• YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Antonio
    το συμπαθητικό κιβώτιο οπτικών ινών, καλή ποιότητα, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία, περιμένει τις νέες διαταγές μου. ευχαριστίες
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Chataika
    οι ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, με την ίδια ποιότητα, με υποστηρίζουν πάντα σε αξία, ευχαριστίες της ειδικής υποστήριξης για μας κάθε φορά. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ, σας δείτε σύντομα στην Κίνα
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Carla Luis
    η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και άμεση απάντηση, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sophie
Τηλεφωνικό νούμερο : +86 18688982406
WhatsApp : +8618688982406

2 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα yingda
Πιστοποίηση ISO,SGS
Αριθμό μοντέλου FTB86E-LA02
Ποσότητα παραγγελίας min 100 τεμ
Συσκευασία λεπτομέρειες 92 PC ανά κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης 5-8days
Όροι πληρωμής Western Union, Moneygram, T/T

Με ελάτε σε επαφή με δωρεάν δείγματα και δελτία.

WhatsApp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Εάν έχετε οποιαδήποτε ανησυχία, παρέχουμε τη 24ωρη σε απευθείας σύνδεση βοήθεια.

x
Λεπτομέρειες
Ανώτατη ικανότητα 2 ίνες Υλικό PC+ABS
Χρώμα Άσπρος Εφαρμόσιμος Καλώδιο πτώσης FTTH, εσωτερικό καλώδιο, στρογγυλό καλώδιο
Μέγεθος 116*86*23mm Προσαρμοστής LC ντούμπλεξ (ίχνος Sc, καμία φλάντζα)
δομή συνδετήρας, dustproof σχέδιο Τρόπος ινών ενιαίος τρόπος, πολλαπλού τρόπου
Υψηλό φως

κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών

,

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

2 λιμένων Sc LC οπτικών ινών τελική διανομής έξοδος IP54 επιτροπής υποδοχών κιβωτίων Dustproof

 

FTB86E η έξοδος τοίχων είναι ένα εσωτερικό τερματικό που εφαρμόζεται στο δίκτυο FTTX για να συνδέσει το καλώδιο πτώσης και τις οπτικές συσκευές μέσω του λιμένα ινών. Ο Max μπορεί τήξη 1 πυρήνας, 2 πυρήνες και 4 πυρήνες και υποστηρίξεις συνδετικός, μηχανικά σύνδεση και FMC, τοποθετημένη τοίχος εγκατάσταση.
 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  1. Άριστο εργονομικό σχέδιο, χαριτωμένες εμφάνιση και λειτουργία ευκολίας.
  2. Άσπρο χρώμα, χαριτωμένο ύφος και καλή προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον.
  3. Φιαγμένος από υψηλό - ποιότητα ABS+PC, εναντίον της σύγκρουσης, φλόγα - καθυστερούντα, αντίσταση στον αντίκτυπο.
  4. Όλα τα υλικά συμμορφώθηκαν με τα πρότυπα ROHS.
  5. Οι κολπίσκοι καλωδίων ινών σε κάθε κατεύθυνση, υποστηρίζουν τους κολπίσκους καλωδίων για τα διαφορετικά σενάρια.
  6. Ίνα βουλωμάτων χωρίς να πρέπει να ανοιχτεί το κοχύλι, ευπρόσιτη λειτουργία ινών,
  7. Με τη διαφανή κάλυψη, λιμένας κάθετα προς τα κάτω για να αποφύγει τον προσωπικό τραυματισμό.
  8. Αξιοπρόσεκτος προσδιορισμός προειδοποίησης λέιζερ.
  9. Με τις σαφείς εισαγωγές, αποτρέψτε αποτελεσματικά τη δεσποινίδα-λειτουργία.
  10. Εύκολη λειτουργία, που σώζει τις ώρες απασχόλησης εγκαταστάσεων, χαμηλότερο κόστος.

Προδιαγραφή

 

Θερμοκρασία εργασίας -25~+60°C Θερμοκρασία αποθήκευσης. -40~+70°C
Υγρασία 93% (+30°C) Πίεση αέρα 70KPa~106KPa
Μέγεθος (H×W×D) χιλ. 86×115×23 Βάρος (κλ) 0,1
Χρώμα Άσπρος Υλικό ABS+PC
Ικανότητα (πυρήνες) 1,2,4 Συνδέστε τα πρότυπα Τήξη που συνδέει,
Μηχανικό να συνδέσει, FMC
Πρότυπα εγκατάστασης Τοίχος που τοποθετείται Καλώδιο πτώσης (επίπεδο) Εσωτερικό επίπεδο καλώδιο πτώσης 2mm×3mm
Καλώδιο πτώσης (κύκλος) Φ5mm~Φ7mm Ακτίνα κυρτότητας (χιλ.) ≥15

 

Προϊόν oveview:

2 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 02 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 1

η διαφανής κάλυψη για την απόδειξη σκόνης, μπορεί να δει το λιμένα προσαρμοστών από το ανθρώπινο μάτι, ο τοίχος τοποθετεί την τρύπα στο κατώτατο σημείο πίσω.

 

2 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 22 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 3

η κάλυψη είναι cilp σχέδιο με το παράθυρο, εσωτερικός είναι ο δίσκος συναρμογών τύπων κτυπήματος, η μέγιστη τήξη 2core και η δρομολόγηση αποθήκευσης.

 

2 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 42 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 5

κατώτατο σημείο για το καλώδιο μέσα έξω, και 1 λιμένας LC dpulex με τη φλάντζα. η βοηθητική τσάντα θα υποβάλει το κιβώτιο εάν κενή.

 

 

2 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 62 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 7

pacakge: 1pc με ένα κουτί από χαρτόνι φυσαλίδων bag+1, που τίθεται έπειτα στο κύριο στέλνοντας κιβώτιο, καλύτερη προστασία κατά τη διάρκεια του transporation.

Προκειμένου να κερδηθεί κόστος, δεχτείτε την απλή συσκευασία με το αίτημα πελατών.

 

2 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 82 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 9

ο λιμένας καλωδίων στο μέτωπο και την πλάτη, μπορεί να χρησιμοποιήσει ftth το καλώδιο πτώσης αριθμός-8 ή το μαλακό εσωτερικό καλώδιο.

 

2 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 102 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 11

μπροστινό tranparent cvoer με το σημάδι των λιμένων εισόδων και προσαρμοστών καλωδίων, υλικό PP ολοκαίνουργιο.


Διαταγή των πληροφοριών

 

Διαμορφώστε το αριθ. FTB86E
Ικανότητα ινών 01=1 ίνα, ίνες 02=2, ίνες 04=4
διαμόρφωση Κιβώτιο λήξης E=only, προσαρμοστής L=With, προσαρμοστής F=With και πλεξίδα
Τύπος προσαρμοστών SP, ΛΑ, FP, TP.
Τρόπος προσαρμοστών SM=Singlemode, MM=Multimode, OM3=Multimode 10G
Τύπος συνδετήρων FP, SP, SA, LP
Τύπος ινών OM1=62.5/125 OM1, OM2=50/125 OM2, OM3=50/125 OM3,
OM4=50/125 OM4, G652D=9/125 G652D, G657A=9/125 G657A
Μήκος ινών 05=0.5M, 10=1M

 

Συμμόρφωση προτύπων

  • . TIA/EIA 568.C, οπτική ίνα που τηλεγραφεί τα συστατικά πρότυπα
  • . IEC61754, πρότυπα διεπαφών συνδετήρων οπτικών ινών
  • . Ansi/tia/eia-606-α (πρότυπα διοίκησης για την υποδομή τηλεπικοινωνιών. )
  • . GR-449-ΠΥΡΗΝΑΣ (γενικές απαιτήσεις και εκτίμηση σχεδίου για την ίνα που διανέμει τα πλαίσια. )
  • . UL 94 (δοκιμές για το εύφλεκτο του πλαστικού υλικού για τα μέρη στις συσκευές και τις συσκευές. )
  • . RoHS (οδηγία για τον περιορισμό των επικίνδυνων ουσιών. )

 

Wall-mounted εγκατάσταση

 

Το τρυπάνι 2 τρύπες πέρα από τον τοίχο βασισμένο στο κατάλληλο μέγεθος, τοποθετεί την επέκταση boltΦ5.5*30, τοποθετεί το πεδίο

για να ταιριάξει με επάνω τις τρύπες και το μπουλόνι χρήσης που στερεώνουν.

 

2 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 12

2 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 132 λιμένων LC/APC διπλή FTTH έξοδος IP54 εσωτερικό ABS+PC τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών τελική 14

 

Να διατάξει παραδείγματος χάριν:

1 κιβώτιο λήξης ινών FTB86E, χωρίς τον προσαρμοστή και πλεξίδα.
2 κιβώτιο λήξης ινών FTB86E με το Singlemode διπλό προσαρμοστή SC/PC.
4 κιβώτιο λήξης ινών FTB86E με το Singlemode προσαρμοστή τετραγώνων LC/PC.
2 κιβώτιο λήξης ινών FTB86E με το Singlemode διπλό προσαρμοστή LC/PC και τη Singlemode LC/PC πλεξίδα 0.5M.
2 κιβώτιο λήξης ινών FTB86E με το Singlemode διπλό προσαρμοστή SC/APC και τη Singlemode SC/APC πλεξίδα 1M.

 

YINGDA παράγει όλα τα είδη τελικού κιβωτίου FTTH, επιτροπή υποδοχών, έξοδος τοίχων για την ίνα στο εγχώριο δίκτυο,

ικανότητα 1 ίνες, 2 ίνες, 4 ίνες όλες διαθέσιμες. Εάν έχετε την έρευνα, pls μην ξεχάστε να στείλετε την έρευνα ή τις ερωτήσεις. Ευχαριστίες.