Αρχική Σελίδα Προϊόντακιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων

Πιστοποίηση
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Το κιβώτιο το shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo θραυστών ινών συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων

24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων
24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων 24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων 24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων 24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων

Μεγάλες Εικόνας :  24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YINGDA
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: FDB0224C
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 PC
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κουτί από χαρτόνι pc/inner, 10 PC/κύριο κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-8 Εργάσιμες Ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs/month

24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων

περιγραφή
Ανώτατη ικανότητα: 24 ίνες Διάσταση: 317*237*101MM
Έξοδος καλωδίων: ftth επίπεδο καλώδιο πτώσης 2*3.0mm Υλικό: PC+ABS
Χρώμα: γκρίζος, μαύρος Προσαρμοστής: 24 συζευκτήρες Sc
είσοδος καλωδίων: 1 αδένας καλωδίων, άκοπος λιμένας 2 (μέσος λιμένας πρόσβασης έκτασης) ΕΙΔΙΚΟΣ: το άκοπο καλώδιο περνά από το κιβώτιο
Εφαρμογή: ftth fttb fttx, gpon, epon, pon δίκτυο αίτημα πελατών: ΛΟΓΟΤΥΠΟ, δείγμα, lebel εντάξει.
Τύπος: κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών, κιβώτιο θραυστών Μέθοδος εγκατάστασης: ο πόλος τοποθετεί, ο τοίχος τοποθετεί
Υψηλό φως:

Οπτικών Ινών Κλείσιμο

,

οπτικό κιβώτιο διανομής

24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 διανομής θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων

 

 

Αυτό το κιβώτιο χρησιμοποιείται ως σημείο temrination για το καλώδιο τροφοδοτών 24cores για να συνδέσει με το καλώδιο πτώσης στο σύστημα δικτύων επικοινωνίας FTTx. Ενσωματώνει την ίνα που συνδέει, που χωρίζει, διανομή, αποθήκευση και σύνδεση καλωδίων σε μια μονάδα. Εν τω μεταξύ, παρέχει τη στερεές προστασία και τη διαχείριση για το κτήριο δικτύων FTTx. Μέγιστο μπορεί να κάνει το δίκτυο εφαρμογής 24subscribers ftth.

 

 

Προδιαγραφές

Πρότυπο Διάσταση Ανώτατη ικανότητα Θραύστης PLC Προσαρμοστής Λιμένας καλωδίων Υλικό
Fdb-0224B 317*237*101mm 24 ίνες 1X16,1X8,1X4,1X2 μίνι θραύστης 24pcs Sc 3in, 24out ABS+PC
 

 

Διάγραμμα καλωδίωσης

 

 

24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων 0

 

 

Τελικό κιβώτιο που ολοκληρώνεται όπως κατωτέρω

Προσαρμοστές +24PCS SC/UPC

+ γρήγοροι συνδετήρες 55mm 24pcs SC/UPC

+ πλεξίδες 1Mts 0.9mm κίτρινο G65A71 LSZH 24pcs SC/UPC

καλώδιο πτώσης +24pcs ftth οριζόντια 2x3.0mm μαύρος χάλυβας 1core G657A1 LSZH wrie, κ.λπ.

24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων 1

24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων 2

Επισκόπηση:

  • Φιαγμένος από υψηλό - η ποιοτική υψηλής αντοχής εφαρμοσμένη μηχανική PC+ABS υλική, αντι-UV, αντι-γήρανση, υλικό φλογών retardantd είναι προαιρετική
  • Προστατεύει και διαχειρίζεται το καλώδιο αποτελεσματικά, όλη η τήξη μιγμάτων κιβωτίων, διανομή, διαχωρισμός, αποθήκευση σε ένα σύνολο, πολυσύνθετο
  • Το τυποποιημένο μέγεθος, μέτριο βάρος, εύκολο να λειτουργήσει, πράσινο χέρι μπορεί να κάνει την εγκατάσταση οπτικών ινών χωρίς εγχειρίδιο.

24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων 3

Είσοδος &exit καλωδίων:

  • Αυτό το κιβώτιο διανομής μπορεί να χρησιμοποιήσει το μέσο λιμένα έκτασης ή 1 αδένας καλωδίων προαιρετικός, μπορεί μέγιστος να βγεί 24pcs ftth καλώδιο πτώσης αριθμός-8 τόξο-τύπων
  • Όλο το καλώδιο εισόδων και εξόδων έχει το fixtion ή τους σφιγκτήρες καλωδίων, το οποίο το καθιστούν σταθερό μετά από τη μακροπρόθεσμη χρήση, και όλα τα μέρη μετάλλων είναι ανοξείδωτο
  • Ειδικά για την έξοδο καλωδίων πτώσης, υπάρχουν 2ways της αποτύπωσης των FO αυλακώσεων 12pcs το καλώδιο, με τις βίδες για να καθορίσουν τα μέρη στο κιβώτιο.
  • Υπάρχει κίτρινο grouding καλώδιο 1 κομματιού για να σιγουρευτεί την υπαίθρια ασφαλή εγκατάσταση.

24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων 4

 

Σύστημα κλειδαριών:

  • Το σύνολο εσώκλεισε τη δομή, που εξασφαλίστηκε με τον αντικλεπτικό μηχανισμό κλειδώματος: με 2 συνδετήρες (πόρπες) + κλειδί 1xmaster, αντι-κλέφτης, απόδειξη σκόνης.
  • Ολόκληρο το κιβώτιο είναι με τον αδιάβροχο κύκλο σφραγίδων, εξασφαλίζει επίπεδο προστασίας IP65.
  • Κατάλληλος και για την υπαίθρια και εσωτερική χρήση

24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων 5

 

Πιάτο συναρμογών τήξης:

μπορεί μέγιστος να κρατήσει το μανίκι 60*1.0mm 24pcs μήκος, επίσης μεγάλη περιοχή για τη δρομολόγηση ινών, διανομή, 2 αυλακώσεις για να καθορίσει το σωλήνα 60*7*4mm χάλυβα θραυστών PLC μέγεθος.

24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων 6

 

Τοποθετώντας μέθοδοι:

Πολωνός τοποθέτησε ή ο τοίχος που τοποθετείται, εάν ο πελάτης να μην διευκρινίσει, παραδίδει τον τοίχο τοποθετεί τον τύπο, ο πόλος τοποθετεί τη δαπάνη ανάγκης πρόσθετα.

24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων 7

 

Πιάτο Apdater (σχετικά προϊόντα):

  • Στερεώνοντας για το καλώδιο τροφοδοτών και το καλώδιο πτώσης, την ίνα που συνδέουν, τη σταθεροποίηση, την αποθήκευση, τη διανομή, κ.λπ. όλοι σε ένα
  • Κατάλληλος για το διπλό προσαρμοστή Sc και LC, τις πλεξίδες, το γρήγορο συνδετήρα, ftth το καλώδιο πτώσης, κ.λπ.
  • Το πιάτο προσαρμοστών μπορεί να αλλάξει στην ενότητα LGX από την αλλαγή τον κάτοχο αντ' αυτού, εάν η ανάγκη, pls μιλά στο sales@yingdapc.com
  • ή τηλ.: +86 18688982406

24 υπαίθριο μέσο κιβώτιο FTTH GPON CTO IP65 θραυστών οπτικών ινών πρόσβασης έκτασης πυρήνων 8

 

Τεχνικό Paremeters

 

Θερμοκρασία εργασίας -40~+85°C
Σχετική υγρασία ≤85% (+30°C)
Ατμοσφαιρική πίεση 70kPa-106kPa
Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια UPC ≥50dB
APC επιστροφής απώλεια ≥60dB
Το ένθετο και βγάζει τη ζωή ≥1000times
Μόνωση Η στηρίζοντας συσκευή είναι μονωμένη με το κιβώτιο λήξης, IR≥1000m Ω/500V (άμεσο ρεύμα)
Αντισταθείτε την τάση Μεταξύ της στηρίζοντας συσκευής και του κιβωτίου το σώμα, αντιστέκεται την τάση είναι πέρα από 3000V/Min, καμία διακοπή και ανάφλεξη πυρκαγιάς. U≥3000V (άμεσο ρεύμα)

 

Εφαρμογή

  • Βρόχος συνδρομητών τηλεπικοινωνιών
  • Ίνα στο σπίτι (FTTH)
  • LAN/WAN

 

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα