YINGDA TECHNOLOGY LIMITED 86-755-23763623 sales@yingdapc.com
Fiber Optic Pigtail FC singlemode 0.9mm 1meter Yellow Color Cable PVC G652D

Singlemode 0.9mm οπτικών ινών πλεξίδων FC PVC G652D καλωδίων χρώματος 1meter κίτρινο

  • Υψηλό φως

    οπτικών ινών πλεξίδα

    ,

    αδιάβροχη πλεξίδα

  • Τύπος Fiber
    ενιαίος τρόπος
  • Αρίθμηση ινών
    Simplex
  • Τύπος καλωδίων
    οπτική ίνα
  • Καλώδιο διαμέτρου
    um 900
  • Μήκος καλωδίου
    1 μέτρο
  • μπότα συνδετήρων
    μαύρη μπότα, σώμα: μέταλλο + πλαστικό
  • τρόπος στιλβωτικής ουσίας
    UPC
  • Connector
    FC
  • Χρώμα καλωδίων
    κίτρινος ή άσπρος
  • OEM
    ΕΝΤΆΞΕΙ
  • Ferrule
    Κεραμικά
  • Τόπος καταγωγής
    Κίνα
  • Μάρκα
    YINGDA
  • Πιστοποίηση
    ISO
  • Αριθμό μοντέλου
    Fpg-fc-os1-0.9-1.5-Υ
  • Ποσότητα παραγγελίας min
    100PCS
  • Τιμή
    Negotiable
  • Συσκευασία λεπτομέρειες
    1pc σε μια πλαστική τσάντα, σχέδιο λογότυπων πελατών ή ετικετών εντάξει

Singlemode 0.9mm οπτικών ινών πλεξίδων FC PVC G652D καλωδίων χρώματος 1meter κίτρινο

Singlemode 0.9mm οπτικών ινών πλεξίδων FC PVC G652D καλωδίων χρώματος 1meter κίτρινο

 

 

YINGDA προσφέρει σε ένα FC τη δυνάμενη να ξορδισθεί πλεξίδα με το συντονισμό τέσσερις-θέσης για τις εφαρμογές που απαιτούν την ακριβή ίνα 

ευθυγράμμιση. Ένα ειδικά σχεδιασμένο FC ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΌΣ πλεξίδα είναι διαθέσιμο για τη χρήση με την πόλωση που διατηρεί την ίνα.

 

FC η πλεξίδα οπτικών ινών ήταν μια από τις δημοφιλέστερες πλεξίδες. Χρησιμοποιεί ferrule 2.5mm, αλλά μερικά από 

οι πρόωροι χρησιμοποιούν κεραμικά εσωτερικά ferrules ανοξείδωτου. Βιδώνει επάνω σταθερά, αλλά πρέπει να κάνετε 

βέβαιοι ευθυγραμμίζετε το κλειδί στην αυλάκωση κατάλληλα πρίν σφίγγετε. Έχει αντικατασταθεί συνήθως κοντά 

Sc και LC. Εντούτοις, λόγω των εύκολων συνελεύσεων και της εγκατάστασης, YINGDA παρήγαγε τη οπτική ίνα FC 

Οι πλεξίδες είναι κάθε ανταγωνιστικές.

 

FC οι πλεξίδες οπτικών ινών είναι διαθέσιμες και single-mode και πολλαπλού τρόπου, και είναι πλήρως inter-mateable 

με τα προϊόντα ntt-FC. Και single-mode και πολλαπλού τρόπου ελάτε με κεραμικό ferrule zirconia με 

προ-γυαλισμένο σχεδιάγραμμα PC και κυρτό σφαιρικό τέλος. Αυτοί οι τύποι τέλος-προσώπου επιτρέπουν γρηγορότερα να γυαλίσουν, 

και χαμηλή πίσω αντανάκλαση και οπτική απώλεια, εξασφαλίζοντας μέγιστη επανάληψη.

 

 

Εφαρμογή

  • Δίκτυο CATV
  • Συστήματα επικοινωνιών οπτικής ίνας
  • Μετάδοση στοιχείων οπτικής ίνας
  • Πρόσβαση στο δίκτυο οικοδόμησης
  • Τηλεγράφηση του συστήματος, ODF
  • Δίκτυο FTTX

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  2. Υψηλή επιστροφής απώλεια
  3. Καλή δυνατότητα ανταλλαγής
  4. Καλός επαναλάβετε τη δυνατότητα
  5. Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα
  6. Συμμορφωθείτε με την προδιαγραφή YD/T 1272.4-2007
  7. 8 ο βαθμός ψάρεψε τη φυσική επαφή που γυαλίζει (APC) μπορεί να προσφέρει

 

Προδιαγραφή

 

Στοιχείο

Ενιαίος τρόπος (nomomodo)

Πολλαπλού τρόπου (Multimodo)

Μήκος κύματος

1310&1550nm

850&1300nm

Τύπος ινών

9/125um

62.5/125um, 50/125um, 50/125um 

OM3,50/125um OM4

Τύπος συνδετήρων

SC ST FC LC MU MTRJ E2000 DIN D4 ESCON

Απώλεια εισαγωγής στο μέσο όρο

≤0.3dB

≤0.3dB

Μέγιστη απώλεια εισαγωγής

≤0.5dB

≤0.5dB

Επιστροφής απώλεια

UPC≥55dB APC≥65dB

≥20dB

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40~+75℃

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40~+85℃

 

Διαταγή των πληροφοριών


FC/UPC SM 9/125 SIMPLEX 1.6MM – 1M LSZH 

  ① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦  

      

① τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
② Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC 
③ τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um), πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um ή 62.5/125um), OM3 10Gigabit, OM4
④ ποσότητα καλωδίων: simplex ή ντούμπλεξ 
⑤ διάμετρος καλωδίων: Ф3.0mm, Ф2.4mm, Ф2.0mm, Ф1.8mm, Ф1.6mm, Ф0.9mm
⑥ μήκος καλωδίων: 1, 2, 3 μέτρο ή προσαρμοσμένος
⑦ τύπος καλωδίων: PVC, LSZH

 

 

Singlemode 0.9mm οπτικών ινών πλεξίδων FC PVC G652D καλωδίων χρώματος 1meter κίτρινο 0Singlemode 0.9mm οπτικών ινών πλεξίδων FC PVC G652D καλωδίων χρώματος 1meter κίτρινο 1