• YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Antonio
    το συμπαθητικό κιβώτιο οπτικών ινών, καλή ποιότητα, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία, περιμένει τις νέες διαταγές μου. ευχαριστίες
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Chataika
    οι ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, με την ίδια ποιότητα, με υποστηρίζουν πάντα σε αξία, ευχαριστίες της ειδικής υποστήριξης για μας κάθε φορά. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ, σας δείτε σύντομα στην Κίνα
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Carla Luis
    η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και άμεση απάντηση, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Benjamin Fernando
    το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον, και η αγορά μας αυξάνεται, λειτουργήστε futher
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Alejandro S
    Γεια ο φίλος μου, ευτυχής να αρχίσει με σας για 8years μακροπρόθεσμο. και κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου ανοίξαμε διάφορους κλάδους, ευχαριστίες γιατί το ur υποστηρίζει πάντα, αν και η αγορά είναι χαμηλή, αλλά ο όγκος πωλήσεών μας σας αυξάνει, αγαπά όλοι,
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sophie
Τηλεφωνικό νούμερο : +86 18688982406
WhatsApp : +8618688982406
VIDEO Κίνα ESC250D APC Sc μηχανικός συνδετήρας FTTH συνελεύσεων τομέων γρήγορος για το καλώδιο πτώσης 2*3mm πράσινο

ESC250D APC Sc μηχανικός συνδετήρας FTTH συνελεύσεων τομέων γρήγορος για το καλώδιο πτώσης 2*3mm πράσινο

Υλικό: ABS
Χρώμα: Πράσινος
Τύπος ινών: Ενιαίος τρόπος G657A1
VIDEO Κίνα APC Sc οπτικών ινών ESC250D G657A1 τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας

APC Sc οπτικών ινών ESC250D G657A1 τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας

Υλικό: ABS/PBT
Χρώμα: Μπλε/πράσινος
Τύπος ινών: Ενιαίος τρόπος G657A1
VIDEO Κίνα η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης

η κεραμική οπτική ίνα γ-αυλακιού 5G 0.2dB ολοκλήρωσε τον τομέα - εγκαταστήσιμος APC Sc συνδετήρας 2*3mm καλώδιο πτώσης

Υλικό: Πλαστικό
Χρώμα σπιτιών: Πράσινος
Τύπος ινών: ενιαίος τρόπος
VIDEO Κίνα Ενσωματωμένος τομέας - εγκαταστήσιμη APC Sc συνδετήρων FTTH γρήγορη απώλεια εισαγωγής σύνδεσης 0.3dB

Ενσωματωμένος τομέας - εγκαταστήσιμη APC Sc συνδετήρων FTTH γρήγορη απώλεια εισαγωγής σύνδεσης 0.3dB

Τύπος Fiber: SMF-28e ίνα Corning
Τύπος καλωδίων: καλώδιο πτώσης ή εσωτερικό καλώδιο
Connector: SC/UPC, SC/PC
VIDEO Κίνα 1 APC UPC πυρήνων τομέας - εγκαταστήσιμο συνδετήρων ενιαίο καλώδιο πτώσης τρόπου 2.0*1.6 χιλ. επίπεδο

1 APC UPC πυρήνων τομέας - εγκαταστήσιμο συνδετήρων ενιαίο καλώδιο πτώσης τρόπου 2.0*1.6 χιλ. επίπεδο

υλικό: PEI
μήκος: 45mm
κατάλληλος για το καλώδιο: 2.0*1.6mm, 3mm, 0.9mm, γυμνή ίνα 250um
VIDEO Κίνα Μηχανικός οπτικών ινών μετρητής δύναμης μπαλτάδων ινών εξαρτήσεων λήξης εξαρτήσεων εργαλείων FTTH

Μηχανικός οπτικών ινών μετρητής δύναμης μπαλτάδων ινών εξαρτήσεων λήξης εξαρτήσεων εργαλείων FTTH

μέγεθος τσαντών: 22*17*19cm
οπτικός εντοπιστής ελαττωμάτων: 1mw
μετρητής δύναμης: 70dBm~+10dBm
VIDEO Κίνα τομέας Sc UPC FTTX 5G LX58 - εγκαταστήσιμο συνδετήρων μπλε καλωδίων οπτικών ινών επίπεδο

τομέας Sc UPC FTTX 5G LX58 - εγκαταστήσιμο συνδετήρων μπλε καλωδίων οπτικών ινών επίπεδο

τύπος μποτών: Βίδα
Χρώμα σπιτιών: μπλε
Τύπος ινών: Ενιαίος τρόπος
VIDEO Κίνα Εσωτερικός 5G FTTx 0.3dB γρήγορος συνδετήρων ενιαίος τρόπος συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος

Εσωτερικός 5G FTTx 0.3dB γρήγορος συνδετήρων ενιαίος τρόπος συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος

τύπος μποτών: στρογγυλή βίδα στη θέση on ή στη θέση off
Χρώμα σπιτιών: πράσινος
Τύπος ινών: Ενιαίος τρόπος
VIDEO Κίνα Τομέας ESC250D FTTH - εγκαταστήσιμος ενιαίος τρόπος G657A1 συνδετήρων για το καλώδιο πτώσης

Τομέας ESC250D FTTH - εγκαταστήσιμος ενιαίος τρόπος G657A1 συνδετήρων για το καλώδιο πτώσης

Υλικό: ABS/PBT
χρώμα: Μπλε/πράσινος
Τύπος ινών: Ενιαίος τρόπος G657A1
VIDEO Κίνα Προ γυαλισμένος ενσωματωμένος ενιαίος τρόπος G657A1 Corning συνδετήρων συνελεύσεων τομέων

Προ γυαλισμένος ενσωματωμένος ενιαίος τρόπος G657A1 Corning συνδετήρων συνελεύσεων τομέων

Υλικό: ABS
χρώμα: μπλε
Τύπος ινών: ενιαίο τρόπου G657A1
1 2 3 4 5