YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Σπίτι
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Box Τερματισμός

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες

Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες

1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors
1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors 1 Port Customer Wall Outlet Fiber Terminal Box Faceplate SC / APC Connectors

Μεγάλες Εικόνας :  1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: yingda
Πιστοποίηση: ISO,SGS
Αριθμό μοντέλου: FTB86E

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: USD0.6
Συσκευασία λεπτομέρειες: 92 PC ανά κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 5-8days
Όροι πληρωμής: Western Union, Moneygram, T/T
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Ανώτατη ικανότητα: 4 πυρήνες outport: λιμένας προσαρμοστών ή καλώδιο πτώσης
υλικό: PC+ABS Χρώμα: Άσπρος
Εφαρμόσιμος: 2*3 καλώδιο πτώσης χιλ., εσωτερικό στρογγυλό καλώδιο Μέγεθος: 116*86*23mm
Προσαρμοστής: SC/APC μονοκατευθυντικός συζευκτήρας Δομή: συνδετήρας, διαφανές dustproof σχέδιο
Τρόπος ινών: ενιαίος τρόπος, πολλαπλού τρόπου
Υψηλό φως:

fiber optic terminal box

,

fiber optic junction box

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες

 

 

Το εσωτερικό κιβώτιο εξόδου πελατών σχεδιάζεται για τη χρήση μέσα στο σπίτι. Ο χειριστής έχει την επιλογή

ξεφορτώστε το κιβώτιο ή εξοπλισμένος με τους προσαρμοστές, το κιβώτιο σχεδιάζεται με τα ενσωματωμένα παραθυρόφυλλα

συμμορφωθείτε με τις ασφάλειες προτύπου.

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 01 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 1

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  1. Υλικό, υψηλής αντοχής πλαστικό ABS
  2. Πολλαπλάσια σημεία εισόδων καλωδίων
  3. Ενσωματωμένος heatshrink κάτοχος συναρμογών
  4. Αρθρωμένος δίσκος συναρμογών
  5. Κρατήστε ψηλά σε 4 ενιαίες ίνες 1 ντούμπλεξ Sc Χ ή 1 τετράγωνο Χ LC
  6. Ενσωματωμένο σύστημα διαχείρισης ινών
  7. Το ενσωματωμένο παραθυρόφυλλο προστατεύει από την έκθεση και τη σκόνη λέιζερ
  8. Κατάλληλος για το εσωτερικό καλώδιο
  9. Τοίχος που τοποθετείται με τις βίδες επέκτασης
  10. Ειδικό σχέδιο, συμπαγές μέγεθος
  11. Πλεξίδες, pre-assembly προσαρμοστών αποδεκτό

Προδιαγραφές

 

Πρότυπο FTB86E
Μέγιστο ενιαίο νούμερο ινών 4 ίνες LC
Μέγιστος αριθμός συναρμογής θερμότητας ενιαία τήξη 4 PC
Αριθμός σημείων εισόδων καλωδίων 4port
Ύψος 86mm
Πλάτος 116mm
Βάθος 23mm
Χρώμα Άσπρος
Υλικό ABS
Φλόγα - καθυστερών Ναι ή όχι, με το αίτημα πελατών
Σχεδιασμένος σύμφωνα με TIA/EIA 568.C, ISO/IEC 11801, ΤΟ EN 50173, IEC 60304, IEC 61754, ΤΟ EN 297-1
 

 

Εφαρμογές

  • FTTH (ίνα στο εγχώριο σύστημα)
  • CATV, ΤΟΠΙΚΌ LAN, ΩΧΡΌ ΔΊΚΤΥΟ

Πληροφορίες διαταγής

 

Διαμορφώστε το αριθ. FTB86E
Ικανότητα ινών 01=1 ίνα, ίνες 02=2, ίνες 04=4
διαμόρφωση Κιβώτιο λήξης E=only, προσαρμοστής L=With, προσαρμοστής F=With και πλεξίδα
Τρόπος προσαρμοστών SM=Singlemode, MM=Multimode, OM3=Multimode 10G
Τύπος ινών OM1=62.5/125 OM1, OM2=50/125 OM2, OM3=50/125 OM3,
OM4=50/125 OM4, G652D=9/125 G652D, G657A=9/125 G657A
Μήκος ινών 05=0.5M, 10=1M
Συνδετήρες SC/UPC, SC/APC, LC/APC, LC/UPC
Τρόπος προσαρμοστών Simplex, διπλό

 

Περισσότερες φωτογραφίες

 

1. Μπροστινή πλευρά με την επισκόπηση δίσκων

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 2

2. Πίσω πλευρά με την επισκόπηση δίσκων

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 3

3. Μια πλευρά με την άποψη δίσκων1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 4

3. Πίσω άποψη coer

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 5

Η επιτόπια εγκατάσταση δικτύων FTTH στον τοίχο, οι να τοποθετήσει τοίχων βίδες επέκτασης περιέλαβε όταν παράδοση. Παρακαλώ μην ανησυχήστε.

 

1 τελικοί κιβωτίων ινών εξόδου τοίχων πελατών λιμένων Sc/APC γείσων συνδετήρες 6

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

4 κιβώτιο FTB λήξης οπτικών ινών πυρήνων

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

Πλαίσιο 16 υπαίθριο Sc Connectorized διανομής οπτικών ινών θραυστών NAP του ISO FTTH πυρήνων

Κιβώτιο διανομής γραφείου λήξης οπτικών ινών μετασχηματιστών για το θραύστη PLC

24 πυρήνες 3 κοινό προσάρτημα IP65 gp62dw-3 κιβωτίων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων με το δίσκο συναρμογών

Μίνι κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών 1/32 PLC για το δίκτυο FTTX ODN PON gpdb-S32D

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Το Chasis ολοκληρώνει τις ενότητες LGX με το ράφι προσαρμοστών Splitters1x8 SC/Apc τοποθετεί το μέταλλο

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός προμηθευτής. © 2015 - 2021 fibreopticbox.com. All Rights Reserved.