YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

ΦΩΤΟΝΙΑΚΉ CO. SHENZHEN YINGDA, ΕΠΕ.

          Η οπτική ίνα συνδέει τον κόσμο

Σπίτι
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Box Τερματισμός

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Κίνα YINGDA TECHNOLOGY LIMITED Πιστοποιήσεις
Το κιβώτιο θραυστών ινών τόσο συμπαθητικό. Ποιότητα της Νίκαιας, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία….Να αναμείνει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία μας:)

—— Antonio

ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, και ποιότητα ήχου, και κάθε φορά που ειδική υποστήριξη προσφοράς του u για μας. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ

—— Chris Chataika

η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και γρήγορη απάντηση για μας, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες

—— Carla Lo.

το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον.

—— Benjamin Fernando

Είμαι Online Chat Now

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

DIN Plastic Fiber Optic Terminal Box 12 Ports SC/APC Adapters and Pigtails
DIN Plastic Fiber Optic Terminal Box 12 Ports SC/APC Adapters and Pigtails DIN Plastic Fiber Optic Terminal Box 12 Ports SC/APC Adapters and Pigtails DIN Plastic Fiber Optic Terminal Box 12 Ports SC/APC Adapters and Pigtails DIN Plastic Fiber Optic Terminal Box 12 Ports SC/APC Adapters and Pigtails

Μεγάλες Εικόνας :  Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YINGDA
Πιστοποίηση: ISO
Αριθμό μοντέλου: DIN-π

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Τιμή: Negotiable
Χρόνος παράδοσης: 5-8 Εργάσιμες Ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό: ABS + PC Διάσταση: 130*133*35mm
Χρώμα: Λευκό εξόδου: 12 μονοκατευθυντικοί λιμένες Sc
Πιάτο προσαρμοστών: ψυχρής έλασης από χάλυβα Splice δίσκος: 1 η/υ
Εκτίμηση φλογών: UL94-V0 εφαρμογή: Εσωτερικός
Υψηλό φως:

fiber optic terminal box

,

fiber optic junction box

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

 

Το τελικό κιβώτιο οπτικών ινών DIN είναι διαθέσιμο για τη διανομή και την τελική σύνδεση για τα διάφορα είδη συστήματος οπτικής ίνας, ιδιαίτερα κατάλληλα για την τελική διανομή μίνι-δικτύων, στην οποία τα οπτικά καλώδια, οι πυρήνες μπαλωμάτων ή οι πλεξίδες συνδέονται.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Τυποποιημένο μέγεθος, ελαφριά και λογική δομή
  • Υλικό: PC+ABS, πιάτο προσαρμοστών: ο ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας, αυτό μπορεί να είναι αντικαθιστά
  • Εκτίμηση φλογών: UL94-V0
  • Ο δίσκος καλωδίων μπορεί να είναι ανατροπή, εύκολη να διαχειριστεί.
  • Προαιρετικοί προσαρμοστής και πιάτο προσαρμοστών.
  • Ράγα οδηγών DIN, εύκολη να εγκαταστήσει στην επιτροπή ραφιών στο γραφείο.

 

Προδιαγραφή

Πρότυπο Προσαρμοστής Ποσότητα προσαρμοστών Μέγιστη ικανότητα
DIN-p12-SCS Simplex Sc 12 12
DIN-p6-SCS Ντούμπλεξ Sc simplex/LC 6/12 6
DIN-p6-SCD Ντούμπλεξ Sc 6 12
DIN-p6-STS Simplex του ST 6 6

 

Μέγεθος

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 0

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 1

 

Εικόνες προϊόντων

 

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 2Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 3

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 4Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 5

  • Το κιβώτιο αποτελείται από την κάλυψη, 1pc του δίσκου συναρμογών, σώμα κιβωτίων, 1 PC του πιάτου προσαρμοστών.
  • Το πιάτο προσαρμοστών αποτελείται από τον ελασματοποιημένο εν ψυχρώ χάλυβα, ο οποίος μπορεί να προσαρμόσει τους μέγιστους μονοκατευθυντικούς προσαρμοστές Sc 12pcs.

 

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 6Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 7

  • Ο δίσκος συναρμογών μπορεί να κουλουριάσει και συνδετικός τις ίνες.

 

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 8Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 9

  • Παρεμβάλτε το συνδετήρα των πλεξίδων στους προσαρμοστές, κατόπιν συνδετικός τις πλεξίδες και άλλα καλώδια στο δίσκο συναρμογών.

 

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 10Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 11

  • Η κρύος κυλημένη χάλυβας επιτροπή προσαρμοστών μπορεί να ληφθεί έξω.

 

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 12Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 13

  • Όπως τον κόκκινο κύκλο που χαρακτηρίζεται, ο αδένας καλωδίων μπορεί να εγκατασταθεί εδώ.

 

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 14Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 15

  • Πραγματικά στοιχεία μέτρησης.

 

Περισσότερες λεπτομέρειες

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 16Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 17

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 18Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 19

 

Εφαρμογή:

  • Βρόχος συνδρομητών τηλεπικοινωνιών
  • Ίνα στο σπίτι το (FTTH)
  • LAN/WAN
  • CATV

 

Το καλώδιο διαχειρίζεται:

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 20Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC 21

 

 

Informations συσκευασίας

  Μέγεθος χαρτοκιβωτίων G.W Παρατήρηση
Εσωτερικό κιβώτιο 16.5*15.5*4.5cm 0.4KG (γύρω) Με το πακέτο φυσαλίδων
Εξωτερικό κιβώτιο 48.5*47*35cm 24KG (γύρω) 60sets/carton

 

Προδιαγραφή πλαισίων ραφιών (προαιρετική):

Όνομα Πρότυπο Μέγεθος Ικανότητα
Πλαίσιο ραφιών Drb-002 482.6*88*180mm 12set

 

Στοιχεία επικοινωνίας
YINGDA TECHNOLOGY LIMITED

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. sophie

Τηλ.:: +8618688982406

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Οπτικών Ινών Box Τερματισμός

Ενιαίος οπτικός θραύστης 900um συνδετήρων 1*8 Sc κιβωτίων FTTH διανομής οπτικών ινών τρόπου

EPON ABS οπτικών ινών λήξης κοινό γραφείο καλωδίων διανομής 2 λιμένων κιβωτίων εσωτερικό

4 κιβώτιο FTB λήξης οπτικών ινών πυρήνων

Τελικό πλαίσιο 12 οπτικών ινών DIN πλαστικό προσαρμοστές και πλεξίδες λιμένων SC/APC

κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών

Πλαίσιο 16 υπαίθριο Sc Connectorized διανομής οπτικών ινών θραυστών NAP του ISO FTTH πυρήνων

Κιβώτιο διανομής γραφείου λήξης οπτικών ινών μετασχηματιστών για το θραύστη PLC

24 πυρήνες 3 κοινό προσάρτημα IP65 gp62dw-3 κιβωτίων καλωδίων οπτικών ινών λιμένων με το δίσκο συναρμογών

Μίνι κιβώτιο θραυστών οπτικών ινών 1/32 PLC για το δίκτυο FTTX ODN PON gpdb-S32D

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πράσινα SMF PLC οπτικών ινών FTTx μίνι πρότυπα IEC ROHS Telcordia θραυστών 1x32 SC/APC 1Mts

Οπτικός θραύστης 1/16 FTTH, 1x16 ενιαίος τρόπος 900um LSZH θραυστών PLC SC/APC Blockless

Το Chasis ολοκληρώνει τις ενότητες LGX με το ράφι προσαρμοστών Splitters1x8 SC/Apc τοποθετεί το μέταλλο

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Οπτικών Ινών Box Τερματισμός προμηθευτής. © 2015 - 2021 fibreopticbox.com. All Rights Reserved.