ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter1/16 ευρυζωνικός FTTH θραυστών PLC οπτικών ινών συζευκτήρας 1 X 16 θραυστών κορδελλών
καλής ποιότητας κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

1/16 ευρυζωνικός FTTH θραυστών PLC οπτικών ινών συζευκτήρας 1 X 16 θραυστών κορδελλών

Κίνα 1/16 ευρυζωνικός FTTH θραυστών PLC οπτικών ινών συζευκτήρας 1 X 16 θραυστών κορδελλών προμηθευτής
1/16 ευρυζωνικός FTTH θραυστών PLC οπτικών ινών συζευκτήρας 1 X 16 θραυστών κορδελλών προμηθευτής 1/16 ευρυζωνικός FTTH θραυστών PLC οπτικών ινών συζευκτήρας 1 X 16 θραυστών κορδελλών προμηθευτής 1/16 ευρυζωνικός FTTH θραυστών PLC οπτικών ινών συζευκτήρας 1 X 16 θραυστών κορδελλών προμηθευτής 1/16 ευρυζωνικός FTTH θραυστών PLC οπτικών ινών συζευκτήρας 1 X 16 θραυστών κορδελλών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  1/16 ευρυζωνικός FTTH θραυστών PLC οπτικών ινών συζευκτήρας 1 X 16 θραυστών κορδελλών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: YINGDA
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: 1x64 θραύστης PLC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2pc/κιβώτιο, κιβώτιο 20pcs/carton
Χρόνος παράδοσης: 5-8days μετά από την πληρωμή
Δυνατότητα προσφοράς: 10.000 PCS ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
διασπασμένη αναλογία: 1X64 θραύστης PLC μικροϋπολογιστών Connector: SC/APC simiplex
Τύπος Fiber: ενιαίος τρόπος G657A1 Απώλεια εισαγωγής: 20.4dB
Ομοιομορφία (μέγιστο): 2.0dB μήκος κύματος: 1260 - 1650 NM
PDL (μέγιστο): 0.4dB Πρότυπο: Telcordia GR-1221 και GR-1209
Διάσταση σωλήνων: 100*40*6mm Καλώδιο διαμέτρου: 0.9 mm
Χρώμα καλωδίων: λευκό εισαγωγής, παραγωγή: ζωηρόχρωμος

Singlemode σωλήνας LSZH G657A, συζευκτήρες χάλυβα PLC 1x64 θραυστών οπτικών ινών Sc θραυστών PLC 1:64
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Ίνα Corning
  • Αμφίδρομο, συμπαγές μέγεθος
  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλό PDL και υψηλή αξιοπιστία
  • Υψηλή επιστροφής απώλεια και καλή επανάληψη
  • Ευρεία σειρά μήκους κύματος
  • Άριστη ομοιομορφία κανάλι--καναλιών
  • GR-1221-πυρήνας Telcordia υποχωρητικός
  • 1x2 μέσω των διαμορφώσεων 1x64


Εφαρμογές

  • ΩΧΡΏΝ και μετρό δίκτυα του τοπικού LAN,
  • Επεκτάσεις προγράμματος FTTH & FTTX
  • Σύστημα CATV
  • GPON, EPON
  • Εξοπλισμός δοκιμής οπτικών ινών
  • Η βάση δεδομένων διαβιβάζει το ευρυζωνικό δίκτυο


1/16 ευρυζωνικός FTTH θραυστών PLC οπτικών ινών συζευκτήρας 1 X 16 θραυστών κορδελλών1/16 ευρυζωνικός FTTH θραυστών PLC οπτικών ινών συζευκτήρας 1 X 16 θραυστών κορδελλών
Τεχνικό Specs για το θραύστη PLC με τους συνδετήρες οπτικών ινών
1xN θραύστης

Στοιχείο1x21x41x81x161x321x641x128
Τύπος ινώνG.657A
Μήκος κύματος εργασίας1260nm~1650nm
Τυποποιημένη απώλεια εισαγωγής (DB)≤4.2≤7.6≤10.7≤14.0≤17.2≤20.8≤24.0
Απώλεια εισαγωγής π-βαθμού (DB)≤4.0≤7.4≤10.5≤13.8≤17.0≤20.4≤23.7
Ομοιομορφία (DB)≤0.6≤0.8≤0.8≤1.0≤1.5≤2.0≤2.0
PDL (DB)≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3≤0.3≤0.4≤0.5
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB)≤0.6≤0.8≤0.8≤1.0≤1.5≤2.0≤2.0
Επιστροφής απώλεια (DB)≥50
Κατευθυντικότητα (DB)≥55
Λειτουργία Temp.Gange-40℃~+85℃
Σημείωση: Η ανωτέρω παράμετρος είναι για το θραύστη με το συνδετήρα. Εάν ο συνδετήρας w/o, απώλεια εισαγωγής θα μειώσει από 0.2dB.


2xN θραύστης

Στοιχείο2x22x42x82x162x322x642x128
Τύπος ινώνG.657A
Μήκος κύματος εργασίας1260nm~1650nm
Τυποποιημένη απώλεια εισαγωγής (DB)≤4.4≤8.0≤11.0≤14.6≤17.8≤21.0≤24.4
Απώλεια εισαγωγής π-βαθμού (DB)≤4.2≤7.7≤10.8≤14.1≤17.4≤20.7≤24.0
Ομοιομορφία (DB)≤0.8≤1.0≤1.2≤1.5≤1.8≤2.0≤3.0
PDL (DB)≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3≤0.3≤0.4≤0.5
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB)≤0.8≤1.0≤1.2≤1.5≤1.8≤2.0≤3.0
Επιστροφής απώλεια (DB)≥50
Κατευθυντικότητα (DB)≥55
Λειτουργία Temp.Gange-40℃~+85℃
Σημείωση: Η ανωτέρω παράμετρος είναι για το θραύστη με το συνδετήρα. Εάν ο συνδετήρας w/o, απώλεια εισαγωγής θα μειώσει από 0.2dB.


Μέγεθος ενθυλάκωσης

Στοιχείο1×21×41×81×161×321×64
Length*Width*Height (χιλ.)60×7×460×7×460×7×460×12×480×20×6100×40×6
Στοιχείο2×22×42×82×162×322×64
Length*Width*Height (χιλ.)60×7×460×7×460×7×480×12×4100×20×6100×40×6


Πληροφορίες διαταγής
 


Λιμένας
ΊναΠλεξίδα εισαγωγήςΣυνδετήρας εισαγωγήςΠλεξίδα εισαγωγής
Μήκος
Πλεξίδα παραγωγήςΠαραγωγή
Συνδετήρας
OutputPigtail
Μήκος
PLC102=1x2
104=1x4
108=1x8
116=1x16
132=1x32
164=1x64
128=1x128
204=2x4
208=2x8
216=2x16
232=2x32
264=2x64
1=G657A
2=G652D
SP=Special
1=250um
Γυμνή ίνα
2=900um
σφιχτό uffer
3=900um
χαλαρός σωλήνας
4=2.0mm
καλώδιο
5=3.0mm
καλώδιο
SP=Special
NE=None
SU=SC/UPC
SA=SC/APC
LU=LC/UPC
LA=LC/APC
FU=FC/UPC
FA=FC/APC
SP=Special
0=0.5m
1=1m
2=1.5m
3=2m
4=3m
SP=Special
1=250um
Γυμνή ίνα
2=900um
σφιχτό uffer
3=900um
χαλαρός σωλήνας
4=2.0mm
καλώδιο
5=3.0mm
καλώδιο
SP=Special
NE=None
SU=SC/UPC
SA=SC/APC
LU=LC/UPC
LA=LC/APC
FU=FC/UPC
FA=FC/APC
SP=Special
0=0.5m
1=1m
2=1.5m
3=2m
4=3m
SP=Speci

 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)