YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Σπίτι
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΜε δυνατότητα εγκατάστασης σύνδεσης πεδίου

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης

Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης

5G 0.2dB Ceramic C-Groove Fiber Optic Terminated Field Installable SC APC Connector 2*3mm Drop Cable
5G 0.2dB Ceramic C-Groove Fiber Optic Terminated Field Installable SC APC Connector 2*3mm Drop Cable 5G 0.2dB Ceramic C-Groove Fiber Optic Terminated Field Installable SC APC Connector 2*3mm Drop Cable 5G 0.2dB Ceramic C-Groove Fiber Optic Terminated Field Installable SC APC Connector 2*3mm Drop Cable 5G 0.2dB Ceramic C-Groove Fiber Optic Terminated Field Installable SC APC Connector 2*3mm Drop Cable 5G 0.2dB Ceramic C-Groove Fiber Optic Terminated Field Installable SC APC Connector 2*3mm Drop Cable 5G 0.2dB Ceramic C-Groove Fiber Optic Terminated Field Installable SC APC Connector 2*3mm Drop Cable

Μεγάλες Εικόνας :  η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YINGDA
Πιστοποίηση: ISO SGS ROHS
Αριθμό μοντέλου: FMC-Μ-SM-SCP-APC-CD-ΒΟΥΛΕΥΤΉΣ (KG53)

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 500pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc τσάντα του /plastic, πλαστική τσάντα 10pcs/bigger, έπειτα 100pcs/box, χαρτοκιβώτιο 1000pcs/
Χρόνος παράδοσης: 5 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πληρωμή σας
Όροι πληρωμής: Μ / Τ ή Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 500.000 τμχ ανά μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό: Πλαστικό Χρώμα σπιτιών: Πράσινος
Τύπος ινών: ενιαίος τρόπος πίσω κάλυψη: Μαύρος
Απώλεια εισαγωγής: <0> Επιστροφής απώλεια: >45db
Πακέτο: Πλαστική τσάντα και κιβώτιο Συνολικό μήκος: 53mm
Β υλικό αυλακιού: κεραμικός κύκλος ζωής: 500times
Υψηλό φως:

mechanical splicer

,

FTTH connector

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης

 

 

Πωλήστε το σημείο:

 

1.SC/APC, τύπος κάλυψης, συνολικό μήκος 53mm

2. Ισχύστε για το καλώδιο πτώσης ινών 2mm* 3mm

δομή γ-αυλακιού 3.Ceramic μη πλαστική ή μέταλλο, καλή εκτέλεση σφράγισης, φλόγα - καθυστερών

4. Απώλεια εισαγωγής: το μέσο ≤0.2dB, MAX≤0.4dB

5. Επιστροφής απώλεια: ≥50dB

6. Καμία ανάγκη εποξική ή που γυαλίζεται, field-installable, ενσωματωμένη εργοστάσιο ίνα

 

 

Περιγραφή

 

SC/APC ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών σχεδιάζεται γιατί FTTH είναι μια νέα γενιά του συνδετήρα ινών

 

χρησιμοποιημένος στη συνέλευση. Μπορεί να παρέχει την ανοικτή ροή και το Pre-cast τύπο προϊόντων, των οποίων οπτικός και

 

η μηχανική προδιαγραφή συναντά τον τυποποιημένο συνδετήρα οπτικής ίνας.


Σχεδιάζεται για υψηλό - ποιότητα και υψηλή αποτελεσματικότητα για την εγκατάσταση που η δομή της πτύχωσης τοποθετεί

 

είναι ένα μοναδικό σχέδιο, και δεν χρειάζεται να κολλήσει, μην γυαλίζοντας κανένα οποιοδήποτε αναλώσιμο. Υιοθέτηση της ίνας

 

προ-εγκατεστημένη δομή, και κατάλληλος για την εγκατάσταση τομέων.

 

 

 

Προδιαγραφή

 

Τύπος

Παράμετροι

Απώλεια εισαγωγής

≤ 0.3dB (1310nm & 1550nm)

Επιστροφής απώλεια

≤ -45dB

Γυμνή δύναμη ινών

>5N

Ντυμένη δύναμη

>10N

Ένταση

>50N

Μηχανική διάρκεια (500times)

IL ≤ 0.2dB & RL ≤ 5dB

Λειτουργούσα θερμοκρασία

5 ºC σε +70 ºC

 

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης 0

Εφαρμογή

  • Περιβάλλοντα προϋποθέσεων
  • Συνδέσεις στο γραφείο για τα περιβάλλοντα του τοπικού LAN
  • Επιτροπές μπαλωμάτων
  • Άμεση λήξη εξοπλισμού
  • Ίνα στις εφαρμογές συνδρομητών/σπιτιών (FTTH)
  • Απαιτήσεις επισκευής/αντικατάστασης
  • Μόλυβδοι δοκιμής εξοπλισμού

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  1. Ακριβείς μηχανικές διαστάσεις
  2. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
  3. Συμμορφωθείτε πρότυπα iec61754-4
  4. Οι επαναλαμβανόμενοι χρόνοι είναι τουλάχιστον 50 φορές
  5. Μακράς διαρκείας σχέδιο έκτασης, περισσότερο από 30 έτη.
  6. Παρέχετε την ανοικτή ροή και το Pre-cast τύπο προϊόντων
  7.  
  8. Υιοθέτηση προ-εγκατεστημένης της ίνα δομής
  9.  
  10. Κατάλληλος για την εγκατάσταση τομέων
  11. Καμία εποξική ή γυαλίζοντας απαραίτητη, εύκολη συνέλευση στον τομέα
  12. Η λήξη ινών μπορεί να επαναρυθμιστεί, εκτός από το χρόνο και την ενέργεια, να μειώσει το απόρριμα
  13. Καμία ανάγκη ειδική επίσης, εύκολα - διαθέσιμος

 

Πληροφορίες πακέτων:

 

1pc/plastic τσάντα, κιβώτιο 100pcs/inner, εσωτερικό κιβώτιο 10pcs/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων

 

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης 1η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης 2

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης 3η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης 4

 

Λεπτομέρειες προϊόντων:

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης 5

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης 6

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης 7

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης 8

 

Αγγλικό εγχειρίδιο χρηστών: 1pcs/100pcs εσωτερικό κιβώτιο

 

Πώς να χρησιμοποιήσει τους γρήγορους συνδετήρες;

 

Επεξεργαστείτε την ίνα

1. Παρεμβάλτε το καλώδιο πτώσης stripper μέχρι 5060mm έξω, και γδύστε το στρώμα δύναμης καλωδίων

2. Πιέστε το γδυμένο καλώδιο στο σφιγκτήρα, υπάρχουν 4points για να κλειδώσουν την ίνα

3. Λουρίδα το στρώμα επιστρώματος καλωδίων από το ένθετο διαμήκες stripper ινών για να γδύσει το επίστρωμα της ίνας. Ή stripper του Μίλερ χρήσης ευθυγραμμίζει του σφιγκτήρα ινών.

4. Ελέγξτε την ίνα με την κάμψη για την κατεύθυνση 60°into εάν εντάξει

5. Καθαρίστε την ίνα με το ύφασμα οινοπνεύματος από 0°wipe και 90°again

6. Βάλτε το σφιγκτήρα στο συναρμολογητή μήκους μέχρι το βέλος επάνω, και τον Τύπο στο τέλος

7. Βάλτε το επίπεδο στην αυλάκωση μπαλτάδων ινών, ευθυγραμμίστε στο τέλος, και κόψτε έπειτα την ίνα

8. Τελικά το μήκος ινών θα είναι: 19.4mm και 29.4±0.1mm, βλέπουν την εικόνα

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης 9

 

Συνέλευση

Ελέγξτε το μαύρο ντουλάπι

Παρεμβάλτε την ίνα μαζί με την είσοδο Β μέχρι την κάμψη ινών, αλλά μη υψηλότερος από 1mm από την είσοδο Β

Συνεχίστε, επένδυση, και jig στο ίδιο επίπεδο, έβγαλε το διακόπτη.

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης 10

 

Αποσύνθεση

Συγκεντρώστε βοηθητικό jig, εγκαταστήστε στην αλλαγή στο σωστό τέλος

Ξεκλειδώστε την ίνα

Χρησιμοποιήστε αποκλειστικό τον κυρτό για να ανοίξετε την κάλυψη, ξεκλειδώστε το κοχύλι

Αυξήστε 15°to βγάζει την ίνα

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης 11

 

Άλλοι παρόμοιοι τύποι:

 

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης 12

 

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

4 κιβώτιο FTB λήξης οπτικών ινών πυρήνων

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

Πλαίσιο 16 υπαίθριο Sc Connectorized διανομής οπτικών ινών θραυστών NAP του ISO FTTH πυρήνων

Κιβώτιο διανομής γραφείου λήξης οπτικών ινών μετασχηματιστών για το θραύστη PLC

24 πυρήνες 3 κοινό προσάρτημα IP65 gp62dw-3 κιβωτίων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων με το δίσκο συναρμογών

Μίνι κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών 1/32 PLC για το δίκτυο FTTX ODN PON gpdb-S32D

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Το Chasis ολοκληρώνει τις ενότητες LGX με το ράφι προσαρμοστών Splitters1x8 SC/Apc τοποθετεί το μέταλλο

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός προμηθευτής. © 2015 - 2021 fibreopticbox.com. All Rights Reserved.