YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Σπίτι
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΜε δυνατότητα εγκατάστασης σύνδεσης πεδίου

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB

Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB

Field Installation SC Fiber Optic Fast Connector no epoxy Single Mode 2*3mm IL<0.3dB
Field Installation SC Fiber Optic Fast Connector no epoxy Single Mode 2*3mm IL<0.3dB Field Installation SC Fiber Optic Fast Connector no epoxy Single Mode 2*3mm IL<0.3dB Field Installation SC Fiber Optic Fast Connector no epoxy Single Mode 2*3mm IL<0.3dB Field Installation SC Fiber Optic Fast Connector no epoxy Single Mode 2*3mm IL<0.3dB Field Installation SC Fiber Optic Fast Connector no epoxy Single Mode 2*3mm IL<0.3dB Field Installation SC Fiber Optic Fast Connector no epoxy Single Mode 2*3mm IL<0.3dB

Μεγάλες Εικόνας :  Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YINGDA
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: Ydfic-δ-SA

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1000pc
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pc/blister κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7working ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Χρώμα σπιτιών: Πράσινος μήκος: 60mm/55mm
Τρόπος ινών: ενιαίος τρόπος/nomomode Απώλεια εισαγωγής: μέσο <0.3dB, τυποποιημένο <0.5dB
Επιστροφής απώλεια: >60dB Ferrule τύπος: APC άγγελος 8
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ: Πλαστικό κιβώτιο Ανταλλακτικά: εργαλείο αποτυπώσεων μήκους, αγγλικό εγχειρίδιο χρηστών
Εφαρμόσιμος: FTTX, FTTB, FTTC, ΔΊΚΤΥΑ ODN Καλώδιο εφαρμόσιμο: επίπεδο καλώδιο 2.0*3.0mm, 2.0mm, μαλακό καλώδιο 3.0mm
Εργαλεία που απαιτούνται: μπαλτάς ινών, stripper καλωδίων, ύφασμα οινοπνεύματος, μυλωνάς πιό plier

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0>

 

 

Γρήγορος SC/APC συνδετήρας Yingda που τοποθετείται σε ένα single-mode τέλος ινών, χωρίς χρονοβόρο να κολλήσει και στίλβωση. Η διαδικασία κάνει το κανένα απαιτεί τους «αποστειρωμένους» όρους, επειδή το πρόσωπο τελών του ενσωματωμένου τεμαχίου ινών έχει κολληθεί και έχει γυαλιστεί από τον κατασκευαστή. Η χαμηλή απώλεια στο επίπεδο του 0.5dB λαμβάνεται χάρι στον προηγμένο προσδιορισμό θέσης του τέλους ινών από τα V-shaped αυλάκια. Το οπτικό πήκτωμα που χρησιμοποιείται επίσης στο συνδετήρα μειώνει τα αποτελέσματα μιας ανακριβούς περικοπής και ενός πιθανού χάσματος μεταξύ των προσώπων τελών των ινών.

 

Λόγω περπατημένο APC ύφους τελών ferrule (8 βαθμοί), οι συνδετήρες SC/APC εξασφαλίζουν χαμηλότερα πίσω αντανάκλαση, μπορεί συνδεμένος με το καλώδιο 2.0*3.0mm ή το επίπεδο καλώδιο 2.0*1.6mm, ποια παροχή μια κόσμιη ποιότητα χωρίς τη χρησιμοποίηση των ακριβών εργαλείων και διατήρηση των ειδικών όρων.

 

Τεχνική παράμετρος:

Πρότυπο Ydfic-δ-sa-λ Ydfic-δ-sa-s
Διάσταση 60mm*9mm 55mm*9mm
Απώλεια εισαγωγής <0>
Επιστροφής απώλεια ≥50dB
Τύπος ινών Ενιαίος τρόπος, πολλαπλού τρόπου
Διάμετρος ινών 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, 2.0*3.0mm
Θερμοκρασία εργασίας -40 ~+750C
Εφαρμογή Ίνα στο σπίτι
Διάσταση 60mm*9mm 55mm*9mm
Πρότυπα ISO9001

 

Δομή συνδετήρων:

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB 0

Υπάρχει μήκος 2 που επιλέγει, διαφορά όπως κάτωθι:

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB 1

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων:

 

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB 2

Οι τυποποιημένοι μηχανικοί συνδετήρες τηλεπικοινωνιών υιοθετούν το ολοκαίνουργιο υψηλής απόδοσης υλικό PEI, έχει την καλή υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα, την υψηλές ανθεκτικότητα και τη δύναμη, καλή φλόγα - απόδοση καθυστερούντω, μηχανική αντοχής, ανθεκτικής και σταθερής απόδοση απόδοσης και.

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB 3

Κεραμικό ferrule κύκλων δέντρων τύπων Calss Α εξασφαλίζει τη σταθερότητα και τη διάρκεια απόδοσης προϊόντων, τη χαμηλές απώλεια εισαγωγής και τη μικρή αλλαγή μετά από τη μακροπρόθεσμη, μακράς διαρκείας έκταση Υπάρχει αξονική δύναμη στερέωσης στην ένωση οπτικής ίνας. Όταν η οπτική ίνα χτυπιέται, το χάσμα μεταξύ των δύο τμημάτων οπτικής ίνας είναι σχεδόν μηδέν, έτσι η απώλεια σύνδεσης είναι λιγότερο από 0.3dB.

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB 4

Οι συσκευές σφιγκτηρών οπτικής ίνας αποτελούνται από υψηλής απόδοσης υλικό PEI, που μπορεί αποτελεσματικά να αποτρέψει τη γήρανση των αρχικών μερών, της αντίστασης θερμότητας και χαμηλής θερμοκρασίας, και να αποτρέψει τη χαλαρή δομή μέσα στη συσκευή. Κατά τη διάρκεια της διαδικασίας στερέωσης, η οπτική ίνα δεν θα προωθήσει, και η αντι απόδοση πτώσης δόνησης είναι άριστη, το οποίο μπορεί αποτελεσματικά να αποτρέψει την υπερβολική απώλεια σύνδεσης οπτικής ίνας.

 

Πληροφορίες πακέτων:

  • Εσωτερικό πακέτο: 10pcs/blister κιβώτιο
  • 100pcs/each εσωτερικό κιβώτιο, κιβώτιο 1000pcs/χαρτοκιβωτίων
  • το εργαλείο αποτυπώσεων μήκους εξοπλίστηκε με το κιβώτιο φουσκαλών σε σωστό, εύκολος για τη λειτουργία να αποφύγει.

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB 5Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB 6Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB 7

Πώς να χρησιμοποιήσει το μηχανικό συνδετήρα;

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB 8

 

Πώς να επαναχρησιμοποιήσει το γρήγορο συνδετήρα;

Πιέστε το θερμοκήπιο για να το πάρετε κάτω μακριά, κατόπιν μπορεί να το χρησιμοποιήσει πάλι.

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB 9

Εξασφάλιση ποιότητας:

Τέσσερις φορές να αλέσει και δύο φορές της ποιοτικής επιθεώρησης

    Βήμα 1: 30um λείανση

    Βήμα 2: 9um λείανση

    Βήμα 3: 1 λείανση um

    Βήμα 4: διαφανής στίλβωση

    Βήμα 5: Ανίχνευση οπτικής ίνας endface

    Βήμα 6: Απώλεια εισαγωγής, ανίχνευση επιστροφής απώλειας

 

Εφαρμογή:

 

Το ευρυζωνικό δίκτυο πανεπιστημιουπόλεων, ίνα στο σπίτι, ευρεία ζώνη περιόρισε τη TV, ευφυής ευρεία ζώνη, ίνα στο κτήριο

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB 10

 

 

 

Τυποποιημένο εξάρτημα:

  • Οδηγός εργαλείων αποτυπώσεων μήκους ινών -- 1pc/100pcs/inner κιβώτιο
  • εγχειρίδιο χρηστών -- 1pc/100pcs/inner κιβώτιο

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών Sc εγκατάστασης τομέων κανένας εποξικός ενιαίος τρόπος 2*3mm IL<0.3dB 11

Ευπρόσδεκτη έρευνα στο sales@yingdapc.com

Τηλ. Whatsapp/Wechat: +86 18688982406

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

4 κιβώτιο FTB λήξης οπτικών ινών πυρήνων

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

Πλαίσιο 16 υπαίθριο Sc Connectorized διανομής οπτικών ινών θραυστών NAP του ISO FTTH πυρήνων

Κιβώτιο διανομής γραφείου λήξης οπτικών ινών μετασχηματιστών για το θραύστη PLC

24 πυρήνες 3 κοινό προσάρτημα IP65 gp62dw-3 κιβωτίων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων με το δίσκο συναρμογών

Μίνι κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών 1/32 PLC για το δίκτυο FTTX ODN PON gpdb-S32D

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Το Chasis ολοκληρώνει τις ενότητες LGX με το ράφι προσαρμοστών Splitters1x8 SC/Apc τοποθετεί το μέταλλο

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός προμηθευτής. © 2015 - 2021 fibreopticbox.com. All Rights Reserved.