• YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Antonio
    το συμπαθητικό κιβώτιο οπτικών ινών, καλή ποιότητα, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία, περιμένει τις νέες διαταγές μου. ευχαριστίες
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Chataika
    οι ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, με την ίδια ποιότητα, με υποστηρίζουν πάντα σε αξία, ευχαριστίες της ειδικής υποστήριξης για μας κάθε φορά. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ, σας δείτε σύντομα στην Κίνα
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Carla Luis
    η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και άμεση απάντηση, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sophie
Τηλεφωνικό νούμερο : +86 18688982406
WhatsApp : +8618688982406

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα YINGDA
Πιστοποίηση ISO
Αριθμό μοντέλου Ydfic-δ-SA
Ποσότητα παραγγελίας min 1000pc
Τιμή negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες 10pc/κιβώτιο φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης 7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής T/T, Western Union

Με ελάτε σε επαφή με δωρεάν δείγματα και δελτία.

WhatsApp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Εάν έχετε οποιαδήποτε ανησυχία, παρέχουμε τη 24ωρη σε απευθείας σύνδεση βοήθεια.

x
Λεπτομέρειες
Υλικό PEI χρώμα πράσινος
μήκος 60mm ή 55mm Τρόπος ινών nomomode 9/125um
Απώλεια εισαγωγής <0> Επιστροφής απώλεια >65dB
Ferrule τύπος UPC συσκευασία Κιβώτιο φουσκαλών
Ανταλλακτικά εργαλείο αποτυπώσεων μήκους, εγχειρίδιο χρηστών Εφαρμόσιμος ίνα στο σπίτι, FTTH
Καλώδιο εφαρμόσιμο καλώδιο πτώσης 2.0*3.0mm, 2.0mm, στρογγυλό καλώδιο 3.0mm Εργαλεία που απαιτούνται μπαλτάς ινών, stripper καλωδίων, ύφασμα οινοπνεύματος, μυλωνάς πιό plier
Υψηλό φως

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος συνδετήρας

,

Γρήγορος συνδετήρας συναρμογών GPON

,

APC Sc τομέας - εγκαταστήσιμος συνδετήρας

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών

 

1Core APC FTTH GPON Sc τομέων πράσινη γρήγορη εγκατάσταση PEI συνδετήρων συναρμογών Mecahncial κρύα

 

 

Ο γρήγορος συνδετήρας οπτικής ίνας είναι ένα είδος συνδετήρα που μπορεί να λύσει το πρόβλημα της εξαιρετικά μεγάλης απόστασης καλωδίωσης και της ίνας στο εγχώριο πρόγραμμα, καθιστά τις λήξεις ινών γρήγορες, εύκολες και αξιόπιστες και κάνει τις λήξεις χωρίς οποιεσδήποτε παρενοχλήσεις και δεν απαιτεί κανέναν εποξικό, καμία στίλβωση, κανένας να συνδέσει, καμία θέρμανση και μπορεί να επιτύχει τις παρόμοιες άριστες παραμέτρους μετάδοσης ως πρότυπα που γυαλίζουν και που συνδέουν την τεχνολογία. Μπορούμε πολύ να μειώσουμε το χρόνο συνελεύσεων και οργάνωσης. Οι προ-γυαλισμένοι συνδετήρες εφαρμόζονται κυρίως στο καλώδιο FTTH στα προγράμματα FTTH, άμεσα στο τέλος - περιοχή χρηστών.

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 0

Τεχνική παράμετρος:

 

Πρότυπο Ydfic-δ-sa-λ Ydfic-δ-sa-s
Διάσταση 60mm*9mm 55mm*9mm
Απώλεια εισαγωγής <0>
Επιστροφής απώλεια ≥50dB
Τύπος ινών Ενιαίος τρόπος, πολλαπλού τρόπου
Διάμετρος ινών 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, 2.0*3.0mm
Θερμοκρασία εργασίας -40 ~+750C
Εφαρμογή Ίνα στο σπίτι
Διάσταση 60mm*9mm 55mm*9mm
Πρότυπα ISO9001

 

 

Πληροφορίες πακέτων:

100pcs/each εσωτερικό κιβώτιο, κιβώτιο 1000pcs/χαρτοκιβωτίων,

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 11 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 21 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 3

 

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΑΚΕΤΟ:  10pcs/blister κιβώτιο

 

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 41 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 51 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 6

 

 

Εξασφάλιση ποιότητας:

Τέσσερις φορές να αλέσει και δύο φορές της ποιοτικής επιθεώρησης

Βήμα 1: 30um λείανση

Βήμα 2: 9um λείανση

Βήμα 3: 1 λείανση um

Βήμα 4: διαφανής στίλβωση

Βήμα 5: Ανίχνευση οπτικής ίνας endface

Βήμα 6: Απώλεια εισαγωγής, ανίχνευση επιστροφής απώλειας

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 7

Εσωτερική αρχή δομών και εργασίας:

 

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 8

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Κάθε ferrule έχει εξεταστεί μέσα σε 0.5dB της απώλειας εισαγωγής, πρότυπα ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΏΝ προσιτότητας
  • Υιοθετήστε την α-κατηγορία τριών κύκλων που κεραμικό ferrule, βελτιώνει τη σταθερότητα προϊόντων, τη χαμηλές απώλεια και τη μικρή αλλαγή
  • Παραγωγή μεγάλων κλιμάκων, ώριμη τεχνολογία, έξοχη, τα οποία εξασφαλίζουν την ποιότητα των συνδετήρων
  • Έχει την ισχυρή δυνατότητα πραγματοποίησης και μπορεί να επαναχρησιμοποιηθεί για περισσότερες από 15 φορές
  • Σταθερή απόδοση λειτουργίας, χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλό κόστος χρήσης, χαμηλό ποσοστό συντήρησης και γρήγορη ταχύτητα εγκαταστάσεων
  • Κάθε 100pcs θα εξοπλίσει με το μήκος 1pc τη συσκευή καθορισμού
  • Εξανθρωπισμένο σχέδιο δομών: το προετοιμασμένο σημείο ορίου του καλωδίου πτώσης στην μπότα, και παράγει αυτόματα μια μικρή κάμψη μικροϋπολογιστών σύμφωνα με το σωστό τέμνον μήκος του προϊόντος (δείτε κάτω από τον αριθμό). Η κάμψη μικροϋπολογιστών δείχνει ότι η οπτική ίνα ήταν σε καλή επαφή με την ενσωματωμένη οπτική ίνα, και η κάμψη μικροϋπολογιστών πρέπει να υπάρξει, αλλά όχι πάρα πολύ μεγάλος, διαφορετικά η απώλεια κατά τη διάρκεια της περιόδου θα επηρεαστεί.

 

Ποια είναι η διαφορά του μακροχρόνιου και σύντομου τύπου;

Ο μακροχρόνιος τύπος είναι επίπεδος για να βάλει το καλώδιο πτώσης και ο σύντομος τύπος είναι κάθετος για να βάλει το καλώδιο πτώσης

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 91 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 10

Εφαρμογή:

 

Το ευρυζωνικό δίκτυο πανεπιστημιουπόλεων, ίνα στο σπίτι, ευρεία ζώνη περιόρισε τη TV, ευφυής ευρεία ζώνη, ίνα στο κτήριο

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 11

 

ΠΩΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ;

Η λειτουργία είναι απλή, παρεμβάλλει τη οπτική ίνα στο σημείο ορίου, παράγετε αυτόματα ένα μικρό ποσό που κάμπτει, κρατήστε το ακτίνιό σας, μην ισιώστε, μην βιδώστε το καρύδι πρώτος και κλειδώστε έπειτα το διακόπτη.

 

Βήμα 1: πάρτε έξω την μπότα και την βάλτε στο καλώδιο πτώσης

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 12

Βήμα 2: φλούδα από τη θήκη καλωδίων πτώσης 5cm με stripper καλωδίων πτώσης

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 13

Βήμα 3: ξύστε το επίστρωμα έξω από το συναρμολογητή μήκους με τις πένσες του Μίλερ

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 14

Βήμα 4: σκουπίστε τον πυρήνα ινών με το ύφασμα σκόνης

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 15

Βήμα 5: κόψτε τον πυρήνα με έναν κόπτη

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 16

Βήμα 6: παρεμβάλτε τον πυρήνα ινών στο γρήγορο συνδετήρα για να αντισταθείτε στον ενσωματωμένο πυρήνα

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 17

Βήμα 7: χρησιμοποιήστε την μπότα στο καλώδιο πτώσης για να στερεώσετε το καλώδιο

1 τομέας πυρήνων - εγκαταστήσιμος APC FTTH GPON Sc συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας συναρμογών 18

 

Συνιστώμενα προϊόντα