YINGDA TECHNOLOGY LIMITED 86-755-23763623 sales@yingdapc.com
ST UPC SM SX Pigtail , Optic Fiber Pigtails ST Singlemode Simplex White Cable

Πλεξίδα του ST UPC SM SX, οπτικό Singlemode μονοκατευθυντικό άσπρο καλώδιο του ST πλεξίδων ινών

  • Υψηλό φως

    οπτικών ινών πλεξίδα

    ,

    πλεξίδα κορδελλών

  • Τύπος Fiber
    OS1 ενιαίος τρόπος 9/125
  • Αρίθμηση ινών
    Simplex
  • Τύπος καλωδίων
    οπτική ίνα
  • Καλώδιο διαμέτρου
    0.9 χιλ.
  • Μήκος καλωδίου
    2 Mtrs
  • μπότα συνδετήρων
    Μαύρο
  • τρόπος στιλβωτικής ουσίας
    UPC
  • Connector
    ST
  • Χρώμα καλωδίων
    λευκό
  • OEM
    ΕΝΤΆΞΕΙ
  • Ferrule
    Κεραμικά
  • Τόπος καταγωγής
    Κίνα
  • Μάρκα
    YINGDA
  • Πιστοποίηση
    ISO
  • Αριθμό μοντέλου
    Fpg-ST-os1-0.9-2-W
  • Ποσότητα παραγγελίας min
    100 τεμ
  • Τιμή
    Negotiable
  • Συσκευασία λεπτομέρειες
    1pc σε μια πλαστική τσάντα, σχέδιο λογότυπων πελατών ή ετικετών εντάξει

Πλεξίδα του ST UPC SM SX, οπτικό Singlemode μονοκατευθυντικό άσπρο καλώδιο του ST πλεξίδων ινών

Πλεξίδα του ST UPC SM SX, οπτικό Singlemode μονοκατευθυντικό άσπρο καλώδιο του ST πλεξίδων ινών

 

 

Η πλεξίδα ινών του ST είναι ακόμα η δημοφιλέστερη πλεξίδα, έχει μια ξιφολόγχη να τοποθετήσουν και μακροχρόνια κυλινδρικά 2.5 χιλ. 

κεραμικό (συνήθως) ή πολυμερές ferrule για να κρατήσει την ίνα. Σαφώς μιλώντας, η πλεξίδα ινών του ST (κατ' ευθείαν 

Άκρη) είναι μια πλεξίδα ινών που χρησιμοποιεί ένα βούλωμα και μια υποδοχή που είναι κλειδωμένη σε ισχύ με μια ξιφολόγχη μισό-συστροφής 

κλειδαριά. Η πλεξίδα του ST ήταν τα πρώτα πρότυπα defactor για τη οπτική ίνα τηλεγραφώντας και η πλεξίδα ινών του ST είναι μια 

από τις κύριες πλεξίδες ινών.

 

Η πλεξίδα του ST έχει μια κατοικία ξιφολόγχη-ύφους και μακρύ συμπιεζόμενο δί ελατηρίου ferrule να κρατήσουν την ίνα. 

Είναι διαθέσιμοι και στις πολλαπλού τρόπου ή singlemode εκδόσεις. Οριζόντια τοποθετημένο simplex 

και οι διπλοί προσαρμοστές είναι διαθέσιμοι με το μέταλλο ή την πλαστική κατοικία, με μια επιλογή του φωσφόρου 

διασπασμένο μανίκι χαλκού ή zirconia. 

 

Εφαρμογή

  • CATV, FTTX
  • Συστήματα επικοινωνιών οπτικής ίνας
  • Τηλεγράφηση του συστήματος, ODF
  • Μετάδοση στοιχείων οπτικής ίνας
  • Οικοδόμηση της πρόσβασης στο δίκτυο

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  1. Απώλεια εισαγωγής χαμηλή
  2. Υψηλή επιστροφής απώλεια
  3. Καλός επαναλάβετε τη δυνατότητα
  4. Καλή δυνατότητα ανταλλαγής
  5. Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα
  6. Συμμορφωθείτε με την προδιαγραφή YD/T 1272.4-2007
 

Προδιαγραφή

 

Τύπος συνδετήρων

LC, SC, ST, FC.MU, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC.

MU/AP διπλό MTRJ/Female, MTRJ/Male

Τύπος ινών

9/125um smf-28 ή ισοδύναμο (ενιαίος τρόπος) OS1,

 (Πολλαπλού τρόπου) 50/125um OM1, 62.5/125um OM2 

& 50/125um, 10G OM3, OM4

Τύπος καλωδίων

Μονοκατευθυντικό, διπλό (σκοινί φερμουάρ) Φ3.0mm, Φ2.0mm, 

Φ1.8mm Φ1.6mm PVC ή LSZH Φ0.9mm, 

Αποθηκευμένη Φ0.6mm ίνα

PVC ή LSZH

Τρόπος στίλβωσης

UPC, SPC, APC (8°& 6°)

Απώλεια εισαγωγής

≤ 0.1dB (για τον ενιαίο κύριο τρόπου)

 ≤ 0.25dB (για τα ενιαία πρότυπα τρόπου) 

≤ 0.25dB (για πολλαπλού τρόπου) 

Δοκιμασμένος από JDS RM 3750

Επιστροφής απώλεια 

(Για τον ενιαίο τρόπο)

UPC ≥ 50dB 

SPC ≥ 55dB 

APC ≥ 60dB (typ.65dB)

Δοκιμασμένος από JDS RM3750

Επαναλάβετε τη δυνατότητα

±0.1dB

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40°C σε 85°C

Απαίτηση γεωμετρίας 

(Για τον ενιαίο τρόπο)

Ferrule ακτίνα προσώπου τελών:

 7mm ≤ Ρ ≤ 12mm (για APC)

10mm ≤ Ρ ≤ 25mm (για τα πρότυπα)

Όφσετ ≤ 30 μm κορυφών (για τον κύριο)

Όφσετ ≤ 50 μm κορυφών (για τα πρότυπα)

Χτύπημα 50nm ≤ U ≤ 50nm

Δοκιμασμένος από DORC ZX-1

 

 

Διαταγή των πληροφοριών


ΚΚ 50/125 SIMPLEX 0.9MM ΤΟΥ ST/PC – 1M LSZH 

   ① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦        

 

① τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
② Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC
③ τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um), πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um ή 62.5/125um), 

OM3 10Gigabit, OM4
④ ποσότητα καλωδίων: simplex ή ντούμπλεξ 
⑤ διάμετρος καλωδίων: Ф3.0mm, Ф2.4mm, Ф2.0mm, Ф1.8mm, Ф1.6mm, Ф0.9mm
⑥ μήκος καλωδίων: 1, 2, 3 μέτρο ή προσαρμοσμένος
⑦ τύπος καλωδίων: PVC, LSZH

 

 

Προσφέρουμε επίσης την εποξικός-ελεύθερη πλεξίδα του ST XPFit για τη γρήγορη λήξη τομέων. Το ST είναι ένα από 

οι παλαιότερες γενεές της πλεξίδας, αλλά ακόμα ευρέως χρησιμοποιούνται για τα πολλαπλού τρόπου δίκτυα, συμπερίληψη 

LANs για τα κτήρια και τις πανεπιστημιουπόλεις, ευπρόσδεκτη έρευνα.

 

Πλεξίδα του ST UPC SM SX, οπτικό Singlemode μονοκατευθυντικό άσπρο καλώδιο του ST πλεξίδων ινών 0Πλεξίδα του ST UPC SM SX, οπτικό Singlemode μονοκατευθυντικό άσπρο καλώδιο του ST πλεξίδων ινών 1