YINGDA TECHNOLOGY LIMITED 86-755-23763623 sales@yingdapc.com
6 Core SC / APC Fiber Optic Pigtail singlemode 9/125 um OS2 LSZH 15 Meter 0.9mm

6 Sc/APC πυρήνων singlemode 9/125 um OS2 LSZH 15 μέτρο 0.9mm πλεξίδων οπτικών ινών

  • Υψηλό φως

    οπτικών ινών πλεξίδα

    ,

    πλεξίδα κορδελλών

  • Connector
    SC/APC
  • Αρίθμηση ινών
    6Cores
  • Απώλεια εισαγωγής
    <0>
  • Τύπος Fiber
    singlemode 9/125um OS2
  • Πακέτο
    κιβώτιο πλαστικών τσαντών/χαρτοκιβωτίων
  • Χρώμα καλωδίων
    Μαύρο
  • Μέλος δύναμης
    αδιάβροχο καλώδιο
  • Τόπος καταγωγής
    Κίνα
  • Μάρκα
    YINGDA
  • Πιστοποίηση
    ISO SGS ROHS
  • Αριθμό μοντέλου
    Fpg-scadx-06-15
  • Ποσότητα παραγγελίας min
    50 τεμ
  • Τιμή
    negotiable
  • Συσκευασία λεπτομέρειες
    1 κιβώτιο PC, 100pcs/κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
  • Χρόνος παράδοσης
    7days μετά την πληρωμή
  • Όροι πληρωμής
    Western union, T/T
  • Δυνατότητα προσφοράς
    60,000 PC το μήνα

6 Sc/APC πυρήνων singlemode 9/125 um OS2 LSZH 15 μέτρο 0.9mm πλεξίδων οπτικών ινών

SC/APC αδιάβροχο καλώδιο υπαίθριο LSZH 15 μέτρο 0.9mm σκοινιού μπαλωμάτων πλεξίδων οπτικών ινών

 

 

Το αδιάβροχο καλώδιο πλεξίδων πρόκειται να συνδέσει το οπτικό καλώδιο σπονδυλικών στηλών και τον οπτικό δέκτη. 

Αποτελείται από το υψηλό - τμήματα ποιοτικών συνδετήρων και υψηλός - ποιοτικό αδιάβροχο καλώδιο και 

αντιδιαβρωτικά μέρη. Του χρησιμοποιείται κυρίως για την οπτική πρόσβαση πομποδεκτών τομέων, ισχυρή προσαρμοστικότητα 

στο περιβάλλον, ένα τέλος με έναν οπτικό συνδετήρα και το ανθεκτικό αδιάβροχο μέταλλο ή 

συνδετήρας αργιλίου. Η εγκατάσταση είναι κατάλληλη, αξιόπιστος, μπορεί να αντισταθεί σε όλα τα είδη σκληρού 

περιβάλλον και μακριά ζωή υπηρεσιών, εξωτερική υψηλή ανθεκτικότητα σακακιών, υψηλή εκτατή δύναμη, καλή 

να στηρίξει τη συσκευή. Σύμφωνα με τον πελάτη οι απαιτήσεις, μπορούν να είναι συγκεντρωμένος συνδετήρας όπως:

FC, SC, ST, LC, MU, SMA, Κ.ΛΠ.

 

Εφαρμογή

  1. CATV, δίκτυο του τοπικού LAN
  2. Τερματικό εξοπλισμού
  3. Σύνδεση πολυμέσων
  4. Δίκτυο μετάδοσης στοιχείων
  5. Δίκτυο πρόσβασης οπτικών ινών
  6. εθνική ασφάλεια

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Αξιόπιστη απόδοση, ευρεία εφαρμογή
  • Υψηλή εκτατή δύναμη, αντίσταση διάβρωσης, κατάλληλη για το σκληρό περιβάλλον τομέων
  • Η κατασκευή ευκολίας, υψηλή ασφάλεια, σφίγγει το καρύδι συνδετήρων να μην κάνει το καλώδιο 
  • και η πλεξίδα περιστρέφεται
  • APC το /UPC λείανση, ειδικό πρόσωπο τελών συνδετήρων διαδικασίας
  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

 

Τεχνικές παράμετροι

 

Στοιχείο

Όρος δοκιμής

Ενιαίος τρόπος

Πολλαπλού τρόπου

Οπτικός 

χαρακτηριστικά

Απώλεια εισαγωγής

UPC

 SM: 1310nm/1550nm  

ΚΚ: 850nm/1300nm

≤0.2dB

≤0.3dB

APC

1310nm/1550nm

≤0.3dB

 

Επιστροφής απώλεια

UPC

 SM: 1310nm/1550nm   

ΚΚ: 850nm/1300nm

≥55 DB

≥35 DB

APC

1310nm/1550nm

≥65 DB

 

μηχανικός 

ιδιότητες

 (πρόσθετη απώλεια)

Δοκιμή αντίκτυπου

1.8 ύψος, 8times

<0>

<0>

 Δοκιμή δόνησης

10-60Hz, πλήρες εύρος 1mm

<0>

<0>

Ζωή βουλωμάτων

1000 φορές

<0>

<0>

Εκτατή δύναμη

>100N

<0>

<0>

Περιβαλλοντικός 

χαρακτηριστικά

(πρόσθετη απώλεια)

 

Υψηλός και χαμηλός 

θερμοκρασία 

δοκιμή ανακύκλωσης

- 25℃~+70℃, 2 ανακυκλώνουν

<0>

<0>

Υψηλής θερμοκρασίας δοκιμή

+80℃, 2hours

<0>

<0>

Δοκιμή χαμηλής θερμοκρασίας

-40℃, 2hours

<0>

<0>

Υγρή δοκιμή θερμότητας

+40℃, 90-95%

RH, 2hours

<0>

<0>

 

Πληροφορίες διαταγής

 

Συνδετήρας

FC, ST, SC, LC, MU, MPO, E2000, SMA Κ.ΛΠ.

Πρόσωπο τελών:

PC, UPC, APC

Διάμετρος καλωδίων

Ф0.9, Ф2, Ф3

Αρίθμηση ινών

1core, 2core, 4core, 6core, 8core, 12core, κ.λπ.

Τύπος ινών

G652B, G652D, G655, G657A, G657A2, 50/125, 62.5/125, OM3 (50/125150), OM4 (50/125300), Κ.ΛΠ.

Χρώμα συνδετήρων

μπλε, μπεζ, πράσινος, aqua

Χρώμα μποτών

γκρίζος, μπλε, άσπρος, κόκκινος, μαύρος, πράσινος

Μήκος καλωδίων

με το αίτημα πελατών

 

6 Sc/APC πυρήνων singlemode 9/125 um OS2 LSZH 15 μέτρο 0.9mm πλεξίδων οπτικών ινών 0