Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter

Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS

Πιστοποίηση
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Το κιβώτιο το shttps://www.maoyt.com/index.php?r=product/listo θραυστών ινών συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS

Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS
Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS

Μεγάλες Εικόνας :  Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: yingda
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: Ydplc-είμαι-132-sasa-1015
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1piece/box, κιβώτιο 100pcs/carton
Χρόνος παράδοσης: 7days
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs το μήνα

Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS

περιγραφή
Υλικό: Πλαστικό Κιβώτιο συσκευασίας: Κιβώτιο φουσκαλών
Τύπος ινών: G652D, G657A1 A2 είναι avaialble Τρόπος ινών: Singlemode
Μήκος ινών: εισαγωγή: 1meter, παραγωγή: 1.5meter Τύπος συνδετήρων: SC/APC
Εφαρμογή: PON, FTTH, ΔΊΚΤΥΟ ODN εγκατάσταση: το ράφι οπτικών ινών τοποθετεί το πλακάκι μπαλωμάτων, την περάτωση συναρμογών, ή το γραφείο
Μέγεθος κιβωτίων ABS: 120*80*18mm σακάκι πλεξίδων: PVC
Χρώμα ινών: Μπλε/πορτοκαλής/πράσινος/καφετής/γκρίζος/άσπρος/κόκκινος/ο Μαύρος
Υψηλό φως:

1x32 θραύστης PLC οπτικών ινών

,

G652D θραύστης PLC οπτικών ινών

,

G652D οπτικός θραύστης PLC

Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS

 

1x32 ενιαίος τρόπος τύπων παραθύρων ενότητας ABS θραυστών PLC ινών με το PVC SC/APC 2.0mm πλεξίδων G652D κίτρινο

 

 

Ο επίπεδος θραύστης κυκλωμάτων lightwave (PLC) είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας την οπτική τεχνολογία κυματοδηγού πυριτίου για να διανείμει τα οπτικά σήματα από το κεντρικό γραφείο (κοβάλτιο) στις πολλαπλάσιες θέσεις προϋποθέσεων.


Ο θραύστης PLC ABS ο συνηθέστερα χρησιμοποιείται στα δίκτυα PON. Παρέχει την πλήρη προστασία για τα εσωτερικά οπτικά συστατικά και το καλώδιο, καθώς επίσης και σχεδιασμένος για την κατάλληλη και αξιόπιστη εγκατάσταση, αλλά ο όγκος του είναι σχετικά μεγάλος. Χρησιμοποιείται κυρίως για τα διάφορα προϊόντα σύνδεσης και διανομής (υπαίθριο κιβώτιο διανομής ινών) ή τα γραφεία δικτύων.

 

Το Yingda μπορεί να προσφέρει 1x2 1x4, 1x8, 1x16, διασπασμένη αναλογία 1x32 1x64, και η συσκευασία είναι μίνι ενότητα, ενότητα ABS, LGX μορφωματικό, τύπος ραφιών, ή τύπος περάτωσης οπτικών θραυστών PLC στη διαφορετική εφαρμογή.

 

Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS 0

 

Τεχνική προδιαγραφή

 

 

 

Οπτική απόδοση

Μονάδα

Προδιαγραφή

Απώλεια εισαγωγής (χωρίς συνδετήρα)

MAX

DB

16.8

Απώλεια εισαγωγής συνδετήρα

MAX

DB

0,1

Απώλεια εισαγωγής (με το συνδετήρα)

MAX

DB

17.0

Απώλεια ομοιομορφίας

MAX

DB

1.5

Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης

MAX

DB

0,3

Εύρος ζώνης μήκους κύματος

Λ.

NM

1260~1650

Επιστροφής απώλεια (όλος ο λιμένας)

Λ.

DB

50

Κατευθυντικότητα

Λ.

DB

55

Λειτουργούσα θερμοκρασία

Oc

DB

-40~85

Μηχανικός και διαμόρφωση

 

 

Προδιαγραφή

Μαρκάρισμα (υλικό & διάσταση ετικετών)

-

75*50 (χιλ.)

Serialization (χαρακτηρισμός λέιζερ ή άλλοι)

-

Ετικέτα

Συσκευασία θραυστών PLC

-

Πλαστικό κιβώτιο ABS

Συσκευασία Diemension

-

18*80*120 (χιλ.)

Τύπος ινών

-

G657A1, G652D

Χρώμα ινών

-

Εισαγωγή: Αρχικός
Παραγωγή: 4*8 χρώμα (μπλε/πορτοκαλί/πράσινο/καφετί/γκρίζο/άσπρο/κόκκινο/μαύρο)

Τύπος σωλήνων

-

Φ2.0, PVC

Χρώμα σωλήνων

-

Εισαγωγή: Κίτρινος
Παραγωγή: Κίτρινος

Τύπος συνδετήρων

-

Εισαγωγή: SC/APC
Παραγωγή: SC/APC

Μεμονωμένο σχήμα φύλλων στοιχείων δοκιμής

Εκτύπωση

1310, 1490, 1550nm ILUFPDL

 

Λεπτομέρειες προϊόντων

 

1PC του PLC 1*32 ο θραύστης θα είναι πεδίο φουσκαλών πακέτων 1pc, που καθορίζεται με το δεσμό καλωδίων, με την αγγλική έκθεση δοκιμής έκδοσης, τη διαφορετική αναλογία θραυστών όπως 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32,1x64 ή 1x128 θα χρησιμοποιήσει το διαφορετικό μέγεθος του πεδίου φουσκαλών ώστε να την κάνει στη θέση κατά τη διάρκεια του transporation.

Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS 1

Το πλαστικό κιβώτιο ABS είναι μαύρο, μέγεθος διεθνών προτύπων, μπορεί να καθορίσει στο ράφι οπτικής ίνας τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων, την περάτωση συναρμογών, ή τα κιβώτια κιβωτίων ODB OTB διανομής optica από τις βίδες ή με τα διατηρημένα κοu'φώματα. Θα κολλήσουμε μια αυτοκόλλητη ετικέττα των basical πληροφοριών προϊόντων ώστε να το καταστήσουμε ευκολότερο να διακρίνουμε. Δεχτείτε το όνομα ΛΟΓΟΤΥΠΩΝ ή επιχείρησης πελατών silkprint ή με τις ετικέτες λογότυπων για το σχέδιο cOem.

 

Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS 2

 

 

 

Υπάρχουν αποτελέσματα σημαδιών αριθμού των πλεξίδων: 1 2 3 4 5… 32 ώστε να προσδιοριστούν τα αποτελέσματα και τα σήματα διαδρομής όταν είναι στην κατασκευή.

Επίσης «» για την εισαγωγή του θραύστη.

  

 

Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS 3

 

Όλες η παραγωγή και η εισαγωγή των θραυστών θα είναι με ένα δαχτυλίδι αριθμού για την εύκολη λειτουργία, το μελλοντική remaintance ή την αλλαγή

Κάθε στρώμα 16 πλεξίδων είναι συνδεμένο για να διευκολύνει τα ανώτερα και χαμηλότερα στρώματα της διάκρισης.

Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS 4

Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS 5Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS 6

 

 

Εφαρμογές:

  • Ίνα στο σημείο (FTTX)
  • Ίνα στο σπίτι (FTTH)
  • Παθητικά οπτικά δίκτυα (PON)
  • Παθητικά οπτικά δίκτυα Gigabit (GPON)
  • Δίκτυα τοπικής περιοχής (τοπικό LAN)
  • Καλωδιακή τηλεόραση (CATV)
  • Εξοπλισμός δοκιμής

Θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων G652D 1x32 παραθύρων ενότητας ABS 7

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  • Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης
  • Άριστη περιβαλλοντική σταθερότητα
  • Άριστη μηχανική σταθερότητα
  • Telcordia GR-1221 και GR-1209
 

Πληροφορίες διαταγής

 

Πρότυπο Διασπασμένη αναλογία Μέγεθος κιβωτίων/χιλ. Συνδετήρες
Ydplc-είμαι-102 1X2 100*80*10 SC/UPC=SU
Ydplc-είμαι-104 1X4 100*80*10 SC/APC=SA
Ydplc-είμαι-108 1X8 100*80*10 FC/UPC=FU
Ydplc-είμαι-116 1X16 120*80*18 FC/APC=FA
Ydplc-είμαι-132 1X32 120*80*18 LC/UPC=LU
Ydplc-είμαι-164 1X64 100*40*6 LC/APC=LA
Ydplc-είμαι-202 2X2 100*80*10
Ydplc-AM…

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα