Αρχική Σελίδα Προϊόντακοινό κιβώτιο καλωδίων ινών

Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc

Πιστοποίηση
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Το κιβώτιο το shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo θραυστών ινών συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc

Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc
Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc

Μεγάλες Εικόνας :  Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YINGDA
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: Gjs-2017
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/κιβώτιο, 4pcs/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 7days μετά από πάρτε την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, MoneyGram, Western Union

Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc

περιγραφή
Υλικό: PC ή PP Χρώμα: μαύρος
σφραγίδα: μηχανική σφράγιση Λιμένες καλωδίων: 3in 3out για το σωλήνα απομονωτών, 8in 8out για το καλώδιο πτώσης
Καλώδιο διαμέτρου: 6 λιμένες: 816mm, 16 λιμένες: 2x3mm PLC Splitter: 1x16, 1x8, 1x4, 1x2 οπτικός θραύστης μικροϋπολογιστών
Προσαρμογέας: SC/UPC μέγιστα 18 PC Διάσταση: 310x207x97mm
πρότυπο πελατών: ΕΝΤΆΞΕΙ Δείγματος: ΕΝΤΆΞΕΙ
Υψηλό φως:

κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών

,

κιβώτιο συνδέσεων καλωδίων οπτικών ινών

Οπτική περάτωση συναρμογών ινών διαχωρισμού και καλωδίωσης, 1x4, οπτικός θραύστης μικροϋπολογιστών 1x2

 

Τοίχος FTTH GPON που τοποθετεί τους οριζόντιους οπτικών ινών προσαρτημάτων 1x16 προσαρμοστές Sc κιβωτίων θραυστών PLC οπτικούς

 

 

Πρότυπο: Gjs-2017

 

Η οπτική περάτωση συναρμογών ινών διαχωρισμού και καλωδίωσης όχι μόνο έχει την άκρη-ένωση και τη διακλαδιμένος λειτουργία,

αλλά και έχει τη λειτουργία του οπτικού καλωδίου που χωρίζει και που συνδέει με καλώδιο, κατάλληλη για την εγκατάσταση του κεντρικού αγωγού

οπτικά καλώδια και καλώδια πτώσης με τις διαφορετικές διαμέτρους.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  1. Η περάτωση είναι αρκετά ευρύχωρη για το τύλιγμα και την αποθήκευση των ινών.
  2. Είναι κλειστό και ανοικτό με τις βίδες και το σχέδιο συνδετήρων.
  3. Το σώμα αποτελείται από υψηλό - ποιοτικό υψηλής αντοχής πλαστικό υλικό.
  4. Το δείγμα ή πλήρως ολοκληρωμένος με τους προσαρμοστές Sc ή το θραύστη PLC είναι εντάξει.
  5. Η περάτωση υιοθετεί την οριζόντια μηχανική σφράγιση και το προηγμένο εσωτερικό σχέδιο δομών.
  6. Μπορεί να εγκατασταθεί έναν θραύστη PLC 1:8 Blockless. καλώδιο πτώσης 16pcs 2*3mm και οι δύο άκρες μέσα έξω.
  7. Η κατοχυρωμένη με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας σφραγίζοντας δομή κρατά την καλή εκτέλεση σφράγισης μετά από την επανείσοδο και επαναχρησιμοποίηση.
  8. Εύκολος ανοικτός και κλείνει της περάτωσης με πολύ λίγο εργαλείο. 24cores λιώνοντας συναρμογή διαθέσιμη (Max.48cores)
  9. Μέγιστο simplex προσαρμοστών Sc 9pcs.
  10. 3 έτη εγγύησης.

 

Σχέδιο κιβωτίων

 

Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc 0

Εφαρμογές:

  • Κατάλληλος για τις φουσκωτές ίνες 48 πυρήνες
  • Εναέριο μοντάρισμα, τοίχος-μοντάρισμα
  • Διανομή οπτικής ίνας FTTH

 

Προδιαγραφές

 

Τύπος Ικανότητα δίσκων συναρμογών

Δίσκος θραυστών

(Θραύστης PLC τύπων Blockless)

Αριθμός προσαρμοστών Μέγιστη ικανότητα Κατάλληλο καλώδιο Dia.Allowed Διάσταση

Gjs-2017

(Φουσκωτός)

24-48F 1pc1: 8 9 PC 24-48F

4φ8~φ16mm

2φ8~φ13mm

16-2*3mm

310*207*97mm

 

Βοηθητικός κατάλογος

Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc 1

Αγγλικό εγχειρίδιο οδηγίας 1pc
Ειδικό γαλλικό κλειδί 1pc
Ταινία μόνωσης 1pc
Ταινία σφραγίδων 1pc
Τοποθετώντας εξαρτήσεις τοίχων 1sets
Επιχωματώνοντας καλώδιο 1pc
Σωλήνας απομονωτών 1pc
Ονομάζοντας έγγραφο 1pc
Έγγραφο άμμου 1pc
Δεσμός καλωδίων 4pcs
Σφραγίζοντας εξαρτήσεις 3sets
Θερμότητα - shrinkable προστατευτικό μανίκι 24pcs
Desiccant 2pcs

 

Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc 2Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc 3

 

Συσκευασία: 1 κομμάτι/κιβώτιο, με όλα να τοποθετήσει τοίχων τα εξαρτήματα

 

Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc 4Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc 5

Το καλώδιο είναι σχέδιο κάλυψης συνδετήρων, κάθε πλευρά του κιβωτίου έχει 3ports, λιμένες καλωδίων πτώσης 8pcs. η διάμετρος καλωδίων οπτικής ίνας είναι:

4ports: 816mm

2ports: 813mm

16ports: 2x3mm

 

Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc 6Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc 7

  • το ευθύγραμμο καλώδιο οπτικών ινών που συνδέει το κιβώτιο θραυστών με τους συνδετήρες PLC splitte SC/UPC 1x16 προ-στο εργοστάσιο.
  • Ο καθορισμός δίσκων στο κιβώτιο είναι σχέδιο συνδετήρων, καμία ανάγκη να χρησιμοποιηθεί το speical εργαλείο για να βγάλει το δίσκο, μόνο με το χέρι.
  • Ο ανοδικός είναι η επιτροπή προσαρμοστών για τη διανομή, η μέγιστη ικανότητα είναι 18 προσαρμοστές ινών Sc κομματιών. προς τα πίσω είναι για το διαχωρισμό καλωδίων με τον οπτικό θραύστη PC 1:8 1x 1:16 ή 2 PLC μικροϋπολογιστών και reduandant αποθήκευση ινών.
  • Υπάρχει speical θέση με σκοπό να καθορίσει το σωλήνα θραυστών PLC, και να τον ψαλιδίσει στο πίσω μέρος του δίσκου συναρμογών.
  • όταν η εγκατάσταση, παρακαλώ παίρνει προσεκτικά ώστε να μη καταστήσει την ίνα σπασμένη.

Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc 8Μηχανική σφράγιση προσαρτημάτων FTTH GPON οπτικών ινών τοίχων τοποθετώντας με τους προσαρμοστές Sc 9

             οπτικών ινών κιβώτιο θραυστών μπροστινής άποψης κιβωτίων θραυστών οπτικών ινών insideview

 

το κιβώτιο διανομής αποτελείται από το υψηλής αντοχής υλικό PC μηχανικών πλαστικό, με τα μπουλόνια ανοξείδωτου 6 κομμάτια και ειδικός άξονας συνδετήρων σε στενό και ανοίγει το κιβώτιο. 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα