products

FTTH τομέων μηχανικοί συνδετήρων συνδετήρες οπτικών ινών Sc/Sc UPC SM SX γρήγοροι

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YINGDA
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: Ydfic-sc/upc-1801
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 5pcs/κιβώτιο φουσκαλών, 1000pcs/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 3-5 οι εργάσιμες ημέρες μετά από παίρνουν την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T ή Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 10, 000pcs ανά ημέρα
Λεπτομερής ενημέρωση
Τύπος Fiber: SMF-28e ίνα Corning Τύπος καλωδίων: καλώδιο πτώσης ή εσωτερικό καλώδιο
Connector: SC/UPC, SC/PC Τρόπος καλωδίων: ενιαίος τρόπος OS1
Σπίτι συνδετήρων: μπλε Απώλεια εισαγωγής: <0>
Εργαλεία: βαμβάκι, οινόπνευμα, μπαλτάς ινών εφαρμογή: FTTH
εγχειρίδιο χρηστών: Αγγλικά Δείγματος: ΕΝΤΆΞΕΙ

Περιγραφή προϊόντων

FTTH τομέων μηχανικοί συνδετήρων συνδετήρες οπτικών ινών Sc/Sc UPC SM SX γρήγοροι

 

Ο γρήγορος συνδετήρας, κάλεσε επίσης τον τομέα - ο εγκαταστήσιμος συνδετήρας ή ο γρήγορος συνδετήρας συνελεύσεων, είναι μια καλή λύση 

λειτουργία και ίνα καλωδίωσης τομέων στο εγχώριο πρόγραμμα. Χρησιμοποιείται ευρέως στο εργοτάξιο οικοδομής όπου ανάγκη γρήγορα 

και σταθερή σύνδεση. Ο γρήγορος συνδετήρας σύνδεσης στη συνέλευση περιοχών δεν χρειάζεται τη θεραπεία και τη λείανση, η οποία 

παρέχει στους μηχανικούς την αποδοτικότερη βοήθεια για την εγκατάσταση, τη συντήρηση, και την επισκευή.

 

Η προ-ενσωματωμένη οπτική ίνα και το πρόσωπο τελών πυρήνων για το γρήγορο συνδετήρα σχεδιάζονται για να εγγυηθούν 

η τέλεια ποιότητα του κεραμικού ferrule προσώπου τελών, προστατεύει αποτελεσματικά τη ζημία διεπαφών εξοπλισμού χρηστών, και 

μειώστε την απώλεια σύνδεσης.

 

Προδιαγραφή

Τύπος Παράμετροι
Απώλεια εισαγωγής ≤ 0.3dB (1310nm & 1550nm)
Επιστροφής απώλεια ≤ -40dB
Γυμνή δύναμη ινών >5N
Ντυμένη δύναμη >10N
Ένταση >50N
Μηχανική διάρκεια (500times) IL ≤ 0.2dB & RL ≤ 5dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία

5 ºC σε +70 ºC

 

Λεπτομέρειες προϊόντων

 

1. άποψη sturcture:

η μπότα είναι τετραγωνική, μπορεί να είναι 90degree επάνω και μετά από την τήξη, να την πιέσει για να καθορίσει κάτω το καλώδιο.

FTTH τομέων μηχανικοί συνδετήρων συνδετήρες οπτικών ινών Sc/Sc UPC SM SX γρήγοροιFTTH τομέων μηχανικοί συνδετήρων συνδετήρες οπτικών ινών Sc/Sc UPC SM SX γρήγοροι

 

η ενσωματωμένη ίνα μέσα του β-αυλακιού, και είναι εκεί μαύρη ανοίγει πάλι τη γραμμή για τη μελλοντική χρήση.

FTTH τομέων μηχανικοί συνδετήρων συνδετήρες οπτικών ινών Sc/Sc UPC SM SX γρήγοροιFTTH τομέων μηχανικοί συνδετήρων συνδετήρες οπτικών ινών Sc/Sc UPC SM SX γρήγοροι

 

2. τύποι συνδετήρων:

SC/UPC - μπλε σπίτι και άσπρη ΚΑΠ σκόνης SC/APC - θερμοκήπιο και πράσινη ΚΑΠ σκόνης

FTTH τομέων μηχανικοί συνδετήρων συνδετήρες οπτικών ινών Sc/Sc UPC SM SX γρήγοροιFTTH τομέων μηχανικοί συνδετήρων συνδετήρες οπτικών ινών Sc/Sc UPC SM SX γρήγοροι

 

3. Πληροφορίες συσκευασίας:

10 PC/κιβώτιο φουσκαλών, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων 1000pcs/, μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 48*34*23cm, ακαθάριστα οκτώ: 6kg/carton κιβώτιο.

FTTH τομέων μηχανικοί συνδετήρων συνδετήρες οπτικών ινών Sc/Sc UPC SM SX γρήγοροι

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  1. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ενιαίοι συνδετήρας και εξασθενητής
  2. Έχει ενσωματώσει την προ-λείανση προσώπου οπτικής ίνας και τελών
  3. Επιτόπια εγκατάσταση, γρήγορη σύνδεση, εύκολη λειτουργία
  4. Κανένα κόλλα ανάγκης, λείανση ή ηλεκτρικό εργαλείο, ένα είδος κρύας πρόσβασης
  5. Υψηλή επίδοση και αξιοπιστία, κατάλληλη εγκατάσταση
  6. Μηχανική και περιβαλλοντική απόδοση σύμφωνα με τα πρότυπα GR-326-ΠΥΡΗΝΩΝ.

Εφαρμογή

  • Πλαίσιο διανομής καλωδίων οπτικών ινών
  • Εξοπλισμός δικτύων οπτικής ίνας
  • Ίνα στο σπίτι
  • Τηλεοπτικό δίκτυο καλωδίων

Πληροφορίες διαταγής

Fic-ΧΧ

FIC=filed 

εγκαταστήσιμος 

συνδετήρας

1

2

3

4

5

Συνδετήρας 

τύπος

Πολωνικά 

τρόπος

Τύπος ινών

Εφαρμόσιμος 

καλώδιο

Σπίτι 

χρώμα

Sc

FC

Sc

LC

ST

UPC

APC

Τρόπος SM=Single

Τρόπος MM=Multi

09=0.9mm

20=2.0mm

30=3.0mm

23=2.0*3.1mm 

καλώδιο πτώσης

B=Blue

B=black

G=green

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms. sophie

Τηλεφωνικό νούμερο : +8618688982406

WhatsApp : 8618688982406