YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Σπίτι
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

FTTH Optical Splitter 1/16, 1x16 SC/APC Blockless PLC Splitter Single Mode 900um LSZH
FTTH Optical Splitter 1/16, 1x16 SC/APC Blockless PLC Splitter Single Mode 900um LSZH FTTH Optical Splitter 1/16, 1x16 SC/APC Blockless PLC Splitter Single Mode 900um LSZH FTTH Optical Splitter 1/16, 1x16 SC/APC Blockless PLC Splitter Single Mode 900um LSZH FTTH Optical Splitter 1/16, 1x16 SC/APC Blockless PLC Splitter Single Mode 900um LSZH FTTH Optical Splitter 1/16, 1x16 SC/APC Blockless PLC Splitter Single Mode 900um LSZH

Μεγάλες Εικόνας :  Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: YINGDA
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: 1*16 μίνι θραύστης

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2pc/κιβώτιο, κιβώτιο 20pcs/carton
Χρόνος παράδοσης: 5-8days μετά από την πληρωμή
Δυνατότητα προσφοράς: 10.000 PCS ανά μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
διασπασμένη αναλογία: 1x16 θραύστης μικροϋπολογιστών Connector: SC/APC simiplex
Τύπος Fiber: ενιαίος τρόπος G657A1 Απώλεια εισαγωγής: 13.6dB
Ομοιομορφία (μέγιστο): 1.4dB μήκος κύματος: 1260 - 1650 NM
PDL (μέγιστο): 0.3dB Πρότυπο: Telcordia GR-1221 και GR-1209
Διάσταση σωλήνων: 60*12*4mm Καλώδιο διαμέτρου: 0.9 mm
Χρώμα καλωδίων: λευκό εισαγωγής, παραγωγή: ζωηρόχρωμος
Υψηλό φως:

fbt coupler

,

plc splitter

Οπτικός θραύστης 1:16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ø χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλό PDL και υψηλή αξιοπιστία

Ø υψηλή επιστροφής απώλεια και καλή επανάληψη

Ø ευρεία σειρά μήκους κύματος

Ø άριστη ομοιομορφία κανάλι--καναλιών

 

Εφαρμογές

Ø ΩΧΡΏΝ και μετρό δίκτυα του τοπικού LAN,

Επεκτάσεις προγράμματος Ø FTTH & FTTX

Σύστημα Ø CATV

Ø GPON, EPON

Ø εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών

Ø η βάση δεδομένων διαβιβάζει το ευρυζωνικό δίκτυο

 

Σωλήνας χάλυβα θραυστών PLC

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless 0

 

Περισσότερες εικόνες

 

Το προϊόν είναι πακέτο από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, όχι φουσκάλα. 2pcs σε ένα κιβώτιο, έπειτα 20pcs σε ένα στέλνοντας κιβώτιο. Καλή και υψηλή προστασία στο σωλήνα ινών και χάλυβα, συνδετήρες.

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless 1Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless 2

 

 

Όλοι οι συνδετήρες, καλώδιο, τσιπ PLC είναι δοκιμή 100% πριν στο εργοστάσιο. και κάθε ένας με το δαχτυλίδι αριθμού για τις καλύτερες επιτόπιες κατασκευές προσδιορισμού.

  Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless 3 Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless 4

 


Τεχνικό Specs για το θραύστη PLC με το συνδετήρα

 

1xn ΘΡΑΥΣΤΗΣ

 

Στοιχείο 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128
Τύπος ινών G.657.A
Μήκος κύματος εργασίας 1260nm~1650nm
Τυποποιημένη απώλεια εισαγωγής (DB) ≤4.2 ≤7.6 ≤10.7 ≤14.0 ≤17.2 ≤20.8 ≤24.0
Απώλεια εισαγωγής π-βαθμού (DB) ≤4.0 ≤7.4 ≤10.5 ≤13.8 ≤17.0 ≤20.4 ≤23.7
Ομοιομορφία (DB) ≤0.6 ≤0.8 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.0
PDL (DB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.5
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) ≤0.6 ≤0.8 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.0
Επιστροφής απώλεια (DB) ≥50
Κατευθυντικότητα (DB) ≥55
Λειτουργία Temp.Gange -40℃~+85℃
Σημείωση: Η ανωτέρω παράμετρος είναι για το θραύστη με το συνδετήρα. Εάν ο συνδετήρας w/o, απώλεια εισαγωγής θα μειώσει από 0.2dB.

 

2XN θραύστης

 

Στοιχείο 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32 2x64 2x128
Τύπος ινών G.657.A
Μήκος κύματος εργασίας 1260nm~1650nm
Τυποποιημένη απώλεια εισαγωγής (DB) ≤4.4 ≤8.0 ≤11.0 ≤14.6 ≤17.8 ≤21.0 ≤24.4
Απώλεια εισαγωγής π-βαθμού (DB) ≤4.2 ≤7.7 ≤10.8 ≤14.1 ≤17.4 ≤20.7 ≤24.0
Ομοιομορφία (DB) ≤0.8 ≤1.0 ≤1.2 ≤1.5 ≤1.8 ≤2.0 ≤3.0
PDL (DB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.5
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) ≤0.8 ≤1.0 ≤1.2 ≤1.5 ≤1.8 ≤2.0 ≤3.0
Επιστροφής απώλεια (DB) ≥50
Κατευθυντικότητα (DB) ≥55
Λειτουργία Temp.Gange -40℃~+85℃
Σημείωση: Η ανωτέρω παράμετρος είναι για το θραύστη με το συνδετήρα. Εάν ο συνδετήρας w/o, απώλεια εισαγωγής θα μειώσει από 0.2dB.

 

 

Ειδικές σημειώσεις:

 

Αυτό το προϊόν μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.

Παρακαλώ με ελάτε σε επαφή με για να επιβεβαιώσετε όλα προτού να πληρώσετε. Σας ευχαριστούμε.

Όλα τα αγαθά επιθεωρούνται και εξέτασαν 100% πριν από την αποστολή με την έκθεση δοκιμής

Η στέλνοντας και διαχειριζόμενη δαπάνη είναι όλες απογυμνωμένη από τους πελάτες εάν όχι αναφέρεται ειδικά.

Εμπορικός όρος: EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ.

TT 100% εκ των προτέρων, κανένα πίστωση ή L/C

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

4 κιβώτιο FTB λήξης οπτικών ινών πυρήνων

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

Πλαίσιο 16 υπαίθριο Sc Connectorized διανομής οπτικών ινών θραυστών NAP του ISO FTTH πυρήνων

Κιβώτιο διανομής γραφείου λήξης οπτικών ινών μετασχηματιστών για το θραύστη PLC

24 πυρήνες 3 κοινό προσάρτημα IP65 gp62dw-3 κιβωτίων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων με το δίσκο συναρμογών

Μίνι κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών 1/32 PLC για το δίκτυο FTTX ODN PON gpdb-S32D

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Το Chasis ολοκληρώνει τις ενότητες LGX με το ράφι προσαρμοστών Splitters1x8 SC/Apc τοποθετεί το μέταλλο

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός προμηθευτής. © 2015 - 2021 fibreopticbox.com. All Rights Reserved.