ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Box ΤερματισμόςEPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό
καλής ποιότητας κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

Κίνα EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό προμηθευτής
EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό προμηθευτής EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό προμηθευτής EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό προμηθευτής EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό προμηθευτής EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: yingda
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: FTB86

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 500pcs
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/plastic τσάντα, κιβώτιο 50pcs/inner, κιβώτιο 200pcs/carton
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Moneygram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 500k PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό: PC + ABS Χρώμα: Λευκό
Μέγεθος: 86*86*23mm εφαρμογή: ftth τοίχος που τοποθετείται εσωτερικός
ικανότητα τήξης: 1cores προσαρμοστής qty: 1 προσαρμοστής SC/UPC
Όνομα Προϊόντος: Οπτικών Ινών Box Τερματισμός Ferrule: Κεραμικά
Τύπος Fiber: Ενιαίος τρόπος, πολλαπλού τρόπου

Ο εσωτερικός τοίχος 2 λιμένων ABS EPON τοποθετεί κοινό κιβώτιο καλωδίων λήξης διανομής ινών το οπτικό

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

  • Τυποποιημένη επιτροπή 86 τύπων, μικρό μέγεθος και απλή λειτουργία
  • Μεγάλη τοξοειδής άνεμος στήλη για να αποφύγει τους πιθανούς κινδύνους ζημίας
  • Retardance φλογών UL94 V1 συμμορφώθηκε (UL94 V0 είναι διαθέσιμο κατόπιν αιτήματος)
  • Πολλών χρήσεων υποδοχή οπτικής ίνας για ποικίλες καλώδια και πολλαπλού τρόπου πρόσβαση
  • Εύκαμπτες μέθοδοι λήξης: συνδετικός + πλεξίδα, μηχανικές συναρμογή + πλεξίδα, γρήγορος συνδετήρας στην περιοχή.

 

Δομή καλωδίων

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

Εφαρμογή

 

  • Ο τοίχος τοποθετεί
  • Κατάλληλος για το καλώδιο πτώσης 2*3mm FTTH

 

Διαμόρφωση

 

Υλικό Μέγεθος Μέγιστη ικανότητα Κενό βάρος Φορτωμένο βάρος Χρώμα
PC+ABS

H*W*D (χιλ.)

86*86*27

Sc: 2 λιμένες LC: 4 λιμένες 0.2kg 0.3kg

Άσπρος

 

 

Πραγματικές εικόνες προϊόντων:

 

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό   EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

 

Επισκόπηση προϊόντων: 2 ο λιμένας Sc, πλευρά είναι για την είσοδο καλωδίων του εσωτερικού ή ftth καλωδίου πτώσης.

το καπάκι και το κατώτατο σημείο έχουν τις θραύσεις για να τις κάνουν μαζί, το u μπορεί να χρησιμοποιήσει το χέρι σε ανοικτό και να κλείσει, την αντι-σκόνη, wanti-υγρούς, κ.λπ.

 

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό   EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

 

τυποποιημένο εξάρτημα: 2pcs τοποθετημένες οι τοίχος βίδες σε μια πλαστική τσάντα, θα βάλουν μέσα του κιβωτίου πριν από την παράδοση.

 

 

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό   EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

 

1 ο λιμένας Sc μπορεί να χρησιμοποιήσει τα τμήματα μετάλλων για να καθορίσει το cable=1 nut+ 1clip. είναι ανοξείδωτο, και μακράς διαρκείας χρήση.

εάν το u δεν χρειάζεται, το u μπορεί να το πάρει μακριά στον προσαρμοστή Sc χρήσης αντ' αυτού.

 

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό   EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

 

Πληροφορίες συσκευασίας:  1pc/πλαστική τσάντα, μικρό κιβώτιο 50 PC, 200 PC/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων.

 

 

 

Έχουμε πολλούς τύπους παραθύρων 86 ftth για τοποθετημένες το τοίχος εσωτερικές distributino και τη λήξη καλωδίων. δείτε κατωτέρω λεπτομερώς:

εάν το u έχει οποιαδήποτε νέα ερωτήσεις ή έρευνα, παρακαλώ μην ξεχάστε να μας έρθετε σε επαφή με αμέσως

  • Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: το sales@yingdapc.com
  • Τηλ.: 0086 18688982406 (Wechat, whatsapp είναι ο ίδιος αριθμός)

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

 

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα