• YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Antonio
    το συμπαθητικό κιβώτιο οπτικών ινών, καλή ποιότητα, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία, περιμένει τις νέες διαταγές μου. ευχαριστίες
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Chataika
    οι ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, με την ίδια ποιότητα, με υποστηρίζουν πάντα σε αξία, ευχαριστίες της ειδικής υποστήριξης για μας κάθε φορά. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ, σας δείτε σύντομα στην Κίνα
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Carla Luis
    η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και άμεση απάντηση, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Benjamin Fernando
    το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον, και η αγορά μας αυξάνεται, λειτουργήστε futher
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Alejandro S
    Γεια ο φίλος μου, ευτυχής να αρχίσει με σας για 8years μακροπρόθεσμο. και κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου ανοίξαμε διάφορους κλάδους, ευχαριστίες γιατί το ur υποστηρίζει πάντα, αν και η αγορά είναι χαμηλή, αλλά ο όγκος πωλήσεών μας σας αυξάνει, αγαπά όλοι,
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sophie
Τηλεφωνικό νούμερο : +86 18688982406
WhatsApp : +8618688982406

12 Φυτικό MTP MPO καλώδιο με APC αρσενικό προς FC APC Fanout Patch Cord για εφαρμογές υψηλής πυκνότητας

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα YINGDA
Πιστοποίηση ISO CE
Αριθμό μοντέλου MPO/M-FC-12F
Ποσότητα παραγγελίας min 100 τεμάχια
Τιμή negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες 1 τεμάχιο/ κιβώτιο, 160 τεμάχια/ κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης 3-5days μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής Western Union, T/T
Δυνατότητα προσφοράς 10.000 PC το μήνα

Με ελάτε σε επαφή με δωρεάν δείγματα και δελτία.

WhatsApp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Εάν έχετε οποιαδήποτε ανησυχία, παρέχουμε τη 24ωρη σε απευθείας σύνδεση βοήθεια.

x
Λεπτομέρειες
Συνδετήρας MPO Άντρας σύνδεσμος Τύπος ινών G657A2 μονότροπος
Τεχνουργήματα διαφυγής στρογγυλό μαύρο πλαστικό Αριθμός ινών Καλώδιο δέσμης 12 πυρήνων
Απώλεια εισαγωγής < 0,7 dB Καλώδιο στρογγυλό 3 mm κίτρινο
Υλικό LSZH Τύπος Διάταξη Fanout
Διάρκεια 2 μέτρα 5 μέτρα 10 μέτρα...
Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

12 ίνες MPO APC αρσενικό προς FC APC Fanout Patch Cord Single Mode 9/125um Breakout Yellow
12 Φυτικό MTP MPO καλώδιο με APC αρσενικό προς FC APC Fanout Patch Cord για εφαρμογές υψηλής πυκνότητας 012 Φυτικό MTP MPO καλώδιο με APC αρσενικό προς FC APC Fanout Patch Cord για εφαρμογές υψηλής πυκνότητας 1
 

Οι συλλογές MPO/MTP είναι σχεδιασμένες για εφαρμογές υψηλής πυκνότητας που απαιτούν υψηλές επιδόσεις και γρήγορη εγκατάσταση.
 
Διαθέσιμα σε διαμόρφωση 12 πυρήνων, αυτές οι συγκεντρώσεις εξοικονόμησης χώρου έρχονται με είτε αρσενικούς είτε θηλυκούς συνδέσμους MTP σε ένα άκρο και συνδέσμους LC SC FC MTRJ στο άλλο άκρο.Είναι διαθέσιμα σε μήκους 10 20 30 μέτρων.Διατίθενται σε 4 8 12 διαμορφώσεις ταινιών ινών.
 
Προδιαγραφές

Παράμετρος

Σύνδεσμος γυάλωσης (Α)

Σύνδεσμος γυάλωσης (Β)

Σύνδεσμος γυάλωσης

ΑΕΠ (ΜΜ)

MPO APC

SM (SC, LC, FC, MT-RJ)

ΜΜ (SC, LC, FC, MT-RJ)

Απώλεια εισαγωγής (IL)

< 0,50 dB

< 0,50 dB

< 0,50 dB

< 0,50 dB

Απώλεια απόδοσης (RL)

> 30dB

> 60dB

> 50dB

> 35dB

Κύκλοι ζευγαρώματος Δέλτα ΙΛ

< 0,2 dB μετά από 500 κύκλους ζευγαρώματος

Τύπος καλωδίου ινών

Ενιαία λειτουργία: G652D ή G657A·
Πολλαπλές συνθήκες: OM1, OM2, OM3;

Χρώμα καλωδίου

Κίτρινο για τις ίνες SM G652 και G657A·
πορτοκαλί για τις ίνες MM OM1 και OM2;
Aqua για MM OM3 ίνες·

Καλωδιακό μπουφάν

Τάπητα / Φαν-out (LSZH / PVC)

Δύναμη τράβηξης κορδών

5N

Θερμοκρασία λειτουργίας

-20°C~+70°C

Θέρμανση αποθήκευσης

-40°C~+80°C

 


12 Φυτικό MTP MPO καλώδιο με APC αρσενικό προς FC APC Fanout Patch Cord για εφαρμογές υψηλής πυκνότητας 2


12 Φυτικό MTP MPO καλώδιο με APC αρσενικό προς FC APC Fanout Patch Cord για εφαρμογές υψηλής πυκνότητας 3


12 Φυτικό MTP MPO καλώδιο με APC αρσενικό προς FC APC Fanout Patch Cord για εφαρμογές υψηλής πυκνότητας 4


12 Φυτικό MTP MPO καλώδιο με APC αρσενικό προς FC APC Fanout Patch Cord για εφαρμογές υψηλής πυκνότητας 5
 
Εφαρμογή:
Κέντρο δεδομένων
12 Φυτικό MTP MPO καλώδιο με APC αρσενικό προς FC APC Fanout Patch Cord για εφαρμογές υψηλής πυκνότητας 6
 
Εικόνα εργοστασίου:
12 Φυτικό MTP MPO καλώδιο με APC αρσενικό προς FC APC Fanout Patch Cord για εφαρμογές υψηλής πυκνότητας 7
12 Φυτικό MTP MPO καλώδιο με APC αρσενικό προς FC APC Fanout Patch Cord για εφαρμογές υψηλής πυκνότητας 8
12 Φυτικό MTP MPO καλώδιο με APC αρσενικό προς FC APC Fanout Patch Cord για εφαρμογές υψηλής πυκνότητας 9


Χρώματα γυμνών ινών

- Όχι, όχι.

8 ίνες ταινίας

- Όχι, όχι.

12 ίνες ταινίας

1

Μπλε

1

Μπλε

2

Πορτοκαλί

2

Πορτοκαλί

3

Πράσινο

3

Πράσινο

4

Καφέ

4

Καφέ

5

Γκρι

5

Γκρι

6

Λευκό

6

Λευκό

7

Κόκκινο

7

Κόκκινο

8

Μαύρο

8

Μαύρο

9

Κίτρινο

9

Κίτρινο

10

Βιολέτα

10

Βιολέτα

11

Ροζ

11

Ροζ

12

Ακουα

12

Ακουα

 
Πληροφορίες παραγγελίας

Α/Δ

Περιγραφή

MPOM-12FC-OM1

MPO Φαν-out patch cord, OM1 (62.5/125um),
MPO αρσενικό-12xFC UPC 1m Πορτοκαλί

MPOM-62FC-OM1

MPO Φαν-out patch cord, OM1 (62.5/125um),
MPO Male-6xDuplex FC UPC 1m Πορτοκαλί

MPOM-12FC-OM2

MPO Φαν-out patch cord, OM2 (50/125um),
MPO αρσενικό-12xFC UPC 1m Πορτοκαλί

MPOM-62FC-OM2

MPO Φαν-out patch cord, OM2 (50/125um),
MPO Male-6xDuplex FC UPC 1m Πορτοκαλί

MPOM-12FC-OM3

MPO Φαν-out patch cord, OM3 (50/125um),
MPO Male-12x FC UPC 1m Πορτοκαλί

MPOM-62FC-OM3

MPO Φαν-out patch cord, OM3 (50/125um),
MPO Male-6xDuplex FC UPC 1m Πορτοκαλί

MPOM-12FC-OM4

MPO Φαν-ανέκδοτο καλώδιο επικάλυψης, OM4,
MPO Male-12x FC UPC 1m Πορτοκαλί

MPOM-62FC-OM4

MPO Φαν-ανέκδοτο καλώδιο επικάλυψης, OM4,
MPO Male-6xDuplex FC UPC 1m Πορτοκαλί

MPOM-62FC-OM1-U

MPO Φαν-out patch cord, OM2 (50/125um),
MPO Male-6xDuplex FC UPC 1m Πορτοκαλί μόνιμη μπότα

MPOM-62SC-OM2-U

MPO Φαν-out patch cord, OM1 (62.5/125um),
MPO Male-6xDuplex FC UPC 1m Πορτοκαλί μόνιμη μπότα

MPOM-62FC-OM3-U

MPO Φαν-out patch cord, OM3 (50/125um),
MPO Male-6xDuplex FC UPC 1m Πορτοκαλί μόνιμη μπότα

MPOM-62FC-OM4-U

MPO Πλέκτης επένδυσης, OM4
MPO Male-6xDuplex FC UPC 1m Πορτοκαλί μόνιμη μπότα

 

Συνιστώμενα προϊόντα