YINGDA TECHNOLOGY LIMITED 86-755-23763623 sales@yingdapc.com
Outdoor Fiber Optic Pigtail SC

Υπαίθριο Sc πλεξίδων οπτικών ινών

  • Υψηλό φως

    οπτικών ινών πλεξίδα

    ,

    αδιάβροχη πλεξίδα

  • Connector
    SC, FC
  • Αρίθμηση ινών
    2 πυρήνες
  • Απώλεια εισαγωγής
    <0>
  • Τύπος Fiber
    singlemode 9/125um OS2
  • Πακέτο
    κιβώτιο πλαστικών τσαντών/χαρτοκιβωτίων
  • Χρώμα καλωδίων
    Μαύρο
  • Μέλος δύναμης
    αδιάβροχο καλώδιο
  • Τόπος καταγωγής
    Κίνα
  • Μάρκα
    YINGDA
  • Πιστοποίηση
    ISO SGS ROHS
  • Αριθμό μοντέλου
    Fpg-scfca-02-20
  • Ποσότητα παραγγελίας min
    50 τεμ
  • Τιμή
    negotiable
  • Συσκευασία λεπτομέρειες
    1 κιβώτιο PC, 100pcs/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
  • Χρόνος παράδοσης
    7days μετά την πληρωμή
  • Όροι πληρωμής
    Western union, T/T
  • Δυνατότητα προσφοράς
    60,000 PC το μήνα

Υπαίθριο Sc πλεξίδων οπτικών ινών

Υπαίθριο αδιάβροχο οπτικών ινών Sc FC/APC 4 πλεξίδων σκοινί μπαλωμάτων πυρήνων

 

 

Το αδιάβροχο καλώδιο πλεξίδων πρόκειται να συνδέσει το οπτικό καλώδιο σπονδυλικών στηλών και τον οπτικό δέκτη. Γίνεται 

από το υψηλό - τμήματα ποιοτικών συνδετήρων και υψηλός - ποιοτικό αδιάβροχο καλώδιο και τα αντιδιαβρωτικά μέρη. 

Του χρησιμοποιείται κυρίως για την οπτική πρόσβαση πομποδεκτών τομέων, ισχυρή προσαρμοστικότητα στο περιβάλλον, ένα 

τέλος με έναν οπτικό συνδετήρα και τον ανθεκτικό αδιάβροχο συνδετήρα μετάλλων ή αργιλίου. Η εγκατάσταση 

είναι κατάλληλος, αξιόπιστος, μπορεί να αντισταθεί σε όλα τα είδη σκληρού περιβάλλοντος και μακριάς ζωής υπηρεσιών, εξωτερικό σακάκι 

υψηλή ανθεκτικότητα, υψηλή εκτατή δύναμη, καλή στηρίζοντας συσκευή. Σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών,

 μπορέστε να είναι συγκεντρωμένος συνδετήρας όπως: FC, SC, ST, LC, MU, SMA, Κ.ΛΠ.

 

Εφαρμογή

 

Τα προϊόντα αλτών ινών εφαρμόζονται ευρέως στο δωμάτιο επικοινωνίας, FTTH, δίκτυο τοπικής περιοχής, 

αισθητήρας οπτικής ίνας, σύστημα επικοινωνιών οπτικής ίνας, μετάδοση σύνδεσης οπτικής ίνας 

εξοπλισμός, εθνική ασφάλεια, κ.λπ. Είναι κατάλληλο για το δίκτυο καλωδιακής τηλεόρασης, τηλεπικοινωνίες 

το δίκτυο, το δίκτυο υπολογιστών και η οπτική ίνα εξετάζουν τον εξοπλισμό. Κυρίως είναι:

  • CATV, δίκτυο του τοπικού LAN, 
  • Τερματικό εξοπλισμού
  • Σύνδεση πολυμέσων
  • Δίκτυο μετάδοσης στοιχείων
  • Δίκτυο πρόσβασης οπτικών ινών

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  1. Αξιόπιστη απόδοση, ευρεία εφαρμογή
  2. Υψηλή εκτατή δύναμη, αντίσταση διάβρωσης, κατάλληλη για το σκληρό περιβάλλον τομέων
  3. Η κατασκευή ευκολίας, υψηλή ασφάλεια, σφίγγει το καρύδι συνδετήρων να μην κάνει το καλώδιο και την πλεξίδα να περιστραφούν
  4. APC το /UPC λείανση, ειδικό πρόσωπο τελών συνδετήρων διαδικασίας
  5. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

 

Τεχνικές παράμετροι

 

Στοιχείο

Όρος δοκιμής

Ενιαίος 

τρόπος

Πολυ

τρόπος

Οπτικός 

χαρακτηριστικά

Εισαγωγή

 απώλεια

UPC

 SM: 1310nm/1550nm  

ΚΚ: 850nm/1300nm

≤0.2dB

≤0.3dB

APC

1310nm/1550nm

≤0.3dB

 

Επιστροφή 

απώλεια

UPC

 SM: 1310nm/1550nm   

ΚΚ: 850nm/1300nm

≥55 DB

≥35 DB

APC

1310nm/1550nm

≥65 DB

 

μηχανικός 

ιδιότητες 

(πρόσθετη απώλεια)

Δοκιμή αντίκτυπου

1.8 ύψος, 8times

<0>

<0>

 Δοκιμή δόνησης

10-60Hz, πλήρες εύρος 1mm

<0>

<0>

Ζωή βουλωμάτων

1000 φορές

<0>

<0>

Εκτατή δύναμη

>100N

<0>

<0>

Περιβαλλοντικός 

χαρακτηριστικά

(πρόσθετη απώλεια)

 

Υψηλός και χαμηλός 

θερμοκρασία 

δοκιμή ανακύκλωσης

- 25℃~+70℃, 2 ανακυκλώνουν

<0>

<0>

Υψηλής θερμοκρασίας 

δοκιμή

+80℃, 2hours

<0>

<0>

Χαμηλή θερμοκρασία

 δοκιμή

-40℃, 2hours

<0>

<0>

Υγρή δοκιμή θερμότητας

+40℃, 90-95%RH, 2hours

<0>

<0>

 

Πληροφορίες διαταγής

 

1. Συνδετήρας: FC, ST, SC, LC, MU, MPO, E2000, SMA Κ.ΛΠ.,

2. Πρόσωπο τελών: PC, UPC, APC

3. Διάμετρος καλωδίων: Ф0.9, Ф2, Ф3

4. Αρίθμηση ινών: 1core, 2core, 4core, 6core, 8core, 12core, κ.λπ.

 

5. Τύπος ινών: G652B, G652D, G655, G657A, G657A2, 50/125, 62.5/125,
OM3 (50/125150), OM4 (50/125300), κ.λπ.

6. Χρώμα συνδετήρων: μπλε, μπεζ, πράσινος, aqua.

7. Χρώμα μποτών: γκρίζος, μπλε, άσπρος, κόκκινος, μαύρος, πράσινος

8. Μήκος καλωδίων: με το αίτημα πελατών

 

Υπαίθριο Sc πλεξίδων οπτικών ινών 0