• YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Antonio
    το συμπαθητικό κιβώτιο οπτικών ινών, καλή ποιότητα, συμπαθητική συσκευασία, συμπαθητική υπηρεσία, περιμένει τις νέες διαταγές μου. ευχαριστίες
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Chataika
    οι ευχαριστίες για τη γρήγορη παράδοσή σας κάθε φορά, με την ίδια ποιότητα, με υποστηρίζουν πάντα σε αξία, ευχαριστίες της ειδικής υποστήριξης για μας κάθε φορά. όπως την επιχείρηση του u τόσο πολύ, σας δείτε σύντομα στην Κίνα
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Carla Luis
    η αγαπητή χρονική ur φωνή sophie πολύ είναι τόσο γλυκιά και μας παρέχει πάντα πλήρης λύση και άμεση απάντηση, και μας βοηθά πήρε όλο και περισσότερη επιχείρηση, ευχαριστίες
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Benjamin Fernando
    το AM πολύ ικανοποιημένο με την ποιότητά σας, και εσείς τελειώνει πάντα τη διαταγή μου εγκαίρως, η ελπίδα κάνει περισσότερες επιχειρήσεις με σας στο μέλλον, και η αγορά μας αυξάνεται, λειτουργήστε futher
  • YINGDA TECHNOLOGY LIMITED
    Alejandro S
    Γεια ο φίλος μου, ευτυχής να αρχίσει με σας για 8years μακροπρόθεσμο. και κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου ανοίξαμε διάφορους κλάδους, ευχαριστίες γιατί το ur υποστηρίζει πάντα, αν και η αγορά είναι χαμηλή, αλλά ο όγκος πωλήσεών μας σας αυξάνει, αγαπά όλοι,
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sophie
Τηλεφωνικό νούμερο : +86 18688982406
WhatsApp : +8618688982406

Υψηλής ακρίβειας προσαρμογός οπτικών ινών SC Simplex με μεταλλικό περίβλημα και χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα YINGDA
Πιστοποίηση iso
Αριθμό μοντέλου Simplex Sc
Ποσότητα παραγγελίας min 10PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες 25PCS / ΚΑΤΑΣΙΑ
Χρόνος παράδοσης 2-5 ημέρες
Όροι πληρωμής Τ/Τ

Με ελάτε σε επαφή με δωρεάν δείγματα και δελτία.

WhatsApp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Εάν έχετε οποιαδήποτε ανησυχία, παρέχουμε τη 24ωρη σε απευθείας σύνδεση βοήθεια.

x
Λεπτομέρειες
Υλικό Χάλυβα Χρώμα ΚΑΠ σκόνης Μαύρο
Τύπος Μεταλλικός προσαρμογός shape SC
fiber mode Single mode,multimode insertion loss < 0.2. dB
Εγγύηση 2 έτη Θερμοκρασία -40 έως +85 βαθμός
Φλάντζες Με τον Φλάντζ Χρώμα Ασημένιο
Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Υψηλή απόδοση απώλειας ψύκτη LC LC διπλής οπτικής ινών προσαρμογέα ασήμι μεταλλικό περίβλημα

 

Υψηλής ακρίβειας προσαρμογός οπτικών ινών SC Simplex με μεταλλικό περίβλημα και χαμηλή απώλεια εισαγωγής 0Υψηλής ακρίβειας προσαρμογός οπτικών ινών SC Simplex με μεταλλικό περίβλημα και χαμηλή απώλεια εισαγωγής 1

Χαρακτηριστικά:

  1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή απώλεια απόδοσης
  2. Καλή συμβατότητα
  3. Υψηλή ακρίβεια των μηχανικών διαστάσεων
  4. Υψηλή αξιοπιστία και σταθερότητα
  5. Και τα δύο εραμικά και χάλκινα μανίκια είναι διαθέσιμα
  6. PC,APC,UPC προαιρετικά
  7. Δυομελές
  8. Μεταλλικό περίβλημα

 

Εφαρμογή:

  • Δίκτυο τοπικής περιοχής
  • Σύστημα CATV
  • Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
  • Προδιαγραφή δοκιμής εξοπλισμού:

 

Ειδικότητα:

 

Παράμετρος

Μονάδα

Δυομελές SC-SC

ΜΜ/ΜΜ

Επικαιροποιημένα προϊόντα

Απώλεια εισαγωγής (τυπική)

dB

≤0.2

Επιστροφή απώλειας

dB

≥ 60

Ανταλλάξιμο

dB

≤0.2

Επαναληψιμότητα

dB

≤0.2

Δυνατότητα

Χρόνος

> 1000

Θερμοκρασία λειτουργίας

°C

-40~75

Θέρμανση αποθήκευσης

°C

-45~85

 

Υψηλής ακρίβειας προσαρμογός οπτικών ινών SC Simplex με μεταλλικό περίβλημα και χαμηλή απώλεια εισαγωγής 2

Υψηλής ακρίβειας προσαρμογός οπτικών ινών SC Simplex με μεταλλικό περίβλημα και χαμηλή απώλεια εισαγωγής 3

Υψηλής ακρίβειας προσαρμογός οπτικών ινών SC Simplex με μεταλλικό περίβλημα και χαμηλή απώλεια εισαγωγής 4

Συνιστώμενα προϊόντα