YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Σπίτι
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

FTTx Mini Fiber Optic PLC Splitter 1x32 SC/APC 1Mts Green SMF IEC ROHS Telcordia Standard
FTTx Mini Fiber Optic PLC Splitter 1x32 SC/APC 1Mts Green SMF IEC ROHS Telcordia Standard FTTx Mini Fiber Optic PLC Splitter 1x32 SC/APC 1Mts Green SMF IEC ROHS Telcordia Standard FTTx Mini Fiber Optic PLC Splitter 1x32 SC/APC 1Mts Green SMF IEC ROHS Telcordia Standard FTTx Mini Fiber Optic PLC Splitter 1x32 SC/APC 1Mts Green SMF IEC ROHS Telcordia Standard

Μεγάλες Εικόνας :  Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: YINGDA
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: 1x32 οπτικός θραύστης

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/κιβώτιο, κιβώτιο 20pcs/carton
Χρόνος παράδοσης: 5-8days μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: Δυτική Ένωση, T/T, Moneygram
Δυνατότητα προσφοράς: 10.000 PCS ανά μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
διασπασμένη αναλογία: 1*32 Connector: SC/APC
Τύπος Fiber: singlemode G657A1 Απώλεια εισαγωγής: 16.5dB
Ομοιομορφία (μέγιστο): <1> μήκος κύματος: 1260 - 1650 NM
PDL (μέγιστο): 0.3dB Πρότυπο: Telcordia GR-1221 και GR-1209
σωλήνας χάλυβα: 80×20×6mm
Υψηλό φως:

fiber optic splitter

,

fbt coupler

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTH μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

 

 

Ο επίπεδος θραύστης του (PLC) κυκλωμάτων lightwave YINGDA είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας την οπτική τεχνολογία κυματοδηγού πυριτίου. Χαρακτηρίζει το μικρό μέγεθος, την υψηλή αξιοπιστία, την ευρεία λειτουργούσα σειρά μήκους κύματος και την καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών, και χρησιμοποιείται ευρέως στα δίκτυα PON για να συνειδητοποιήσει η δύναμη splitting.YINGDA ότι οπτικών σημάτων παρέχει ολόκληρη τη σειρά προϊόντων θραυστών 1xN και 2xN που προσαρμόζονται για τις συγκεκριμένες εφαρμογές. Όλα τα προϊόντα καλύπτουν τις απαιτήσεις GR-1209-ΠΥΡΗΝΩΝ και GR-1221-ΠΥΡΗΝΩΝ.

 

ΔΟΜΉ ΘΡΑΥΣΤΏΝ 1X32 PLC

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts 0

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Χαμηλό PDL

Συμπαγές σχέδιο

Καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών

Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος: Από το 1260 NM σε 1650nm

Ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία: Από -40℃ σε 85℃

Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

 

Εφαρμογές

Συστήματα FTTX

Δίκτυα PON

Συνδέσεις CATV

Διανομή οπτικών σημάτων

 

Συμμόρφωση

GR-1209-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia

GR-1221-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia

RoHS

 

Προδιαγραφές

 

Παράμετροι 1×32
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Τύπος ινών G657A1 ή πελάτης που διευκρινίζεται
Απώλεια εισαγωγής (DB) (βαθμός P/S) 16.5/16.9
Ομοιομορφία απώλειας (DB) 1.5
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (DB) 0,3
Επιστροφής απώλεια (DB) (βαθμός P/S) 55/50
Κατευθυντικότητα το (dB) 55
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) 0,5

Σταθερότητα θερμοκρασίας

(- 40~85 ℃) (DB)

0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85
Διάσταση συσκευών (χιλ.) 50×7×4
Διάσταση ενότητας (χιλ.) 140×115×18
Διάσταση μίνι-ενότητας (χιλ.) 80×20×6

 

Σημειώσεις:

1. Διευκρινισμένος χωρίς συνδετήρες.

2. Το IL θα είναι 0.15dB υψηλότερο με τους συνδετήρες.

 

 

Λεπτομέρειες προϊόντων

 

ο σωλήνας χάλυβα μπορεί να περιλάβει: το όνομα προϊόντων, ο seral αριθμός ή το λογότυπο, και το χρώμα εισαγωγής και παραγωγής, μήκος, τύποι συνδετήρων μπορούν να προσαρμοστούν.

 

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts 1Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts 2

 

κάθε θραύστης θα εξετάσει μετά από προσθέτει τους συνδετήρες πριν από την παράδοση.

 

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts 3Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts 4

 

 

Προϊόντα Yingda όλα τα είδη συζευκτήρων Fbt και θραυστών PLC από 1xn στη σειρά 2xn.

Για περισσότερες λεπτομέρειες, pls μας στείλετε το ταχυδρομείο σε σε: το sales@ydpcable.com έρχεται σε επαφή με: sophie WANG

 

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

4 κιβώτιο FTB λήξης οπτικών ινών πυρήνων

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

Πλαίσιο 16 υπαίθριο Sc Connectorized διανομής οπτικών ινών θραυστών NAP του ISO FTTH πυρήνων

Κιβώτιο διανομής γραφείου λήξης οπτικών ινών μετασχηματιστών για το θραύστη PLC

24 πυρήνες 3 κοινό προσάρτημα IP65 gp62dw-3 κιβωτίων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων με το δίσκο συναρμογών

Μίνι κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών 1/32 PLC για το δίκτυο FTTX ODN PON gpdb-S32D

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Το Chasis ολοκληρώνει τις ενότητες LGX με το ράφι προσαρμοστών Splitters1x8 SC/Apc τοποθετεί το μέταλλο

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός προμηθευτής. © 2015 - 2021 fibreopticbox.com. All Rights Reserved.