Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο MTP MPO

Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων

Πιστοποίηση
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Το κιβώτιο το shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo θραυστών ινών συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων

Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων
Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων

Μεγάλες Εικόνας :  Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YINGDA
Πιστοποίηση: ISO CE ROHS
Αριθμό μοντέλου: Mtpp-1U -4X
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 PC
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κιβώτιο PC, 5 PC/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 7days μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10.000 PC το μήνα

Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων

περιγραφή
Συνδετήρας: 12 ίνα MPO MTP, συνδετήρες LC ανώτατη κασέτα: κασέτα 4 PC MPO
ανώτατος capacityy: 96 πυρήνες ινών ΕΦΑΡΜΟΓΗ: Κέντρο δεδομένων, δίκτυο υψηλής πυκνότητας
Μήκος καλωδίων: 0,35 μέτρα Διάμετρος καλωδίων: 20 χιλ.
Λιμένες καλωδίων: 4 στρογγυλοί λιμένες στην πλάτη Τύπος παραθύρων: Επιτροπή μπαλωμάτων MPO
Υψηλό φως:

Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών MPO MTP

,

Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών ROHS

,

Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων 96 ινών

Οπτικό σύστημα καλωδίων υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων περιφράξεων επιτροπής μπαλωμάτων 96 ινών MPO MTP


 

Γρήγορες λεπτομέρειες της επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών 1U

  • Ανώτατη ικανότητα: 96cores
  • κασέτα 24cores MPO, συνολικό 4pcs
  •  
  • Συνολικός διπλός συζευκτήρας 48pcs LC
  • Γλιστρώντας ράφι επιτροπής μπαλωμάτων 1U με το συρτάρι μετάλλων

 

Η γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων συρταριών MPO είναι ο βοηθητικός εξοπλισμός για το κέντρο δεδομένων και η υψηλή πυκνότητα που τηλεγραφεί το σύστημα, αυτό είναι μεγάλη περιεκτικότητα και μικρό μέγεθος, καλή απόδοση. Είναι τυποποιημένο μέγεθος 19inch γιατί το ράφι τοποθετεί το οπτικό πλαίσιο διανομής, κατάλληλο να χρησιμοποιήσει τους διπλούς συζευκτήρες LC.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα επιτροπής μπαλωμάτων MPO

  • Πρότυπα: IEC/το EN 61754-7 (συνδετήρας MPO) και Tia-568-b.1-7
  • Μορφωματικό σύστημα σύνδεσης: Το εργοστάσιο ολοκλήρωσε προ τα τμήματα σύνδεσης οπτικής ίνας, οποιοδήποτε μήκος και οποιαδήποτε οπτική ίνα SM & χιλ., το καλώδιο κορμών και το κιβώτιο ενότητας, εύκολη εγκατάσταση, έτοιμη προς χρήση λύση συστημάτων
  • Σύστημα σύνδεσης υψηλής πυκνότητας: το συμπαγές σχέδιο, συνδετήρας 12 πυρήνων, μέχρι 96 ράφι οπτικής ίνας 1U πυρήνων τοποθετεί
  • Μετά από την προ λήξη εργοστασίων και δοκιμή, η εξασφάλιση ποιότητας και η συνέπεια υπερβαίνουν την απαίτηση 10Gbit
  • Φιαγμένος από υψηλό - cold-rolled ποιότητα φύλλο χάλυβα, με τον ηλεκτροστατικό ψεκασμό
  • Γλιστρώντας δίσκος μετάλλων του δίσκου και του κατώτατου σημείου συναρμογών, εύκολος και γρήγορος να ενεργοποιήσει χωρίς ανοικτό την κάλυψη
  • Συνολική μπροστινή λειτουργία με τους σφιγκτήρες καλωδίων και την περιοχή δρομολόγησης, μεγάλη διοικητική περιοχή ινών

 

Προδιαγραφή επιτροπής μπαλωμάτων MTP

Διάσταση 482*315*1U χιλ.
Ανώτατη ικανότητα 96 πυρήνες
Υλικό Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας SPCC
Λιμένας εισόδων καλωδίων στρογγυλός λιμένας 4 με λαστιχένιο φ20mm
Λιμένας εξόδων καλωδίων Διπλοί προσαρμοστές Lc
Ποσότητα προσαρμοστών 48 PC
Λειτουργούσα θερμοκρασία -10~+85°C
Πρότυπα TIA/EIA 568.C, ISO/IEC 11801, ENS50173, IEC60304, IEC61754, EN297-Γ, CEA/EIA-310-Ε, ANSI/TIA/EIA-606-Α, GR-449-ΠΥΡΉΝΑΣ, ROHS
Εκτίμηση IP IP20
Χρώμα Μαύρος

 

12Fiber οπτική προδιαγραφή συνδετήρων

Απώλεια εισαγωγής <0>
Επιστροφής απώλεια >65DB APC, >50DB UPC, PC >30DB
Διάρκεια ζευγαρώματος 500 φορές
Μήκος κύματος 850-1550nm
Πρότυπα IEC61300, IEC61754, ROHS, Κ.ΛΠ.

Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων 0

1U το ράφι τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων, κατάλληλη γιατί το τυποποιημένο ράφι 19inch τοποθετεί το οπτικό πλαίσιο districution, που τοποθετεί τα αυτιά και στις δύο πλευρές στην αποτύπωση σε ODF.

Αυτή η περίφραξη οπτικής ίνας γίνεται ο κυλημένος χάλυβας με το spary, μαύρο χρώμα και με τη μεγάλη διοικητική περιοχή ινών στο μπροστινό πιάτο.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων 1

Η ποσότητα εισόδων καλωδίων και η διάμετρος καλωδίων μπορούν να είναι, όλοι οι λιμένες με τους σφιγκτήρες καλωδίων και εσωτερική εύκολη λειτουργία κοu'φωμάτων.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων 2

Αυτή η επιτροπή μπαλωμάτων ινών τύπων drawr είναι με το γλιστρώντας δίσκο μετάλλων και στις δύο πλευρές, εύκολος στη λειτουργία στο μέτωπο μετά από πάρτε ολόκληρο εσωτερικό έξω, καμία ανάγκη να ανοιχτεί η τοπ κάλυψη.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων 3

1U το μέγιστο ραφιών εγκαθιστά τις κασέτες 4pcs MPO, κάθε μορφωματικές 24 ίνες με τον προσαρμοστή MPO MTP, το σκοινί μπαλωμάτων MPO LC και τους προσαρμοστές LC.

μπορέστε να χρησιμοποιήσετε 8fibers, 12fibers ή 24fibers MPO με το αίτημα πελατών.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων 4

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τυποποιημένα στοιχεία στο configurate

Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων 5Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων 6Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων 7Περίφραξη επιτροπής μπαλωμάτων ινών 96 ινών MPO MTP για το δίκτυο υψηλής πυκνότητας κέντρων δεδομένων 8

 

Αυτή η επιτροπή μπαλωμάτων μπορεί πλήρως να φορτώσει με το καλώδιο φορτηγών MPO-Mpo 8pcs, συνέλευση καλωδίων μπαλωμάτων 8pcs 12cores MPO LC, προσαρμοστές 8pcs MPO MTP, διπλός συζευκτήρας LC 12*4 = 48pcs

εάν η ανάγκη πελατών, προ-ολοκληρωμένη συνέλευση καλωδίων στο εργοστάσιο και τους συσκευάζει πολύ πριν από την παράδοση.

100% δοκιμή πριν από την παράδοση, εξασφάλιση ποιότητας.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα