YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Σπίτι
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Box Τερματισμός

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

Single Mode Fiber Optic Distribution Box FTTH SC Connectors 1*8 Optical Splitter 900um
Single Mode Fiber Optic Distribution Box FTTH SC Connectors 1*8 Optical Splitter 900um Single Mode Fiber Optic Distribution Box FTTH SC Connectors 1*8 Optical Splitter 900um Single Mode Fiber Optic Distribution Box FTTH SC Connectors 1*8 Optical Splitter 900um Single Mode Fiber Optic Distribution Box FTTH SC Connectors 1*8 Optical Splitter 900um

Μεγάλες Εικόνας :  Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: YINGDA
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: FTB008-108SA

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 PC/κιβώτιο, 60 PC/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 5-8 Εργάσιμες Ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Moneygram, L/C
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό: ABS + PC Χρώμα: Λευκό
Cable port: 2 σε 8 έξω ικανότητα τήξης: 8 πυρήνες
θραύστης: 1X8 0.5meter θραυστών PLC σωλήνων χάλυβα Connector: SC/APC
Διάμετρος εισαγωγής: 12 χιλ. Διάμετρος παραγωγής: 2*3.0 χιλ.
Χαρακτηριστικά: σημάδι λέιζερ, ή cOem, μετακινούμενη κάλυψη 2 εφαρμογή: ο τοίχος τοποθέτησε εσωτερικό
Υψηλό φως:

fiber optic distribution box

,

fiber optic terminal box

1 * 8 Οπτικός διαχωριστής 900μ Μονόδρομος τερματισμού ίνας CPE Box FTTH SC Connectors

Αυτό το πλαστικό τερματικό είναι αποκλειστικά για χρήση σε εσωτερικούς χώρους, κυρίως για την κατανομή κάθετου καλωδίου από το καλώδιο σύνδεσης έως τον τελικό πελάτη. Τοποθετείται στον τοίχο ή στον πυθμένα της εξειδικευμένης θυρίδας με βίδες.

Το κάλυμμα του κιβωτίου στερεώνεται με βίδες στο κάτω μέρος και το μπροστινό καπάκι των εξόδων στον προσαρμογέα αρθρώνεται με τα άνω μέρη και στερεώνεται με βίδες στο κάτω μέρος. Το άνοιγμα του καπακιού δεν θα επηρεάσει την κίνηση των άλλων τμημάτων του κιβωτίου, αυτό το μοναδικό σχέδιο καθιστά το κιβώτιο πιο ασφαλές, ωραίο και ανθρωπιστικό κατά την εγκατάσταση στο χώρο και μετά από πιθανή συντήρηση.

Υπάρχει 1 δίσκος συγκόλλησης για μέγιστο. 8 ινών σύντηξη σύντηξης, έχει αρκετό χώρο για 8 καλώδιο μόνωσης ινών ή μονής ίνας 1.5meter αποθήκευσης, επίσης μπορεί να χωρίσει 1x2,1x4,1x8,2x2,2x4 mini splitter, μίξη σύντηξης, διαχωρισμός, διανομή και αποθήκευση σε ένα κουτί. Η ελάχιστη ακτίνα κάμψης ινών είναι 20mm.

Προδιαγραφές :

Μοντέλο FTB-008
Διαστάσεις (H * W * D) 170 * 130 * 40 mm
Καλωδιακές θύρες 2in, 8out
Δίμετρο καλωδίου Σε: 12 mm, έξω: 2 * 3,0 mm
Εγκατάσταση Τοίχου
Μέγιστη. Χωρητικότητα σύντηξης 4οκρες (κυτταρικές ίνες)
Συρραφή δίσκο 1pc
Υλικό ABS + PC
Χρώμα Γκρί
Μέγιστη. Σχίστης 1x2,1x4,1x8, 2x2, 2x4 μίνι διαχωριστής
Μέγιστη. Προσαρμογέας

8 τεμάχια SC simplex

Λεπτομέρειες προιόντος:

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ: Μέγ. Προσαρμογείς 8SC, διαχωριστής χαλύβδινων σωλήνων 1x8, σύντηξη για 8 σύντηξης ινών.

Το κιβώτιο είναι αναδιπλούμενο κάλυμμα και ο δίσκος είναι αναδιπλούμενη με μεντεσέ. χωριστή περιοχή διαχωρισμού, συγχώνευσης, διαχωρισμού και διαχείρισης.

όλα κουτί είναι λευκό χρώμα, μοναδικό σχέδιο, ξεχωριστό κάλυμμα για να αποφευχθεί η διατάραξη των διαφορετικών έργων κατασκευής.

θύρες καλωδίων: 2 θύρες καλωδίων από μπροστά προς τα πίσω, πηγαίνετε μέσα από το κουτί χωρίς να κόβετε το καλώδιο.

8 έξοδοι για το καλώδιο οπτικών ινών για χρήση σε εσωτερικούς χώρους, με καουτσούκ για την αποφυγή σκόνης, υγρού κ.λπ.

ο σωλήνας διαχωρισμού και οι πλεονασματικές ίνες θα αποθηκεύονται κάτω από το δίσκο σύνδεσης. το στήριγμα προσαρμογέα δεν είναι πάνελ, όλα διαχωρίζονται, μπορούν να φτάσουν 360 μοίρες για καλύτερη χρήση. SC προσαρμογέας χωρίς φλάντζα είναι διαθέσιμος.

παλιό δίσκο είναι για 2 χρόνια, αν 2way, μπορεί να είναι 4cores σύντηξης? το νέο είναι για 8 καναλιές. παρακαλούμε επικοινωνήστε με τις πωλήσεις για νέες.

Στοιχεία

  • 2 ίντσες, 8outlets
  • Μέγιστη. 8 ftth σταγόνες, 8SC, 8 πυρήνες για σύντηξη
  • Διάρκεια ζωής 20 χρόνια, IP54.
  • Και τα δύο καλύμματα είναι αφαιρούμενα.
  • Μπορεί να χρησιμοποιήσει μίνι μονάδα splitter PLC 1x2,1x4,1x8
  • Υψηλής αντοχής μηχανικό πλαστικό, συμπαγές μέγεθος, μικρό βάρος
  • Όλα τα υλικά είναι καινούργια, μη τοξικά και δερματολογικά ασφαλή.

Πρότυπο πακέτο:

Το κουτί είναι κλειστό και θα είναι εξοπλισμένο με όλα τα στοιχεία, αναλώσιμα υλικά και εργαλεία που είναι απαραίτητα για τη συναρμολόγηση και τη σύνδεση.

Αξεσουάρ όπως παρακάτω:

  • Καλώδια νάυλον δεσμούς
  • Θερμοσυστελλόμενο σωλήνα
  • Βίδες επέκτασης τοίχου τοίχου
  • Σφράγιση εισόδων ή εξόδων
  • Οι προσαρμογείς ή ο διαιρέτης PLC προαιρετικά προαιρετικά στο εργοστάσιο
  • Αγγλικά ή ισπανικά εγχειρίδια οδηγιών

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

4 κιβώτιο FTB λήξης οπτικών ινών πυρήνων

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

Πλαίσιο 16 υπαίθριο Sc Connectorized διανομής οπτικών ινών θραυστών NAP του ISO FTTH πυρήνων

Κιβώτιο διανομής γραφείου λήξης οπτικών ινών μετασχηματιστών για το θραύστη PLC

24 πυρήνες 3 κοινό προσάρτημα IP65 gp62dw-3 κιβωτίων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων με το δίσκο συναρμογών

Μίνι κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών 1/32 PLC για το δίκτυο FTTX ODN PON gpdb-S32D

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Το Chasis ολοκληρώνει τις ενότητες LGX με το ράφι προσαρμοστών Splitters1x8 SC/Apc τοποθετεί το μέταλλο

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός προμηθευτής. © 2015 - 2021 fibreopticbox.com. All Rights Reserved.