• YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Antonio
    το συμπαθητικό κιβώτιο οπτικών ινών, καλή ποιότητα, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία, περιμένει τις νέες διαταγές μου. ευχαριστίες
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Chataika
    οι ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, με την ίδια ποιότητα, με υποστηρίζουν πάντα σε αξία, ευχαριστίες της ειδικής υποστήριξης για μας κάθε φορά. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ, σας δείτε σύντομα στην Κίνα
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Carla Luis
    η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και άμεση απάντηση, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Benjamin Fernando
    το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον, και η αγορά μας αυξάνεται, λειτουργήστε futher
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Alejandro S
    Γεια ο φίλος μου, ευτυχής να αρχίσει με σας για 8years μακροπρόθεσμο. και κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου ανοίξαμε διάφορους κλάδους, ευχαριστίες γιατί το ur υποστηρίζει πάντα, αν και η αγορά είναι χαμηλή, αλλά ο όγκος πωλήσεών μας σας αυξάνει, αγαπά όλοι,
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sophie
Τηλεφωνικό νούμερο : +86 18688982406
WhatsApp : +8618688982406
καλή τιμή Προμήθειες εργοστασίου 16port Fiber Optic Distribution Box με LGX Module για FTTH Network σε απευθείας σύνδεση

Προμήθειες εργοστασίου 16port Fiber Optic Distribution Box με LGX Module για FTTH Network

material: ABS
color: black,white
application: FTTH, FTTB FTTX networks, outoor
καλή τιμή Δυνατότητα αποθήκευσης για σωλήνες και μικροκαλώδια σε κουτιά διαχωρισμού οπτικών ινών σε απευθείας σύνδεση

Δυνατότητα αποθήκευσης για σωλήνες και μικροκαλώδια σε κουτιά διαχωρισμού οπτικών ινών

material: PP+GF
color: black outdoor fiber optic box
cable outlet: 16 pcs 2mm 4mm 7mm drop cable
καλή τιμή Προστατευτική λαβή τάσης σφήνας 2KN προδιαμορφωμένη για σετ εγκατάστασης καλωδίων ADSS σε απευθείας σύνδεση

Προστατευτική λαβή τάσης σφήνας 2KN προδιαμορφωμένη για σετ εγκατάστασης καλωδίων ADSS

Τύπος προϊόντος: Εξάρτηση εγκατάστασης
Διάμετρος καλωδίου: 422MM
Εύκολη Χρήση: Εύκολα.
καλή τιμή YINGDA 1In 2Out 2Cores Οπτική ίνα Προστατευτικό κουτί Μαύρο υλικό ABS για Μηχανικό Splicer σε απευθείας σύνδεση

YINGDA 1In 2Out 2Cores Οπτική ίνα Προστατευτικό κουτί Μαύρο υλικό ABS για Μηχανικό Splicer

Υλικό: ABS
Χρώμα: Μαύρο
Διάσταση: 180*75*20mm
καλή τιμή Κίνα Φαρμακευτική προμήθεια SC LC Fiber Optic Wall Outlet για εσωτερικό λευκό υλικό ABS σε απευθείας σύνδεση

Κίνα Φαρμακευτική προμήθεια SC LC Fiber Optic Wall Outlet για εσωτερικό λευκό υλικό ABS

Μέγιστη χωρητικότητα: 2 πυρήνες
Outport: λιμένας προσαρμοστών ή καλώδιο πτώσης
material: ABS + PC
καλή τιμή Τάγμα τερματισμού οπτικών ινών FTB86R για εύκολη εγκατάσταση σε απευθείας σύνδεση

Τάγμα τερματισμού οπτικών ινών FTB86R για εύκολη εγκατάσταση

Material: ABS
Χρώμα: Λευκό
Μέγεθος: 86*86*17 χιλιοστά
καλή τιμή 12 Φυτικό MTP MPO καλώδιο με APC αρσενικό προς FC APC Fanout Patch Cord για εφαρμογές υψηλής πυκνότητας σε απευθείας σύνδεση

12 Φυτικό MTP MPO καλώδιο με APC αρσενικό προς FC APC Fanout Patch Cord για εφαρμογές υψηλής πυκνότητας

Συνδετήρας: MPO Άντρας σύνδεσμος
Τύπος ινών: G657A2 μονότροπος
Τεχνουργήματα διαφυγής: στρογγυλό μαύρο πλαστικό
καλή τιμή 48 πυρήνες Mini FTTH Dome Fiber Optic Splice Closure για εναέρια και υπόγεια δίκτυα σε απευθείας σύνδεση

48 πυρήνες Mini FTTH Dome Fiber Optic Splice Closure για εναέρια και υπόγεια δίκτυα

Υλικό: PP
Λιμένας καλωδίων: 1 οβάλ 3 στρογγυλές θύρες
ικανότητα τήξης: ενιαία ίνα 24 πυρήνων
καλή τιμή Υψηλής ακρίβειας προσαρμογός οπτικών ινών SC Simplex με μεταλλικό περίβλημα και χαμηλή απώλεια εισαγωγής σε απευθείας σύνδεση

Υψηλής ακρίβειας προσαρμογός οπτικών ινών SC Simplex με μεταλλικό περίβλημα και χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Υλικό: Χάλυβα
Χρώμα ΚΑΠ σκόνης: Μαύρο
Τύπος: Μεταλλικός προσαρμογός
1 2 3 4 5 6 7 8