products

Ενιαίος - διπλό οπτικό Sc/UPC προσαρμοστών ινών τρόπου με το συνδετήρα ανοξείδωτου

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YINGDA
Πιστοποίηση: ISO,SGS
Αριθμό μοντέλου: Αγγελία-scs-01
Ποσότητα παραγγελίας min: 1000pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 50cs/κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ ή Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 200km/μήνας
Λεπτομερής ενημέρωση
Αρίθμηση ινών: Simplex υλικό συνδετήρων: Πλαστικό
χρώμα προσαρμοστών: μπλε Υλικό μανικιών: Κεραμικά
Τύπος Fiber: Single-mode τρόπος στιλβωτικής ουσίας: UPC, SPC
ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: -40 ~ +85 °C μήκος κύματος: 1310nm
Υλικό σπιτιών: PBT/ABS Connector: SC
Φλάντζα: πλήρης φλάντζα Εφαρμογή: επιτροπή προσαρμοστών, πλαίσιο ODF, ράφι, γραφείο, περάτωση κ.λπ.

Περιγραφή προϊόντων

Προσαρμοστής 9/125um Sc SM SX μπλε, πλήρης Single-mode μονοκατευθυντικός κεραμικός Ferrule φλαντζών SC/UPC προσαρμοστής

 

 

Αυτός ο συζευκτήρας παρέχει μια λύση για την επέκταση ενός τρέχοντος τρεξίματος της τηλεγράφησης οπτικών ινών. Αυτός ο συζευκτήρας είναι 

κατασκευασμένος από το αρίστης ποιότητας πλαστικό και έχει σχεδιαστεί και έχει κατασκευαστεί για τη διάρκεια και 

ένας μακράς διαρκείας.

 

 

Πλεονέκτημα Adatper:

  • Telcordia GR-326, IEC, πρότυπα TIA/EIA υποχωρητικά.
  • Επιθεώρηση απόδοσης 100% οπτική.
  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής.
  • Συμμόρφωση RoHS.
  • Προσαρμοσμένες σχέδιο και παραγωγή.

 

Υλικός κατάλογος:

  1. Μανίκι: Κεραμικός ή PB
  2. Στέγαση: PC, εύφλεκτο UL94 β-0
  3. ΚΑΠ σκόνης: PVC, εύφλεκτο UL94 β-0
  4. Συνδετήρας: tainless χάλυβας του s

 

 

Οπτικό χαρακτηριστικό

 

Οπτική απόδοση

 

Βαθμός ασφαλίστρου

Τυποποιημένος βαθμός

Απώλεια εισαγωγής

≤0.1dB

≤0.2dB

Διάρκεια

1000 φορές

1000 φορές

 

Περιβάλλον και μηχανικές ιδιότητες

 

Στοιχείο

Όρος δοκιμής

Προσαρμογή

Αποτέλεσμα της δοκιμής

Δόνηση

10-55Hz, 1.5mm, 60min

Iec61300-2-1

≤0.2dB

Διάρκεια ζευγαρώματος

1000 ζευγάρωμα, καθαρό

κάθε 25 που ζευγαρώνουν.

Iec61300-2

≤0.2dB

Αντίκτυπος

1.5m, 8 πτώσεις

Iec61300-2-6

≤0.2dB

Δύναμη της σύζευξης 

Μηχανισμός

40N, 10Min, L=22-28cm

Iec61300-2-12

≤0.2dB

Ανακύκλωση θερμοκρασίας

 40ºC σε +75ºC, 40 κύκλοι

Iec61300-2-22

≤0.2dB

Humidty ανακύκλωση θερμοκρασίας

40ºC, 95%, 96Hr

Iec61300-2-21

≤0.2dB

Λειτουργούσα θερμοκρασία

 -40ºC σε +85ºC

 

≤0.2dB

Θερμοκρασία αποθήκευσης

 -40ºC σε +85ºC

 

≤0.2dB

 

Ενιαίος - διπλό οπτικό Sc/UPC προσαρμοστών ινών τρόπου με το συνδετήρα ανοξείδωτουΕνιαίος - διπλό οπτικό Sc/UPC προσαρμοστών ινών τρόπου με το συνδετήρα ανοξείδωτου

Ενιαίος - διπλό οπτικό Sc/UPC προσαρμοστών ινών τρόπου με το συνδετήρα ανοξείδωτουΕνιαίος - διπλό οπτικό Sc/UPC προσαρμοστών ινών τρόπου με το συνδετήρα ανοξείδωτου

Ενιαίος - διπλό οπτικό Sc/UPC προσαρμοστών ινών τρόπου με το συνδετήρα ανοξείδωτουΕνιαίος - διπλό οπτικό Sc/UPC προσαρμοστών ινών τρόπου με το συνδετήρα ανοξείδωτου

Ενιαίος - διπλό οπτικό Sc/UPC προσαρμοστών ινών τρόπου με το συνδετήρα ανοξείδωτου

Στοιχεία επικοινωνίας
Ms. sophie

Τηλεφωνικό νούμερο : +8618688982406

WhatsApp : +008618688982406