YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Σπίτι
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΜε δυνατότητα εγκατάστασης σύνδεσης πεδίου

APC Sc οπτικών ινών ESC250D G657A1 τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας

Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

APC Sc οπτικών ινών ESC250D G657A1 τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας

ESC250D G657A1 Fiber Optic SC APC Field Installable Connector
ESC250D G657A1 Fiber Optic SC APC Field Installable Connector ESC250D G657A1 Fiber Optic SC APC Field Installable Connector ESC250D G657A1 Fiber Optic SC APC Field Installable Connector ESC250D G657A1 Fiber Optic SC APC Field Installable Connector ESC250D G657A1 Fiber Optic SC APC Field Installable Connector

Μεγάλες Εικόνας :  APC Sc οπτικών ινών ESC250D G657A1 τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YINGDA
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: ESC250D

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1000pcs
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs στο κιβώτιο φουσκαλών, 1000pcs σε ένα κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000pcs το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό: ABS/PBT Χρώμα: Μπλε/πράσινος
Τύπος ινών: Ενιαίος τρόπος G657A1 ferrule: UPC/APC
Απώλεια εισαγωγής: <0> ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ: 10pcs/box
Υψηλό φως:

SC APC Field Installable Connector

,

G657A1 Field Installable Connector

,

ESC250D

APC Sc οπτικών ινών ESC250D G657A1 τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας

 

ESC250D μηχανικός συνδετήρας FTTH συνελεύσεων τομέων οπτικών ινών για το καλώδιο πτώσης 2*3mm 2.0*1.6mm

 

 

Οι Field-installable συνδετήρες YINGDA είναι προ-γυαλισμένοι εργοστάσιο συνδετήρες που εξαλείφουν πλήρως την ανάγκη για τη στίλβωση χεριών στον τομέα. Η αποδεδειγμένη μηχανική τεχνολογία συναρμογών που εξασφαλίζουν ευθυγράμμιση ινών ακρίβειας, ένα προ-διασπασμένο εργοστάσιο στέλεχος ινών και ένα ιδιόκτητο πήκτωμα δείκτης-ταιριάσματος συνδυάζουν να προσφέρουν μια άμεση χαμηλή λήξη απώλειας είτε στις single-mode είτε πολλαπλού τρόπου οπτικές ίνες.

Οι γρήγοροι συνδετήρες YINGDA είναι συμβατοί με 250 µm και 900 οπτικές ίνες µm, καθώς επίσης και 900 µm, 2 χιλ. και 3 χιλ. σκοινιού. Όλοι οι αρχικοί τύποι ινών υποστηρίζονται, και κάθε συνδετήρας είναι χρώμα που κωδικοποιείται ανά απαιτήσεις βιομηχανικά τυποποιημένων στο βοηθό στον προσδιορισμό κατά τη διάρκεια και μετά από της εγκατάστασης. Ένας factory-installed συνδετήρας σφηνών (που περιλαμβάνεται με κάθε συνδετήρα) αφαιρείται και απορρίπτεται με την ολοκλήρωση της λήξης. Ενσωματώνεται σε αυτήν την συσκευή ένας καινοτόμος, η διαφανής σφήνα επιτρέποντας στη χρήση ενός κοινού VFI για να παρέχει ένα «πέρασμα/αποτυγχάνει» το σήμα μόλις επιτευχθεί η φυσική επαφή.

 

 

 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Συμβατό σύστημα με τους τυποποιημένους συνδετήρες Sc
Τομέας - εγκαταστήσιμος, οικονομικώς αποδοτικός, φιλικός προς το χρήστη
PC, APC στίλβωση προαιρετική
Ηλεκτρική ενέργεια που απαιτείται καμία
Καλώδιο FTTH, καλώδιο οπτικών ινών προαιρετικό
Αξιόπιστη ανθεκτική και ανώτερη οπτική απόδοση
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια
Σταθερή ικανότητα και υψηλή αξιοπιστία
Άριστη μηχανική ικανότητα

APC Sc οπτικών ινών ESC250D G657A1 τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας 0

Προδιαγραφή

Στοιχείο Μονάδα UPC APC
Πρότυπο   ESC250D/UPC ESC250D/APC
Απώλεια εισαγωγής DB ≤0.25 ≤0.3
Επιστροφής απώλεια DB ≥50 ≥55
Εκτατή δύναμη N/2min >30
Θερμοκρασία εργασίας 0C -40~+85
Επανάληψη DB ≤0.2
Επαναλαμβανόμενη συνέλευση χρόνοι ≥10
Σύντροφος-demate-ζευγαρώστε χρόνοι ≥500
Τύπος καλωδίων χιλ. 2.0×3.0 & καλώδιο πτώσης 2.0×1.6
Διάσταση προϊόντων χιλ. 52*9*8.1

 

Λεπτομέρειες προϊόντων

APC Sc οπτικών ινών ESC250D G657A1 τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας 1APC Sc οπτικών ινών ESC250D G657A1 τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας 2

APC Sc οπτικών ινών ESC250D G657A1 τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας 3APC Sc οπτικών ινών ESC250D G657A1 τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας 4

APC Sc οπτικών ινών ESC250D G657A1 τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας 5APC Sc οπτικών ινών ESC250D G657A1 τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας 6

 

Πρότυπα
Intermateability Οι συνδετήρες είναι FOCIS
Υποχωρητικός με TIA/EIA 604-
3 (SC), FOCIS 10 (LC)
Εγκρίσεις και λίστες Περασμένο EIA/TIA 568-B.3
Κριτήρια σχεδίου και δοκιμής Telcordia GR-1209 και GR-1221

 

 

Τέλος, μπορούμε να προσφέρουμε πολύ είδος γρήγορων μηχανικών συνδετήρων που είναι αρκετά δημοφιλές στο εσωτερικό και στο εξωτερικό,

 

APC Sc οπτικών ινών ESC250D G657A1 τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας 7

 

 

 

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

4 κιβώτιο FTB λήξης οπτικών ινών πυρήνων

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

Πλαίσιο 16 υπαίθριο Sc Connectorized διανομής οπτικών ινών θραυστών NAP του ISO FTTH πυρήνων

Κιβώτιο διανομής γραφείου λήξης οπτικών ινών μετασχηματιστών για το θραύστη PLC

24 πυρήνες 3 κοινό προσάρτημα IP65 gp62dw-3 κιβωτίων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων με το δίσκο συναρμογών

Μίνι κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών 1/32 PLC για το δίκτυο FTTX ODN PON gpdb-S32D

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Το Chasis ολοκληρώνει τις ενότητες LGX με το ράφι προσαρμοστών Splitters1x8 SC/Apc τοποθετεί το μέταλλο

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός προμηθευτής. © 2015 - 2021 fibreopticbox.com. All Rights Reserved.