περισσότερες εικόνες

 

Το προϊόν είναι πακέτο από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, όχι φουσκάλα. 2pcs σε ένα κιβώτιο, έπειτα 20pcs σε ένα στέλνοντας κιβώτιο. Καλή και υψηλή προστασία στο σωλήνα ινών και χάλυβα, συνδετήρες.

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC BlocklessΟπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

 

 

Όλοι οι συνδετήρες, καλώδιο, τσιπ PLC είναι δοκιμή 100% πριν στο εργοστάσιο. και κάθε ένας με το δαχτυλίδι αριθμού για τις καλύτερες επιτόπιες κατασκευές προσδιορισμού.

  Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

 


Τεχνικό Specs για το θραύστη PLC με το συνδετήρα

 

1xn ΘΡΑΥΣΤΗΣ

 

Στοιχείο 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128
Τύπος ινών G.657.A
Μήκος κύματος εργασίας 1260nm~1650nm
Τυποποιημένη απώλεια εισαγωγής (DB) ≤4.2 ≤7.6 ≤10.7 ≤14.0 ≤17.2 ≤20.8 ≤24.0
Απώλεια εισαγωγής π-βαθμού (DB) ≤4.0 ≤7.4 ≤10.5 ≤13.8 ≤17.0 ≤20.4 ≤23.7
Ομοιομορφία (DB) ≤0.6 ≤0.8 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.0
PDL (DB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.5
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) ≤0.6 ≤0.8 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.0
Επιστροφής απώλεια (DB) ≥50
Κατευθυντικότητα (DB) ≥55
Λειτουργία Temp.Gange -40℃~+85℃
Σημείωση: Η ανωτέρω παράμετρος είναι για το θραύστη με το συνδετήρα. Εάν ο συνδετήρας w/o, απώλεια εισαγωγής θα μειώσει από 0.2dB.

 

2XN θραύστης

 

Στοιχείο 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32 2x64 2x128
Τύπος ινών G.657.A
Μήκος κύματος εργασίας 1260nm~1650nm
Τυποποιημένη απώλεια εισαγωγής (DB) ≤4.4 ≤8.0 ≤11.0 ≤14.6 ≤17.8 ≤21.0 ≤24.4
Απώλεια εισαγωγής π-βαθμού (DB) ≤4.2 ≤7.7 ≤10.8 ≤14.1 ≤17.4 ≤20.7 ≤24.0
Ομοιομορφία (DB) ≤0.8 ≤1.0 ≤1.2 ≤1.5 ≤1.8 ≤2.0 ≤3.0
PDL (DB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.5
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) ≤0.8 ≤1.0 ≤1.2 ≤1.5 ≤1.8 ≤2.0 ≤3.0
Επιστροφής απώλεια (DB) ≥50
Κατευθυντικότητα (DB) ≥55
Λειτουργία Temp.Gange -40℃~+85℃
Σημείωση: Η ανωτέρω παράμετρος είναι για το θραύστη με το συνδετήρα. Εάν ο συνδετήρας w/o, απώλεια εισαγωγής θα μειώσει από 0.2dB.

 

 

Ειδικές σημειώσεις:

 

Αυτό το προϊόν μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.

Παρακαλώ με ελάτε σε επαφή με για να επιβεβαιώσετε όλα προτού να πληρώσετε. Σας ευχαριστούμε.

Όλα τα αγαθά επιθεωρούνται και εξέτασαν 100% πριν από την αποστολή με την έκθεση δοκιμής

Η στέλνοντας και διαχειριζόμενη δαπάνη είναι όλες απογυμνωμένη από τους πελάτες εάν όχι αναφέρεται ειδικά.

Εμπορικός όρος: EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ.

TT 100% εκ των προτέρων, κανένα πίστωση ή L/C

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)