Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Box Τερματισμός

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες

Πιστοποίηση
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Το κιβώτιο το shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo θραυστών ινών συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες
1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors
1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες

Μεγάλες Εικόνας :  1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: yingda
Πιστοποίηση: ISO,SGS
Αριθμό μοντέλου: FTB86E
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: USD0.6
Συσκευασία λεπτομέρειες: 92 PC ανά κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 5-8days
Όροι πληρωμής: Western Union, Moneygram, T/T

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες

περιγραφή
Ανώτατη ικανότητα: 4 πυρήνες outport: λιμένας προσαρμοστών ή καλώδιο πτώσης
υλικό: PC+ABS Χρώμα: Άσπρος
Εφαρμόσιμος: 2*3 καλώδιο πτώσης χιλ., εσωτερικό στρογγυλό καλώδιο Μέγεθος: 116*86*23mm
Προσαρμοστής: SC/APC μονοκατευθυντικός συζευκτήρας Δομή: συνδετήρας, διαφανές dustproof σχέδιο
Τρόπος ινών: ενιαίος τρόπος, πολλαπλού τρόπου
Υψηλό φως:

Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal

,

κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες

 

 

Το εσωτερικό κιβώτιο εξόδου πελατών σχεδιάζεται για τη χρήση μέσα στο σπίτι. Ο χειριστής έχει την επιλογή

ξεφορτώστε το κιβώτιο ή εξοπλισμένος με τους προσαρμοστές, το κιβώτιο σχεδιάζεται με τα ενσωματωμένα παραθυρόφυλλα

συμμορφωθείτε με τις ασφάλειες προτύπου.

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 01 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 1

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  1. Υλικό, υψηλής αντοχής πλαστικό ABS
  2. Πολλαπλάσια σημεία εισόδων καλωδίων
  3. Ενσωματωμένος heatshrink κάτοχος συναρμογών
  4. Αρθρωμένος δίσκος συναρμογών
  5. Κρατήστε ψηλά σε 4 ενιαίες ίνες 1 ντούμπλεξ Sc Χ ή 1 τετράγωνο Χ LC
  6. Ενσωματωμένο σύστημα διαχείρισης ινών
  7. Το ενσωματωμένο παραθυρόφυλλο προστατεύει από την έκθεση και τη σκόνη λέιζερ
  8. Κατάλληλος για το εσωτερικό καλώδιο
  9. Τοίχος που τοποθετείται με τις βίδες επέκτασης
  10. Ειδικό σχέδιο, συμπαγές μέγεθος
  11. Πλεξίδες, pre-assembly προσαρμοστών αποδεκτό

Προδιαγραφές

 

Πρότυπο FTB86E
Μέγιστο ενιαίο νούμερο ινών 4 ίνες LC
Μέγιστος αριθμός συναρμογής θερμότητας ενιαία τήξη 4 PC
Αριθμός σημείων εισόδων καλωδίων 4port
Ύψος 86mm
Πλάτος 116mm
Βάθος 23mm
Χρώμα Άσπρος
Υλικό ABS
Φλόγα - καθυστερών Ναι ή όχι, με το αίτημα πελατών
Σχεδιασμένος σύμφωνα με TIA/EIA 568.C, ISO/IEC 11801, ΤΟ EN 50173, IEC 60304, IEC 61754, ΤΟ EN 297-1
 

 

Εφαρμογές

  • FTTH (ίνα στο εγχώριο σύστημα)
  • CATV, ΤΟΠΙΚΌ LAN, ΩΧΡΌ ΔΊΚΤΥΟ

Πληροφορίες διαταγής

 

Διαμορφώστε το αριθ. FTB86E
Ικανότητα ινών 01=1 ίνα, ίνες 02=2, ίνες 04=4
διαμόρφωση Κιβώτιο λήξης E=only, προσαρμοστής L=With, προσαρμοστής F=With και πλεξίδα
Τρόπος προσαρμοστών SM=Singlemode, MM=Multimode, OM3=Multimode 10G
Τύπος ινών OM1=62.5/125 OM1, OM2=50/125 OM2, OM3=50/125 OM3,
OM4=50/125 OM4, G652D=9/125 G652D, G657A=9/125 G657A
Μήκος ινών 05=0.5M, 10=1M
Συνδετήρες SC/UPC, SC/APC, LC/APC, LC/UPC
Τρόπος προσαρμοστών Simplex, διπλό

 

Περισσότερες φωτογραφίες

 

1. Μπροστινή πλευρά με την επισκόπηση δίσκων

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 2

2. Πίσω πλευρά με την επισκόπηση δίσκων

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 3

3. Μια πλευρά με την άποψη δίσκων1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 4

3. Πίσω άποψη coer

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 5

Η επιτόπια εγκατάσταση δικτύων FTTH στον τοίχο, οι να τοποθετήσει τοίχων βίδες επέκτασης περιέλαβε όταν παράδοση. Παρακαλώ μην ανησυχήστε.

 

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 6

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα